Similar lots by type
-
#390Roskopf
Een zakhorloge, Roskopf & Co, syndicale & regie, grand prix Paris 1904.
A pocket watch, Roskopf & Co, syndicate & management, grand prize Paris 1904. -
#168
Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.
A solid oak bookcase with 2 doors and 2 drawers. -
#370
Een lot van 3 zilveren zakhorloge kettingen, 34,60 - 37,88 en 46,78 gram.
A lot of 3 silver pocket watch chains, weighing 34.60 - 37.88 and 46.78 grams. -
#209
Een massief houten ééndeurs vitrinekast.
A solid wood single-door display cabinet. -
#207
Een massief eikenhouten bureau met 2 lade, vlekken op het blad.
A solid oak desk with 2 drawers, stains on the top. -
#188
Een massief houten antiek schoolbankje.
A solid wooden antique school bench. -
#178
Een massief eikenhouten zitbank met bergvak en florale gesculpteerde motieven.
A solid oak bench with storage compartment and floral carved motifs. -
#198
Een massief eikenhouten secretaire met 4 laden.
A solid oak secretary desk with 4 drawers. -
#187
Een massief eikenhouten commode met 3 laden, 19e eeuws.
A solid oak chest of drawers with 3 drawers, 19th century. -
#158
Een 4-laden commode Louis Phillipe, in notelaar.
A 4-drawer Louis Philippe chest of drawers, in walnut. -
#197Alfred Hendrickx BelformPeriod: 1931
“Model 601”. Een houten vintage Mid-Century design eetkamertafel. Uitschuifbaar, extra tafelbladen verborgen onder het tafelblad. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.
"Model 601". A wooden vintage Mid-Century design dining table. Extensible, extra tabletops hidden under main tabletop. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present. -
#399
Een modernistische spiegel met geslepen spiegelrand.
A modernist mirror with a beveled mirror edge. -
#201
Een twee-delige 2-deuren Normadische eikenhouten kast.
A two-piece 2-door Norman oak cabinet. -
#171
Een massief eikenhouten kloostertafel met smeedijzeren beslag op de hoeken en 3 centrale poten.
A solid oak monastery table with wrought iron fittings on the corners and 3 central legs. -
#208
Een massief houten barkast met Gotisch snijwerk en smeedijzeren beslag.
A solid wood bar cabinet with Gothic carvings and wrought iron fittings. -
#177
Een massief eikenhouten commode met 3 laden, 19e eeuws.
A solid oak chest of drawers with 3 drawers, 19th century. -
#193Alfred Hendrickx BelformPeriod: 1931
Een houten vintage Mid-Century design sideboard. 3-deurs en 4 laden met gechromeerd metalen handvaten en poten. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.
A wooden vintage Mid-Century design sideboard. 3 doors and 4 drawers with chrome metal handles and legs. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present. -
#1Maria Innocentia HummelPeriod: 1960 - 1972
“Blessed child/Kirstkind”, een polychroom porseleinen beeld, Goebel - M.I. Hummel - 78/6 Tmk3.
“Blessed child/Kirstkind”, a polychrome porcelain figure, Goebel - M.I. Hummel - 78/6 Tmk3. -
#213
Een salon in Louis XV stijl bestaande uit een ruime 3-zit en 2 clubzetels in hout en rode velours.
A Louis XV style living room set including a spacious 3-seater sofa and 2 club chairs in wood and red velvet. -
#360Cartier Paris
Een verguld zilveren polshorloge, Must De Cartier met achteraan de vermelding Cartier Paris 925 tank quartz argent plaque or g 20 m Swiss made.
A gilded silver wristwatch, Must De Cartier with the inscription "Cartier Paris 925 tank quartz argent plaque or g 20 m Swiss made" on the back. -
#211
Een massiek eikenhouten legkast met 2 deuren.
A solid oak bookcase with 2 doors. -
#183
Een niervormige kaptafel met 7 laden en 3 spiegels, gefineerd hout met inlegwerk. Op wieltjes.
A kidney-shaped dressing table with 7 drawers and 3 mirrors, veneered wood with inlay. On casters. -
#173
“De vier seizoenen”, een meergelaagd alegorisch reliëf in hout gemonteerd tussen plexiglazen platen. Amerikaanse origine.
"The four seasons", a multi-layered allegorical wooden relief mounted between plexiglass plates. American origin. -
#400
Een zilveren beeldje van een clown, gemerkt 925. 80 gram.
A silver statuette of a clown, marked 925. 80 grams.
Other lots in this auction
-
#87Wiskemann
Een lot divers Wiskemann bestek, bestaande uit 17 lepels, 17 vorken en 12 messen. Bijgevoegd ronde dienschaal. Allen gemerkt.
A lot of various Wiskemann cutlery, comprising 17 spoons, 17 forks, and 12 knives. Includes a round serving dish. All marked. -
#222André GeenensPeriod: 1947 -
“Wachtende clown”, waterverf op papier, gesigneerd A. Geenens en gedateerd ‘87.
"Waiting Clown," watercolor on paper, signed A. Geenens and dated '87. -
#329Jan De Smet
“Vlaaikensgang”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Jan De Smet en gedateerd 1979.
"Vlaaikensgang", a painting, oil on canvas, signed by Jan De Smet and dated 1979. -
#356
Een verstelbaar houten schildersezel met winkel plaque “De Distel”.
An adjustable wooden painting easel with store plaque "De Distel". -
#161Solex
Een oldtimer Solex bromfiets met benzinemotor, vooraan en met label gemerkt model “3800”, medio 1965.
A vintage Solex moped with a petrol engine, front labeled as model "3800", from around 1965. -
#70
Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en in princes geslepen saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct. and princess-cut sapphires with a total weight of approximately 0.50 ct. -
#169Alfred Emile Léopold StevensPeriod: 1823 - 1906
“Zicht op strand en zee”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd A. Stevens.
"View of the beach and sea", a painting, oil on panel, signed A. Stevens. -
#298
Een Delfts aardewerken bord, met Wan-li decor. Vroeg 19de eeuw.
A Delft earthenware plate, with Wan-li decoration. Early 19th century. -
#394Félix LabissePeriod: 1905 - 1982
“Gelaat”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 56/150.
"Face," a color lithograph, signed outside the plate and numbered 56/150. -
#268
Een paar grote vintage Chinees porseleinen vazen met figuratief decor en vergulde ornamenten. Op bijhorend houten sokkels.
A pair of large vintage Chinese porcelain vases with figurative decorations and gilded ornaments. On matching wooden pedestals. -
#294
“De Madonna van de stilte. Met Johannes de doper.” Olieverf op doek. Centraal Amerikaans werk. Vroeg 20ste eeuw.
"The Madonna of Silence. With John the Baptist." Oil on canvas. Central American artwork. Early 20th century. -
#371
Een massief eikenhouten gesculpteerde Corpus.
A solid oak carved Corpus.