Other lots in this auction
-
#613
Elf boeken. R. Van Roosbroeck. “Willem de Zwijger”. Mercatorfonds 1974. B. Claessens-J. Rousseau. “Onze Bruegel”. Mercatorfonds 1969. J. Szablowski. “Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie”. Mercatorfonds 1972. Jean Lejeune. “Liège, de la Principauté à la Métropole”. Mercatorfonds 1967 (met kaart). M. Bruwier-P. Eeckhout-J. Bosmant. “Gemeentelijke Kunstschatten. Vijftig Schilderijen”. Ed. Arcade 1960. H. Gerson. “Rembrandt Paintings”. Artabras, Harrison House New York 1985. En (..)
Onze livres. R. Van Roosbroeck. Willem de Zwijger. Mercatorfonds 1974. B. Claessens-J. Rousseau. Notre Bruegel. Mercatorfonds 1969. J. Szablowski. Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie. Fonds Mercator 1972. Jean Lejeune. LiègeNo longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#261
“De baadster.” Terra cotta beeld. Gemerkt B.B. 340.
La Baigneuse. Statue en terre cuite, marquée B.B. 340.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#478
Een geribde vaas van beige Muranoglas.
Un vase nervuré en verre de Murano beige.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 85 / 100 -
#533Kashmir
Een handgeknoopt kleedje van zijde.
Une robe en soie nouée à la main.No longer availableDim. 203 x 125 cmEstimate: € 60 / 100 -
#605
Gevarieerd lot: Stripalbums (Kuifje, Nero, Jommeke, Suske en Wiske, “Het zeer vreemde avontuur van Erik” door Eembeek, 3 erotische door Colber, Hugdebert en Kussumoto, Kiekebanus, De Rode Ridder e.a.), mengelwerken, ingebonden nummers van Ons Volk (1949).
Lot varié : Albums BD (Tintin, Nero, Jommeke, Suske et Wiske, La très étrange aventure d'Erik d'Eembeek, 3 érotiques de Colber, Hugdebert et Kussumoto, Kiekebanus, De Rode Ridder ao ), œuvres mixtes, numéros reliés de Ons Volk (1949).No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#267
Een antieke infanteriesabel.
Un sabre d'infanterie antique.No longer availableDim. l: 91 cmEstimate: € 80 / 120 -
#377Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
Zes diverse linosnedes. Gesigneerd, genummerd en gedateerd buiten de plaat.
Six linogravures diverses. Signées, numérotées et datées à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 51 x 26 cmEstimate: € 120 / 200 -
#511
“Godin van de wind”. Een zandstenen beeldje.
Déesse du vent. Une figurine en grès.No longer availableDim. 14 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#168
Een schemerlamp met lampenvoet van meerkleurig porselein en verguld brons, versierd met bloemendecor.
Une lampe de table avec pied de lampe en porcelaine multicolore et bronze doré, décorée d'un décor floral.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 220 / 240 -
#62Josée Melsen
“Zomers binnentuintje”. Aquarel op papier. Uit nalatenschap van de kunstenares.
Jardin intérieur d'été. Aquarelle sur papier. Provenant de la succession de l'artiste.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 30 / 35 -
#28
“Hummel, Hummel! Mors, Mors!”. Een meerkleurig aardewerken flesje in de vorm van Hans Hummel, de waterdrager uit Hamburg. Onderaan gemerkt.
“Hummel, Hummel! Mors, Mors!”. Bouteille en faïence polychrome en forme de Hans Hummel, le porteur d’eau d’Hambourg. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#387Eumig
Een projector voor 8mm film, inclusief extra lamp, filmlijmklemmetje en projectiescherm.
Un projecteur pour film 8 mm, avec lampe supplémentaire, clip vidéo et écran de projection.No longer availableEstimate: € 50 / 60