Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#342
“Interieurscène”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Zonder signatuur.
”Scène d’intérieur”. Huile sur panneau. XIXème siècle. Pas de signature.No longer availableDim. 16 x 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#115
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een half edelsteen.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 8,29 gEstimate: € 200 / 300 -
#673
Een rond tafeltje met een wit marmeren blad op een witgepatineerde gietijzeren voet.
Une petite table ronde à tablette en marbre blanc et un pied en fer forgé à patine blanche.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#777
‘Eugeen Van Mieghem 1875-1930 ANVERS; E. Joos. Kunstboek in originele verpakking.
”Eugeen Van Mieghem 1875 - 1930”. Anvers. E. Joos. Un livre d’Art, dans son emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 26 / 28 -
#13
Een lot speelgoed, bestaande uit twee puzzels, een bouwpakket van Revell en een grote partij kunststof soldaatjes en figuurtjes.
Un lot de jouets, comprenant deux puzzles, un set de construction Revell et un grand lot de petits soldats en plastique.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#528
Een peer van meerkleurig glaspasta in de geest van Daum.
Une poire en pâte de verre polychrome dans l’esprit de Daum.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120 / 160 -
#557
“Van Gogh”. Een beschilderde kartonnen buste. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘84.
”Van Gogh”. Un buste en carton, peint. Signée en dessous et daté ‘84.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 200 / 300 -
#608
Een Louis-Philippe buffetkast met opzet. Onderaan twee laden en twee paneeldeuren en een étagère in twee niveaus in het opzet, versierd met gebeeldhouwde vruchten.
Un buffet Louis Philippe à deux corps. Le dessous comporte deux tiroirs et deux portes pleines, la partie du dessus une étagère en deux niveaux, décorée de fruits sculptés.No longer availableDim. 205 x 130 x 54 cmEstimate: € 200 / 250 -
#146
Een tweeledige buffetkast met onderaan twee deuren en twee laden en gerenureerde flanken. Het opzet met twee gevitreerde deuren en een gebogen kap. De zijkanten versierd met kransen.
Un buffet à deux corps , le bas à deux portes et deux tiroirs et flancs avec rayures. Le haut à deux portes vitrées et une coiffe voûtée. Les c^tes décorées de couronnes.No longer availableDim. h: 251 cmEstimate: € 120 / 200 -
#779
Een bierreclame voor Gordon - Scotch Ale uit 1970.
Une publicité pour Gordon - Scotch Ale de 1970.No longer availableDim. 33,5 x 26 cmEstimate: € 22 / 24 -
#312M.A. Marcotte
“Rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd boven links.
”Roses”. Huile sur toile. Signature au dessus à gauche.No longer availableDim. 34 x 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#285
Een 18 karaats wit en geel gouden hanger bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Un pendentif en or blanc et or jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,50 gEstimate: € 600 / 700