Similar lots by type
-
#118
Een reeks van zes zilveren gildelepeltjes. Gemerkt ‘Dutalis’. Brugge St. Pieters. 800‰.
Une série de six petites cuillères de confrérie en argent. Marque ‘Dutalis’. Bruges St. Pierre. 800‰.No longer availableEstimate: € 90/100 -
#117
Drie verschillende borstels van sterling zilver en schildpad.
Trois brosses différentes en argent sterling et écaille.No longer availableEstimate: € 120/150 -
#228
Een wandelstok met een 925‰ zilveren handgreep in de vorm van een karikatuur met lange hoed. Gemerkt. XIXe eeuw.
Une canne à manche en argent 925 ‰ en forme de caricature à chapeau. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 90 cmEstimate: € 80/120 -
#243
Een wandelstok met een gebogen handgreep van zilver.
Une canne à manche en argent courbé.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 80/120 -
#233
Een wandelstok met zilveren handgreep in de vorm van een hand met een schedel.
Une canne à manche en argent représentant une main et un crâne.No longer availableDim. l: 88 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#427
Vijf vogeltjes van gesculpteerd hardhout. Bali/Indonesië.
Cinq oiseaux en bois dur sculpté. Bali, Indonesie.No longer availableDim. h: 12 - 26 cEstimate: € 20/30 -
#10
Een halssnoer met bijpassende oorbellen van koraal met geweven koord als slot.
Un collier avec boucles d’oreilles assorties en corail et corde tissée comme fermoir.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#231
Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h:80 cmEstimate: € 700/800 -
#704Albert De Deken
“Naakt”. Inkt op papier. Gesigneerd.
”Nu”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 80/120 -
#346
Een klein bureautje met één deurtje en met bijpassende stoel. Met porseleinen inktpot.
Un petit bureau à une porte avec une chaise assortie. Encrier en porcelaine.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 50/80 -
#561
Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout, versierd met glazen inclusies. Restauratie aan de linkerhand.
Un Bouddha debout en bois, décoration d’inclusions en verre. Réparation à la main gauche.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 160/240 -
#57
Een lot van drie glazen presse-papiers met binnenin meerkleurige bloemen. Eén binnenin gebarsten en met manco voet.
Un lot de trois presse-papiers en verre avec des fleurs polychromes à l’intérieur. Un est brisé et le pied est manquant.No longer availableDim. h: 8 - 10 cmEstimate: € 60/80 -
#484Guido Vanderheyden
Een reeks van vier etsen met Congolese maskers. Allen buiten de plaat gesigneerd, genummerd op acht exemplaren en gedateerd 1998 & 1999.
Une série de quatre eaux-fortes représentant des masques congolais. Signées hors planche, numérotées sur huit exemplaires et datées 1998 et 1999.No longer availableDim. 24 x 19 & 10 x 7 cmEstimate: € 40/60 -
#161Toon GielenPeriod: 1935 - 2018
“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.
”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80/100 -
#295
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 5,13 gEstimate: € 500/600 -
#799
Een houten kuipstoeltje.
Une chaise baquet en bois.No longer availableDim. H. 85 cmEstimate: € 35/45 -
#467
Een Dogonmasker en een beeldje van gebeeldhouwd hout.
Un masque Dogon et une statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 39 & 22 cmEstimate: € 120/200