Similar lots by type
-
#822
Een kleine luchter van brons met vier lichtpunten en kristallen pendeloques.
Petit lustre en bronze à quatre lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#828
“Tijl en Nele en de rede van Antwerpen”. Drie glas-in-loodramen, gemonteerd in lichtbakken. Ze vormen samen een geheel.
“Tyl et Nele et la Rade d’Anvers”. Trois vitraux montés à l’électricité, formant un triptyque.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#740
Een voetbankje van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl en bekleed met naaldwerk. XIXe eeuw.
Banquette en noyer sculpté de style Louis XVI, recouvert de tapisserie. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 54 cmEstimate: € 20 / 25 -
#705
Een tweezijdig schap van gesculpteerd eikenhout in drie niveaus. XIXde eeuw.
Etagère double face en chêne sculpté à trois niveaux. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 200 / 240 -
#792
Een wandkapstok van gesculpteerd eikenhout, langs weerskanten versierd met een leeuwenkop.
Porte manteaux mural en chêne sculpté. De chaque côté décoré d’une tête de lion.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#399
Een houten kamerknecht.
Valet de chambre en bois.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 15 / 25 -
#752
Een grape van brons in XVIIe eeuwse Spaanse stijl.
Une verseuse en bronze de style baroque espagnol.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#744
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl. Begin XIXe eeuw.
Fauteuil en chêne sculpté de style Renaissance. Début du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#798
Twee gigognetafeltjes met getorste poten.
Deux tables de gigogne aux pieds torsadés.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#736
Een console in art decostijl met gefineerd in marcassarstijl. Recent werk.
Console de style art déco en placage de style marcassar. Travail contemporain.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 260 / 280 -
#725
Een staande klok van gesculpteerd eikenhout.
Horloge de vestibule en chêne sculpté.No longer availableDim. h: 243 cmEstimate: € 200 / 300 -
#726
Twee buffetkasten van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl. Opzetten ontbreken.
Deux buffets en chêne sculpté de style Renaissance malinois. Sans parties supérieures.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#789
Een paar grote girandoles van brons met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200 / 220 -
#805
Een luchter van verguld brons met zestien lichtpunten en versierd met florale motieven.
Lustre en bronze doré à seize lumières et à décor floral.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 360 / 400 -
#823
Een vouwstoel van gesculpteerd notenhout met gecanneerde zit en rug.
Chaise pliante en noyer sculpté aux siège et dossier cannés.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#759
Een groep van donkergepatineerd brons met een afbeelding van drie apen.
Groupe en bronze à patine foncée représentant trois singes.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 2500 / 2700 -
#386
Twee boekenkasten in Engelse stijl, de hoekstijlen in de vorm van gedraaide zuiltjes.
Deux bibliothèques de style anglais. Sur les coins des colonnettes tournées.No longer availableDim. h: 224 cmEstimate: € 100 / 160 -
#807
Twee robuuste vierkante salontafels en een rond met een tussenblad.
Deux tables de salon carrés robustes et une ronde à tablette d’entretoise.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#761
Een buffet van gefineerd palissanderhout met vier deuren en sobere messingen monturen. We voegen er een gelijkaardige tafel aan toe. Jaren 50.
Buffet en placage de palissandre ouvrant à quatre portes. Montures sobres en laiton. Nous ajoutons une table semblable. Années 50.No longer availableDim. B 223 cmEstimate: € 100 / 120 -
#766
Een naaitafeltje van gesculpteerd notenhout en wortelfineer. Victoriaans.
Table à ouvrage en noyer sculpté et placage de ronce. Epoque Victoria.No longer availableDim. B 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#800
Een mahoniehouten bijzettafeltje in Engelse stijl met een glazen blad.
Table d’appoint en acajou de style anglais à tablette en verre.No longer availableDim. b: 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#602Grundig
Een gefineerd houten muziekmeubel. Model: Grundig Musikschrank No. 8042 W/3d. Jaren ‘50.
Meuble à musique en bois de placage. Modèle Grundig Musikschrank N° 8042 W/3d. Jaren ‘50.No longer availableDim. b: 145 cmEstimate: € 100 / 120 -
#820
Een mahoniehouten bijzettafeltje in Engelse stijl met een lade en bovenaan een glazen beschermblad.
Table d’appoint en acajou de style anglais ouvrant à un tiroir. Tablette en verre.No longer availableDim. b: 77 cmEstimate: € 40 / 60 -
#826
“Duif”. Bronzen beeldje op marmeren sokkel.
“Pigeon”. Statuette en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. H 28 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#101Val St. Lambert
Een mand van geslepen kristal, bruin gekleurd in de massa. Gemerkt.
Corbeille en cristal taillé coloré brun foncé dans la masse. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#129P. Claes
“Romantisch landschap met vee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd links onderaan. XIXe eeuw.
“Vaches dans un paysage panoramique”. Huile sur panneau. Signé en bas à gauche. XIXe siècle.No longer availableDim. 50 x 62 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#469
Lot van drie boeken uit de XIXde eeuw. “Paris et la France”. In-folio in rood halfleder. Talrijke platen. Een album met talrijke handgekleurde mode-en andere platen. In groen halfleder. Een plakboek met talrijke historische gravures, litho’s e.a. In groen half leder. En een knipselboek met kleurenprenten.
Lot de trois livres du XIXe siècle. “Paris et la France”. In-folio en demi-cuir rouge. Nombreuses planches. Un album contenant nombreuses planches de mode et autres colorées à la main. En demi-cuir vert. Un album contenant nombreuses gravures historiques, lithos etc. En demi-cuir vert. Et un album contenant des estampes coupées en couleurs.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#817
Een koperen luchter met acht armen in Lodewijk XV-stijl.
Lustre en cuivre à huit bras. Style Louis XV.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#533
Een tabakspotje van blauw en wit porselein. Chinees werk, XIXde eeuw.
Petit pot à tabac en porcelaine bleue et blanche. Travail chinois du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#430
Een halssnoer bestaande uit verschillende soorten parels en halfedelstenen en met zilveren slot.
Collier contenant différentes sortes de perles et de pierres semi-précieuses. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#493Märklin
“DB Diesellokomotive” nr 3021, Elektrische locomotief nr 3030, DR Diesellokomotive” nr 3066, Elektrische locomotief Herpa Liliput nr 7141 02, geschikt voor Märklin. Een transformator. Een Märklin overweg nr. 457. Alles in goede staat en met oorspronkelijke dozen.
“Db Diesellokomotive” n° 3021, Locomotive électrique n° 3030, DR Diesellokomotive n° 3066, Locomotive électrique Herpa Lilliput n° 7141 02 adaptée à Märklin. Un transformateur. Un passage à niveau Märklin n° 457. Le tout en bon état et aux boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#541
Een Geisha van gepolychromeerd been en hout met ivoren handen en gezicht.
Geisha en os et bois polychrome aux mains et visage en ivoire.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 650 / 750 -
#28
Twee stuks blauwkleurig geslepen kristal, bestaande uit een coupe en een vaas.
Deux pièces en cristal taillé bleu: une coupe et un vase.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#448
Zeven miniatuurauto’s: Cursor Modell 269, “Mercedes Bus 1894” en “Mercedes 540K”, R.W.-Modell, “BMW Dici 1927”, Mini-Mod, “Opel 1924-28”, “Der Trabi by Vitesse, 1989” (doosje). Road Tough Collectable Series, “Mercedes 500 SEL” en “Bmw 325i” (beide in doosje).
Sept voitures miniatures: Cursor Modell 269, “Mercedes Bus 1894” et “Mercedes 540K”, R.W.-Modell, “BMW Dici 1927”, Mini-Mod, “Opel 1924-28”, “Der Trabi by Vitesse, 1989” (boîte). Road Tough Collectable Series, “Mercedes 500 SEL” et “Bmw 325i” (les deux dans leur boîte).No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#85
Een heren zegelring van 18 karaats geel goud.
Bague cachet en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 16,03 gEstimate: € 350 / 400 -
#574Maurice De VochtPeriod: 1914-2006
“Figuren in een imaginair landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Personnages dans un paysage imaginaire” Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 91 x 50 cmEstimate: € 100 / 160