Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een scepter van de grootmeester in de vrijmetselarij.
Een scepter van de grootmeester in de vrijmetselarij.

Een scepter van de grootmeester in de vrijmetselarij.

Un sceptre du grand maître de la franc-maçonnerie.
Dim. l: 128 cm
SKU: 2510220385.
Auction day: 26 October 2022 19:00
Catalogue #385
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #318

    Een lot van zeven stuks aardewerk van Nimy, bestaande uit kannetjes, vaasjes en een bloemenhouder in de vorm van een boomstronk. Alles gemerkt.

    Lot de sept poteries de Nimy, composé de cruches, de vases et d'un porte-fleurs en forme de souche d'arbre. Tout marqué.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm - 23 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #302
    Nicolas Raguenet

    “La fameuse pompe ditte samaritaine”, “Vue de la partie septentrionale du fossé et des murs d’Ausbourg qui separent la base ville de Faubourg st. Jacques”, “Vue de l’ordre et de la marche des cérémonies qui doivent etre observées le jour de la publication de la paix a la place de Louis XV”. Drie handgekleurde kopergravures, circa XIXe eeuw.

    "La fameuse pompe ditte samaritaine", "Vue de la partie septentrionale du fossé et des murs d'Ausbourg qui séparent la base ville de Faubourg st. Jacques », « Vue de l'ordre et de la marche des cérémonies qui doivent être présentées le jour de la publication de la paix à la place de Louis XV ». Trois gravures sur cuivre coloriées à la main, vers le XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 22 x 32 cm, 26 x 41 cm & 23 x 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #323
    Val Saint Lambert

    Een cilindervaasje van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Vase cylindre en cristal rouge doublé et taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #50
    Montreux

    Een 18 K geelgouden broche met dames zakhorloge bezet met email. Achteraan ligt beschadigd.

    Une broche en or jaune 18 kt avec une montre de poche pour femme sertie d'émail. Petit dégât à l'arrière.
    No longer available
    Dim. bruto: 21,40 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #108

    “Moeder Gods met kind”. Een antieke icoon. Te restaureren.

    Vierge à l’Enfant. Une icône antique. A restaurer.
    No longer available
    Dim. 31 x 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #681

    Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.

    Un canard en poterie chinoise émaillée. Fêlure au col.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #640

    Een halssnoer met verschillende kleuren amber.

    Un collier avec différentes couleurs d'ambre.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 250
  • #330
    Mont Blanc

    Een zilveren armband in originele doos. 925‰. Gemerkt.

    Un bracelet en argent dans sa boîte d'origine. 925‰. Marqué.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #284
    Maurice Felbier
    Period: 1903 -1991

    “Bomen”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1956.

    "Des arbres". Fusain et pastel sur papier. Signé et daté 1956.
    No longer available
    Dim. 43 x 28 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #549

    Drie vissen van gekleurd Muranoglas.

    Trois poissons en verre de Murano coloré.
    No longer available
    Dim. h: 7, 13 & 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #698

    Een merkwaardige aardewerken vaas in de vorm van een dier met twee eenden.

    Un remarquable vase en faïence en forme d'animal avec deux canards.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #306

    Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).

    Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).
    No longer available
    Dim. H:105 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Oktober 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vrijdag 21 & zaterdag 22 oktober van 10.00u tot 17.00u.

25 October 2022 19:00
26 October 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More