#33
Een achthoekige bolle vaas van gepolychromeerd Delfts aardewerk.
Vase octogonal convexe en faïence de Delft polychrome.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/50 -
#88
Een paar bronzen wandkandelaars in Lodewijk XV-stijl met vijf lichtarmen.
#670
Een handgeknoopt Chinees wollen lopertje.
#275
“Moeder met kroost en hondje”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Onderaan gemerkt met gekruiste degens onder een ster.
#425
Een verchroomde theetafel met glazen blad en twee handvatten.
#556
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#665
Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met een lade.
#597
Een paar spreukentableaus, opgebouwd uit telkens negen handbeschilderde tegels.
#675
Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met entretoise.
#23Capodimonte
“Jonge vrouw met Amor”. Groepje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
#291Val Saint-Lambert
Een vaas met schouder van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt, genummerd en P.U. En met label.
Vase à épaule en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas, numéroté et PU et avec étiquette.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 60/80 -
#687
Lot de sept moules à chocolat en métal, dont trois poissons, un homard, un père noël, Saint-Nicolas et un garçon. Les trois derniers complets (recto et verso)No longer availableDim. h: 17 - 36 cmEstimate: € 60/100