Other lots in this auction
-
#439“La libre Esthetique...”. Een reproductie van een laat XIXde eeuwse affiche.
”La libre Esthétique…”. Une reproduction d’une affiche , fin XIXème siècle.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#169Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1920“Herder met hond en schaapskudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine perforatie.
”Berger, chien et troupeau de moutons”. Huile sur toile. Signée. petite perforation.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 180 / 240 -
#416Een gefineerde bonheur-du-jour in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarquetterie. XIXe eeuw. Het messingen galerijtje is volledig.
Un bonheur-du-jour en bois de placage style Louis XV, décoration de marqueterie florale.No longer availableDim. 92 x 60 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#85Een 18 karaats geel gouden hanger bezet een munt. Victoria 1891.
Un pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pièce. Victoria, 1891.No longer availableDim. 9,51 gEstimate: € 300 / 400 -
#327Een witmarmeren voorstelling van Da VInci.
Une représentation de Da Vinci en marbre blanc.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#40Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met een 24 karaats geel gouden hanger van 10 g.
Un porte-clé en or jaune 18 ct avec pendentif en or jaune 24 ct de dix grammes.No longer availableDim. 15,52 gEstimate: € 500 / 600 -
#263Een lot van vier verschillende zeeschelpen en drie zee-egels.
Un lot de quatre coquillages de mer différents et un oursin.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#259Karel Jan Van den HeuvelPeriod: 1913-1991“Huizen bij een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Maisons près d’un chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#200Een 18 karaats wit gouden halssnoer bezet met diamanten en markiezen met een gezamenlijk gewicht van ± 3,45 ct.
Un collier en or blanc 18 ct serti de diamants et marquises ayant un poids total de ± 3,45 ct.No longer availableDim. 27,55 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#71Een botermes en een vismes met 800‰ zilveren handvatten. In etui. Bijgevoegd een tweede etui met een dubbel vleesbestek met zilveren handvatten.
Un couteau à beurre et un couteau à poisson, manches en argent 800‰ dans un étui. Nous ajoutons un deuxième étui avec un double couvert à viande à manches en argent.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#293Een dekselvaas en een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld Cantondecor. Op houten sokkels.
Un vase à couvercle et un pot à gingembre en porcelaine de Chine, décor Canton polychrome. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#404Een ingekleurde XVIIde eeuwse kaart van Leuven, een XVIIIde eeuwse gravure met een zicht op Leuven en een gewassen pentekening met een zicht op de Grote markt te Leuven uit 1839.
Une carte en couleurs de Louvain XVIIème siècle, une gravure représentant une vue sur Louvain XVIIIème siècle et un lavis d’une vue sur la Grande Place à Louvain de 1839.No longer availableDim. 15 x 26, 11 x 15 & 21 x 25 cmEstimate: € 200 / 300

