Similar lots by type
-
#429Een gedreven rood koperen spiegel. XIXe eeuw.
Un miroir en cuivre rouge repoussé. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 48 cmEstimate: € 50 / 80 -
#737Een paar messingen kandelaars. Tijdperk Lodewijk XV.
Une paire de candélabres en laiton. Période Louis XV.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#413Een staande weegschaal en een hangweegschaal van gietijzer en messing. Bijgevoegd een op drie stuks na complete gewichtenset. .
Une balance debout et une balance en fer forgé et laiton. Nous ajoutons un ensemble de poids quasi complet à une pièce de prés.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#805Een barokke kerkkandelaar van koper, gemonteerd als staande lamp.
Candélabre d’église baroque en cuivre monté en lampe.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 60 / 100 -
#421Drie verschillende koperen lampen, waarvan één met glazen kap.
Trois lampes en cuivre, dont une avec cape en verre.No longer availableDim. h: 20 - 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#399Een paar gedreven koperen wandplaquettes met voorstelling van Mars en van Minerva. XIXde eeuw.
Une paire de plaquettes en cuivre repoussé représentant Minerve et Mars. XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#442Een antieke rood koperen brasero.
Un brasero en cuivre rouge antique.No longer availableDim. Ø: 54 cmEstimate: € 30 / 50 -
#763Een paar kandelaars van koper en porselein in eclectische stijl. Draadstang te vervangen. XIXe eeuw.
Une paire de candélabres en cuivre et porcelaine, style éclectique. Bec-de-corbeau à remplacer.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#681Een paar messingen koetslampen. Gemonteerd op elektriciteit en houten wandbevestigingen.
Une paire de lampes de carrosse en cuivre. Montées sur électricité et attaches murales en bois.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 50 / 60 -
#773Een grote en een kleine messingen kandelaar in barokke stijl.
Un grand et un petit candélabre en laiton. Style Baroque.No longer availableDim. h: 41 & 61 cmEstimate: € 40 / 50 -
#118Drie olieverfschilderijtjes op koper, waarbij één met een voorstelling van Christus aan het kruis, geflankeerd door twee engeltjes. Op plexiglazen staander.
Trois petites huiles sur cuivre, dont une représentant le Christ et la Croix flanqué par deux anges. Avec support en plexi.No longer availableDim. 18 x 10 cmEstimate: € 50 / 80 -
#379“Pastorale landschap”. Olieverf op koper. XVIIIde-XIXe eeuw.
”Paysage pastoral”. Huile sur cuivre. XIXème siècle.No longer availableDim. 13 x 16 cmEstimate: € 100 / 150 -
#488Een grote vol messingen kandelaar met een Habsburgse adelaar.
Un grand candélabre en laiton plein à décoration d’un aigle de Habsbourg.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#428Een messingen koebel met lederen riem.
Une cloche à vache en laiton et ceinture en cuir.No longer availableDim. L. 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#893Een paar lage messingen kandelaars.
Une paire de candélabres bas en laiton.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#70Een 18 karaats roze gouden ring in de vorm van een slang bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bague en or rose 18 ct en forme de serpent sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 12,94 gEstimate: € 800 / 900 -
#389Een antiek glazen bord met beschilderd plantenmotief.
Une assiette antique, motifs de plantes peints.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#779“Ingang van het theater”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. XIXe eeuw.
”Entrée de théâtre”. Une gravure sur bois japonaise en couleurs. XIXème siècle.No longer availableDim. 33 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#265Dinh Van ParisEen roestvrij stalen horloge met lederen polsband in originele doos. Swiss Made.
Montre en acier inoxydable à bracelet en cuir dans la boîte d’origine. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#511“Zeevruchten”. Een schotel van aardewerk. Majolica.
”Fruits de mer”. Un plat en faïence. Majolica.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 45 / 55 -
#102Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Dok te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Dock à Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#872“Wild zwijn in besneeuwd bos”. Een laat XIXe eeuwse Japanse houtsnede. Gesigneerd.
”Sanglier dans le bois enneigé”. Une gravure sur bois japonaise, fin XIXème siècle. Signée.No longer availableDim. 23,5 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#702Gesso Yoshimoto“Owl in the evening”. Een Japanse houtsnede. Omstreeks 1900. Gesigneerd.
”Owl in the evening”. Une gravure sur bois japonaise. +- 1900. Signée.No longer availableDim. 18 x 27,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#626Mahal Shah Abbas. Een groot tapijt van wol. Handgeknoopt.
Mahal Shah Abbas. Un grand tapis en laine nouée main.No longer availableDim. 346 x 256 cmEstimate: € 100 / 150 -
#245Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,76 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,76 ct.No longer availableDim. 3,83 gEstimate: € 700 / 800 -
#90Een 18 karaats roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,53 ct. waarvan één verschuifbaar diamantje. Stijl Mesika.
Bague en or rose 18 ct sertie de de diamants ayant un poids total de ± 0,53 ct dont une petite pierre amovible. Style Mesika.No longer availableDim. 2,18 gEstimate: € 700 / 800 -
#760Een navigatielantaarn van rood en geel koper. Gemerkt van Tavernier te Oostende.
Une lanterne de navigation en cuivre rouge et jaune. Marque Tavernier, Ostende.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 50

