Other lots in this auction
-
#75Dinh Van 765
Een roesrvrij stalen dameshorloge in originele doos. (topje te herstellen).
Une montre pour dames en acier inoxydable, dans sa boîte d’origine (à réparer).No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#101
122 postzegels, fiscale zegels e.a. en 117 geadresseerde en gefrankeerde enveloppen. Frankrijk vanaf 1861.
122 timbres postes, timbres fiscaux et autres et 117 enveloppes adressées et affranchies. France, depuis 1861.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#784
Een schouwpendule van arduin en groen marmer, getooid met een allegorische voorstelling in zamak. XIXe eeuw.
Une pendule de cheminée en pierre de taille et marbre vert, décoration de représentations allégoriques en régule. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 65 / 80 -
#253Boch Frères La Louvière
Een uitgebreid servies met een verguld op groen decor op de randen, bestaande uit drie ronde terrines, waarbij de grootste met onderschotel, een een slakom, twee sauskommen, twaalf kleine platte borden, zevenendertig grote platte borden en twaalf diepe borden.
Un service de table à bord dorés sur décor vert, comprenant trois terrines rondes, dont la plus grande avec présentoir, un saladier, deux saucières, douze petites assiettes plates, trente-sept assiettes grandes, et douze assiettes creuses.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#451Capodimonte
Een valk. Porseleinen beeld, onderaan gemerkt.
Faucon. Sculpture en porcelaine. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#611
Een antieke zittende Boeddha van verguld en gepatineerd brons.
Un Bouddha assis antique en bronze doré et patine.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 200 / 240 -
#329Paul HagemansPeriod: 1884-1959
“Dorpsgezicht met knotwilgen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de village et saules têtards”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#609Van der Elst
“Zicht op de Semois te Herbeumont”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1973.
“Vue du Semois à Herbeumont”. Huile sur toile. Signée et datée 1973.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#687
Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 8 rodewijnglazen, 8 wittewijnglazen en 11 borrelglaasjes. Vermoedelijk Val St. Lambert. Enkele randschilfers. Bijgevoegd een gestileerde kristallen kikker van Val St. Lambert.
Une partie d’un service à verres en cristal incolore, comprenant 8 verres à vin rouge, 8 verres à vin blanc et 11 verres à schnaps. Nous ajoutons une grenouille en cristal par Val St. Lambert. Quelques éclats.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#398
Vier kruiken van steengoed, waarbij twee baardmankruiken. De oudste zwaar gerestaureerd.
Quatre cruches en grès, dont deux cruches “Baardman”.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#140
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 900 / 1000 -
#116
Een eikenhouten klapsecretaire in Regencestijl met twee laden onder het klapblad.
Un secrétaire à pente en chêne, style Régence, à deux tiroirs sous la tablette.No longer availableDim. h: 95 cm b: 97 cmEstimate: € 100 / 120