Similar lots by type
-
#507Een grote keramische tafellamp in de stijl van Mangani Firenze, gevormd als een amoniet. Met herstellingswerk aan de fittingen.
A large ceramic table lamp in the style of Mangani Firenze, shaped like an ammonite. With repairs to the fittings. -
#541Een lot van 39 vintage kristallen glazen, 6 x 19 cm, 9 x 16 cm, 6 x 15 cm, 6 x 14 cm en 12 x 12 cm hoog.
A lot of 39 vintage crystal glasses, sizes ranging from 6 x 19 cm to 12 x 12 cm high. -
#526Nova werkhuizen, MechelenEen vintage apothekerskast. Groen geschilderd, beetje schade aan de glazen leggers.
A vintage pharmacist's cabinet. Green painted, some damage to the glass shelves. -
#481Paul Sersté‘De wandelaarster’, een terra cotta beeld getekend Sersté.
'The female walker', a terracotta sculpture signed by Sersté. -
#466Een grote, veelgebruikte hakblok/slagersblok met 2 laden.
A large, well-used chopping block/butcher's block with 2 drawers. -
#497Een design salontafel met metalen chromé onderstel en rechthoekig granieten blad.
A design coffee table with a chromed metal base and rectangular granite top. -
#471“Melkmeisje”. Een beeld van gepolychromeerd gips op een metalen staander.
"Milking Maid". A sculpture of polychrome plaster on a metal stand. -
#301Een bronzen inktpot in de vorm van een Golder Retriever. Het inktpotje manco.
A bronze inkwell in the shape of a Golden Retriever. The inkwell is missing. -
#176Rolf BenzEen lederen design sofa, 2.5-zit model Cara voor Rolf Benz, met verstelbare armleuningen. In nieuwstaat.
A leather designer sofa, 2.5-seater model Cara for Rolf Benz, with adjustable armrests. In mint condition. -
#504Een grote vintage spiegel, gesigneerd Guillaume B. Toegeschreven aan Deknudt.
A large vintage mirror, signed Guillaume B. Attributed to Deknudt. -
#478Koos Van der KaaijPeriod: 1900 - 1976“Moeder met kind”. Een terracotta beeld. Onderaan gesigneerd. Vermoedelijke nummering “8/12”.
"Mother with child." A terracotta sculpted statue. Signed at the bottom. Presumed numbering is "8/12". -
#246Een goudkleurige Gucci Abbey D-Ring schoudertas. Gemaakt van GG canvas met het Gucci monogrampatroon.
A gold-colored Gucci Abbey D-Ring shoulder bag. Made of GG canvas with the Gucci monogram pattern. -
#523Manifattura SC3Een set van 2 design lampen met keramische voet, jaren 80/90 van de vorige eeuw, gemerkt.
A set of 2 design lamps with ceramic base, from the 80s/90s of the last century, marked. -
#556Een vintage hoogpolig wollen tapijt met abstracte figuur.
A vintage high-pile wool rug with abstract figure. -
#487AngelpoiseEen vintage bureaulamp, Anglepoise, door George Carwardine voor Herbert Terry & Sons, Engeland jaren 1940, herkabeld.
A vintage desk lamp, Anglepoise, by George Carwardine for Herbert Terry & Sons, England 1940s, rewired. -
#511Een gesculpteerd houten beeld van een Indonesische dame.
A carved wooden statue of an Indonesian lady. -
#516Een vintage gevlochten wieg, aangekocht in 1972.
A vintage woven crib, purchased in 1972. -
#496Een design salontafel met metalen chromé onderstel en rechthoekig granieten blad.
A design coffee table with chrome metal base and rectangular marble top. -
#223Een bronzen uiltje met donkere patina op een zwart marmeren sokkel, naar werk van Milo. Met bronsstempel.
A bronze owl with dark patina on a black marble base, in the style of Milo. With bronze stamp. -
#498Een bronzen buste van een naakte vrouw, naar Lambeaux.
A bronze bust of a nude woman, after Lambeaux. -
#476Pierre VandelPeriod: 1970Een rechthoekige vintage salontafel, messing, glas en plexiglas, gemerkt Pierre Vandel. Het onderste glazen blad met kleine schade aan de hoek.
A rectangular vintage coffee table, brass, glass, and plexiglass, marked Pierre Vandel. The bottom glass shelf has slight damage to the corner. -
#426Een oude eikenhouten apothekerskast met 96 lades.
An old oak apothecary cabinet with 96 drawers. -
#467Miek Van Orshoven“Nido”. Een wanddecoratief sculptuur in kersenhout, behandeld met Teintecire. Verso gesigneerd, met certificaat.
"Nido". A wall decorative sculpture in cherry wood, treated with Teintecire. Signed on the back, with certificate. -
#228Een bronzen buste van Christus met doornen kroon. Achteraan gestempeld 267A.
A bronze bust of Christ with a crown of thorns. Stamped on the back with 267A.
Other lots in this auction
-
#502Een albasten coupe op voet versierd met druivenranken. Eén franje gebroken.
An alabaster coupe on foot decorated with grapevines. One fringe broken. -
#545Een handgeknoopt tapijt, een decor uit Pakistan.
Handmade woolen carpet. Pakistan. -
#482Dominic Benhura“Abstracte figuren”, een gesculpteerd granieten beeld, niet gesigneerd, met certificaat.
"Abstract figures", a sculpted granite statue, unsigned, with certificate. -
#317Een verzilverd Chinees vaasje met een decor in hoogreliëf, onderaan gemerkt.
A silver-plated Chinese vase with a high-relief decoration, marked at the bottom. -
#594‘Twee paters’, olieverfstudie op paneel. Een impressionistisch werkje, niet getekend.
'Two monks', oil study on panel. An impressionistic piece, not signed. -
#542“Zittend naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Sitting nude". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom. -
#238Turner & Simpson LtdEen zilveren poederdoosje, Engeland, Birmingham 1940, zilversmid: T&S.AR34
A silver powder box, England, Birmingham 1940, silversmith: T&S. AR34 -
#532“Gestileerd onderlichaam”. Een schilderij, gouache op papier.
"Stylized lower body." A painting, gouache on paper. -
#349Yvonne ReperPeriod: 1908- 1964“Meisjesportret”, een schilderij, olieverf op doek, achter glas, gesigneerd YV Reper.
"Girl portrait", a painting, oil on canvas, behind glass, signed YV Reper. -
#310Een hanger en een ring bezet met half edelstenen en een paar oorbellen bezet met barnsteen van zilver.
A pendant and a ring set with semi-precious stones, and a pair of earrings set with silver amber. -
#8Algora‘Engeltje met ogudfazant’, een porceleinen beeld onderaan gemerkt Algora made in Spain en genummerd B.6407.
‘Little angel with pheasant’, a porcelain figure marked Algora made in Spain at the bottom and numbered B.6407. -
#452“Heilige Cecilia met harp”, op zijde genaaid borduurwerk, niet gesigneerd. Kleine schade bovenaan het doek.
"Musical saint", silk-sewn embroidery, unsigned. Small damage at the top of the canvas.


