#339
#672
Een halbankje in Bretoense stijl met eiken onderstel met gobelin bekleding.
#199
Een gevarieerd lot van 4 doosjes met zilveren bestek en bureausetje.
#80
#410
Een parelhalsnoer met 6 rijen zoetwaterparels en zilveren slot.
#211
Een vermoedelijk XVIIIde eeuws bronzen beeldje van een putti met Aulos instrument.
#44Charles Trumper
“Rivierzicht met koppel in boot.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#613
Een set van 2 vergulde houten Birmaanse monniken .
#583Galand
Een koffieset van hotelzilver, art deco. Onderaan gemerkt.
#432Gerard GaudaenPeriod: 1927-2003
“Steendorp”; “Waasmunster” & “Rupelmonde”. Drie inkttekeningen op papier. Alledrie gesigneerd en gedateerd 1971 & 1972.
#656
Een modern vierkante bijzettafel met rieten tablet en onderblad.
#416
Een secretaire in Louis XV stijl met marqueterie en bronzen elementen.
A Louis XV style secretaire with marquetry and bronze mounts.No longer availableDim. 94 x 71 x 46 cmEstimate: € 80/100