#199Een grote butlerspiegel met verguld houten lijst.
#257Een rechthoekige metalen doos met daarin fantasiejuwelen, een zakhorloge een poederdoosje met emailversiering, een zilveren munt van 50 BEF (NMBS 100 jaar), armband en broches enz.
Une boîte métallique rectangulaire contenant des bijoux fantaisie, une montre de poche, une boîte à poudre à décor d'émail, une pièce de 50 BEF en argent (100 ans NMBS), un bracelet et des broches, etc.No longer availableDim. 4,5 x 17 x 12,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#467Een nijlpaardentand, versierd met bladeren in smeedwerk.
#207Een rijkelijk gesculpteerd eikenhouten hoekkastje op voet.
#256Een eikenhouten gatelegtafel.
#676HosinabadhEen handgeknoopt Perzische wollen loper.
#78Een uitgebreid verzilverd metalen bestek in ménagère.
Un ample ensemble de couverts en métal argenté dans la ménagère.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#306Een piëdestal van getorst en gedraaid eikenhout.
#354Paul Van DesselPeriod: 1956-2021“Herder met schapen”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. “De blinden leiden de blinden”. Tekening op doek. Niet gesigneerd. We voegen er twee reproducties van oude gravures “Quelques Avocats, par Gill” aan toe.
Berger aux moutons. Huile sur toile. Non signée. Les aveugles conduisent les aveugles. Dessin sur toile. Non signé. Nous ajoutons deux reproductions de gravures anciennes Quelques Avocats, par Gill.No longer availableEstimate: € 40 / 60