Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een samenstelling van een mahoniehouten boekenkastje met een bovenkast met twee gevitreerde deuren.

Een samenstelling van een mahoniehouten boekenkastje met een bovenkast met twee gevitreerde deuren.

Composition d’un petit bibliothèque en acajou et d’une partie supérieure à deux portes vitrées.
Dim. 192 x 114 x 32 cm
SKU: 0702170355.
Category: Meubel.
Auction day: 7 February 2017 19:00
Catalogue #355
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #836

    Een eikenhouten armstoel met een rieten zit.

    Fauteuil en chêne à siège cannée.
    No longer available
    Estimate: € 10 / 15
  • #845

    Een kleine grenenhouten commode met twee grote en twee kleine laden.

    Commode en sapin à deux grands et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 88 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #818

    Een reeks van acht mahoniehouten stoelen met stoffen bekleding.

    Suite de huit chaises en acajou recouvertes de tissu.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #835

    Twee verschillende Engelse armstoelen van mahoniehout.

    Deux différents fauteuils en acajou.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #844

    Een ronde tafel van gefineerd hout in Biedermeierstijl met kantelend blad.

    Table ronde en bois de placage de style Biedermeyer à abattant.
    No longer available
    Dim. Ø: 117 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #842

    Een paar lederen fauteuils. Bekleding in slechte staat.

    Paire de fauteuils en cuir. Couvertures en mauvais état.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #819

    Een reeks van acht mahoniehouten stoelen met stoffen bekleding.

    Suite de huit chaises en acajou recouverts de tissu.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 200
  • #832

    Een rond mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad.

    Table d’appoint ronde en acajou. Tablette abattante.
    No longer available
    Dim. Ø: 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #829

    Een kleine en sobere chaise commode van eikenhout.

    Chaise commode petite et sobre en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #840

    Een houten schaaktafeltje met een muziekdoos.

    Petite table au jeu d’échec contenant une boîte à musique.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #838

    Een serie van vier stoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl. Lichtblauwe bekleding. Omstreeks 1900.

    Suite de quatre chaises en noyer sculpté de style Louis XVI. Recouvert de tissu bleu clair. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #206

    Een groot Engels dubbelzijdig bureau met en gevacheteerd blad en drie laden in de gordel. De twee ladenblokken telkens met drie laden.

    Grand bureau plat anglais à double face et à tablette recouverte de vachette, ouvrant à trois tiroirs en ceinture et à deux fois trois tiroirs dans les caissons.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #821

    Een ronde tafel van gefineerd hout met een ingelegd decor van St. Joris op het blad.

    Table ronde en bois de placage incrustée d’un Saint-Georges.
    No longer available
    Dim. Ø: 80 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #833

    Een rond mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad.

    Table d’appoint ronde en acajou. Tablette abattante.
    No longer available
    Dim. Ø: 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #834

    Een speeltafel met klapblad van mahoniehoutfineer op getorste poten. XIXe eeuw.

    Table à jeu à abattant en placage d’acajou sur pieds torsadés. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #820

    Een mahoniehouten deckchair met lederen bekleding. Tijdperk Victoria.

    Chaise longue en acajou recouvert de cuir. Epoque Victoria.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #828

    Een buffetkast met opzet van gepatineerd grenen met twee maal twee paneeldeuren.

    Buffet à deux corps en sapin patiné ouvrant à deux fois deux portes à panneaux.
    No longer available
    Dim. 208 x 122 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #822

    Een bijzettafeltje met gechantourneerd blad, versierd met een ingelegd decor van wild en eikenbladeren.

    Table d’appoint à tablette chantournée décorée d’animaux sauvages et de feuilles de chêne.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #837

    Een armstoel van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw. Bekleding te vervangen.

    Fauteuil en chêne sculpté. XIXe siècle. Couverture à remplacer.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #817

    Een lot van vier mahoniehouten stoelen, bekleed met groen fluweel.

    Lot de quatre chaises en acajou recouvertes de velours vert.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #823

    Een Engelse klaptafel met gechantourneerd blad.

    Table à abattant anglaise à tablette chantournée.
    No longer available
    Dim. Ø 78 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #843

    Een lot van drie verschillende mahoniehouten armstoelen in Regencystijl.

    Lot de trois différents fauteuils de style Regency.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #831

    Een lot van zes ongekleurde beukenhouten keukenstoelen met rieten zit.

    Lot de six chaises en hêtre naturel. Sièges en osier.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #841

    Twee bankjes van gedraaid en sober gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.

    Deux petits bancs en chêne tourné et sobrement sculpté. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #323

    Een lot van drie bronzen engeltjes in verschillende uitvoeringen. Eén met ontbrekend vleugeltje.

    Ensemble de trois angelots différents en bronze. Une aile manque.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #299
    Michel Soutine

    “De Seine met de Pont Neuf”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “La Seine et le Pont Neuf”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 38 x 62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #706
    Keshan

    Oosters tapijt van wol. Handgeknoopt. Centraal medaillon met een olijfgroene fond.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main. Médaillon central sur fond vert olive.
    No longer available
    Dim. 288 x 200 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #9
    Paul Lauters
    Period: 1806 - 1875

    “Gevallen boomstam”. Tekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1846.

    “Bûche”. Dessin sur papier. Signé et daté 1846.
    No longer available
    Dim. 28 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #508

    Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van wapenuitrustingen en de twee handvatten in de vorm van hondjes. Kraag bijgeslepen.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’armes. Deux anses en forme de chiens. Col taillé.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #608

    Een paar schaaltjes van polychroom Chinees porselein met personages in het decor.

    Paire de plats en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #102
    Albert Beaussaert
    Period: 1898-1985

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 51 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #440

    “Abstracte compositie”. Collage. Draagt een handtekening: Charrin.

    “Composition abstraite”. Collage. Porte une signature: Charrin.
    No longer available
    Dim. 15 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #504

    “Drie figuren”. Krijttekening op papier. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1992.

    “Trois personnages”. Dessin à la craie sur papier. Illisiblement signé et daté 1992.
    No longer available
    Dim. 42 x 29 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #669
    André Lynen
    Period: 1888 - 1984

    “De pijprokers”. Potlood op papier. Gesigneerd. Kleine beschadiging.

    “Les fumeurs de pipe”. Crayon sur papier. Signé. Petit accident.
    No longer available
    Dim. 20 x 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #673

    Een theepot van meerkleurig Chinees porselein met cachepots met bloeiende planten in het decor.

    Théière en porcelaine de Chine polychrome à décor de cache-pot fleuris.
    No longer available
    Dim. h: 12
    Estimate: € 50 / 60
  • #298

    Een paar zilveren zoutvaatjes in de vorm van vissen met glazen recipiëntjes.

    Paire de salières en argent en forme de poissons aux récipients en verre.
    No longer available
    Dim. h: 6 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 februari 2017

De veiling is volledig - 845 loten online. Catalogus beschikbaar in .pdf en .xls

7 February 2017 19:00
8 February 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 February 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More