Similar lots by type
-
#725
Een lot van vier borden, een dekselpannetje en een mandje van meerkleurig en verguld porselein naar Limoges.
Un lot de quatre assiettes, un poêlon avec couvercle et panier en porcelaine de Limoges et dorures.No longer availableEstimate: € 30/35 -
#24
Een lot van zeventien vogeltjes van meerkleurig porselein, waarbij elf van de Franklin Mint.
Un lot de dix-sept oiseaux en porcelaine polychrome, dont onze par Fanklin Mint.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#647
Een schaal van meerkleurig Chinees porselein in de vorm van een kip.
Une coupe en porcelaine chinoise polychrome en forme de poule.No longer availableDim. l: 25 cmEstimate: € 120/180 -
#648
Een pompoenvormig theepotje van Chinees porselein met zilveren monturen en een meerkleurig decor van bloemen op gele fond. Het deksel getooid met een aapje op een draak.
Une théière en porcelaine chinoise en forme de potiron avec montures en argent et décor polychrome de fleurs sur fond jaune. Le couvercle est décoré d’un petit singe sur un dragon.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50/80 -
#573
Een paar waterkommetjes van sang-de-boeufporselein. Onderaan gemerkt.
Paire de bols en porcelaine à glaçure sang-de-boeuf. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 8,5 cmEstimate: € 40/60 -
#578
Een kommetje van meerkleurig Chinees porselein met een decor van een groene draak en een feniks op gele fond. Gemerkt.
Un petit bol en porcelaine chinoise, décor de dragon vert sur fond jaune. Marque à la base.No longer availableDim. Ø: 17,5 cmEstimate: € 80/120 -
#568
Een rechthoekige vaas van Chinees porselein.
Un vase rectangulaire en porcelaine chinoise.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 160/180 -
#588
Een gemberpot zonder deksel van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in een tuin.
Un pot à gingembre sans couvercle en porcelaine chinoise, décor de personnages dans un jardin.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 50/80 -
#44
“Napoleontische soldaat”. Een beeldje van meerkleurig porselein.
“Soldat de Napoléon”. Une statue en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 22/26 -
#608
Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Verbredende kragen met oren in de vorm van olifantenkoppen. Decor in rechthoekige uitsparingen met hoogwaardigheidsbekleders in interieurs. Roestrode achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Met hun houten sokkels. Onderaan een zegelmerk verwijzend naar Keizer Qianlong.
Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Cols évasés accostés de tête d’éléphants. Décor dans des réserves rectangulaires de dignitaires dans des intérieurs. Fond rouille aux semis de fleurs et de papillons. Avec leurs socle en bois. Sous la base une marque sigillaire référant à l’Empereur Qianlong.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 600/1000 -
#597
Een Chinese schotel van blauw en wit porselein met een decor van vogels en bloemen.
Un plat en porcelaine chinoise blanche et bleue avec un décor d’oiseaux et fleurs.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 150/180 -
#614
Een paar kasteelvazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches.
Paire de vases en porcelaine de Canton à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons en cartouches.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 380/400 -
#617
Een grote schotel van celadonporselein, versierd met een vegetaal reliëfdecor. Kleine randschilfer.
Un grand plat en porcelaine céladon, décor en relief de plantes. Petit éclat au bord.No longer availableDim. Ø: 41,5 cmEstimate: € 130/150 -
#618
Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en langlevenstekens.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et de signes de longévité.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/180 -
#601
Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Koppels qilongs op de schouders. Verbredende kragen met oren in de vorm van Fohonden. Decor in boven elkaar geplaatste, afgeronde vierkante uitsparingen met galante scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Groene achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw. Eén vaas met een grote haarbarst over de bu(..)
Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Couples de qilong sur les épaules. Cols évasés accostés de couples de chiens de Pho. Décor dans des réserves carrées superposées aux coins arrondis de scènes galantes dans des intérieurs et d’oiseaux et des fleurs. Fond vert aux semis de fleurs et de papillons. Canton, période Qing, XIXe siècle. Un vase avec un long cheveux sur la panse.(..)No longer availableDim. H. 83 cmEstimate: € 1000/1600 -
#392
Een Madonna met kind van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Omstreeks 1900.
Vierge à l’Enfant en porcelaine bruxelloise polychrome. ± 1900.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40/60 -
#637
Een schaal van meerkleurig Chinees porselein in de vorm van een haan.
Une coupe en porcelaine chinoise en forme de coq.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 120/180 -
#598
Een vaas van blauw en wit Chinees porselein met een drietenige draak in het decor.
Un vase en porcelaine chinoise blanche et bleue avec un dragon à trois doigts de pieds en décor.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 150/180 -
#442
Een theeservies van roze en wit Limogesporselein met een verguld decor van bladeren, bestaande uit een theepot, suikerpot, melkkannetje en twaalf kopjes met schoteltjes. Gemerkt.
Service à thé en porcelaine de Limoges rose et blanche à décor doré de feuilles dont une théière, un sucrier, un pot à lait et douze tasses et soucoupes. Avec marque.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#631
Een theebus van blauw en wit Chinees porselein met een decor van fo-honden.
Boîte à thé en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de chiens de pho.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 65/80 -
#771
Een grote antieke pop met porseleinen hoofd en handjes.
Grande poupée ancienne aux tête et mains en porcelaine.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#577
Een klein theepotje van blauwgeglazuurd porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt.
Petite théière en porcelaine bleue. Travail chinois, marque sous la base.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 60/100 -
#613
Twee terrines van Chinees meerkleurig porselein in de vorm van een kip en een eend.
Deux légumiers en porcelaine polychrome de Chine en forme d’une poule et d’un canard.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 160/200 -
#623
Een schaal op voet van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages op een fabeldier. Onderaan gemerkt.
Une coupe sur pied en porcelaine chinoise , décor de personnages et animaux imaginaires. Marque à la base.No longer availableDim. b: 28,5 cmEstimate: € 45/55
Other lots in this auction
-
#409Bakst
“Operafiguur”. Ontwerp voor een kostuum. Aquarel en potlood. Draagt een handtekening: Bakst. Met watermerk: “...academie voor schilderkunst”. “...академия живописи”
“Personnage de l’Opéra”. Dessin pour un costume. Aquarelle et crayon. Porte une signature: Bakst.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#146
Een gietijzeren hoekétagère in vier niveaus.
Une étagère en coin à quatre étages en fer forgé.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#47
Een grote sierjardinière van majolica in de geest van Rouen.
Une grande jardinière en majolique, oeuvre dans l’esprit Rouen.No longer availableDim. b: 47 cmEstimate: € 20/30 -
#451
Een vaasje van Japans porselein met een meerkleurig bloemendecor op groen fond, gemonteerd als lamp. 1945-1952.
Un petit vase en porcelaine chinoise avec décor fleuri polychrome sur fond vert, monté en lampe. 1945-1952.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 25/35 -
#719C. Van de Windt
“Boerenerf”. Ets. Gesigneerd en genummerd 16/25.
“La basse-cour”. Une eau-forte. Signée et numérotée 16/25.No longer availableDim. 12,5 x 19 cmEstimate: € 30/50 -
#113
Een siercoupe van meerkleurig aardewerk, versierd met een decor van bloemenranken en vlinders.
Une coupe en faïence polychrome, décor de papillons et fleurs.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 30/40 -
#191Charles AnfriePeriod: 1833 - 1905
“Sans famille”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Sans famille”. Une statue en bronze brun patiné. Signé.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 550/650 -
#521
Twee locomotieven voor spoortype HO:- “Type 12” met rookunit, lichten en geluid. Zuid-Koreaanse makelij in opdracht van Treinshop Olaerts.- Roco, model 69203 met geluid. Beide in originele doos.
Deux locomotives pour rails de type HO: - “Type 12” avec unité de fumée, lumières et bruitages. Produit en Corée du Sud sur la demande de Treinshop Olaerts.- Roco modèle 69203 avec bruitage.Tout deux dans leur emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#760Val St. Lambert
Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#654Franz De VadderPeriod: 1862 - 1932
“Duinenzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur les dunes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#74Fr. Smets
“Hoevezicht”. Een pentekening op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Fermette”. Dessin à la plume . Signé et daté.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 15/20 -
#85
Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een druppelvormige morganite van 1,40 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une morganite en forme de larme de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 3,93 gEstimate: € 1700/1900