Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een schaal van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Val Saint-Lambert

Een schaal van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

Coupe en cristal doublée verte et taillée. Marquée.
Dim. Ø 22 cm
SKU: 2405220117.
Category: Kristal.
Auction day: 24 May 2022 19:00
Catalogue #117
Estimate: € 120 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val Saint-Lambert

  • #177
    Val Saint-Lambert

    Een grote coupe op voet van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.

    Une grande coupe sur piédouche de cristal taillé et doublé rouge. Marquée.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #257
    Val Saint-Lambert

    Drie diverse kleine vazen van geslepen kristal, in de massa deels groen gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Trois petits vases divers en cristal taillé, en partie teinté vert dans la masse. Marqué sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #267
    Val Saint-Lambert

    Een cilindervaas model Altena van geslepen kristal, in de massa deels groen gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Un vase cylindre modèle Altena en cristal taillé, en partie coloré vert dans la masse. Marqué sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 24,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #287
    Val Saint-Lambert

    Een cilindervaas van geslepen kristal, in de massa deels groen gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Vase cylindre en cristal taillé, partiellement coloré vert dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #277
    Val Saint-Lambert

    Een vaas naar art deco voorbeeld van geslepen kristal, in de massa deels paarsrood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd. Met label.

    Un vase d'après l'exemple art déco en cristal taillé, en partie coloré violet-rouge dans la masse. Marqué et numéroté sous la base. Avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #301
    Val Saint-Lambert

    Twee zoutvaatjes en een miniatuurvaasje van geslepen kristal, in de massa kobaltblauw gekleurd en met een vergulde fries. Onderaan gemerkt. We voegen er een kobaltblauwe vis van Muranoglas en een kobaltblauw glazen kelkje aan toe.

    Deux salières et un vase miniature en cristal taillé, coloré bleu cobalt dans la masse et à frise dorée. Marqué en bas. Nous ajoutons un poisson bleu cobalt en verre de Murano et un calice en verre bleu cobalt.
    No longer available
    Dim. H: 6-18cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #307
    Val Saint-Lambert

    Vijf diverse asbakken van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Cinq cendriers divers en cristal taillé, en partie teinté de rouge dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 16 à 13 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #311
    Val Saint-Lambert

    Drie asbakken van geslepen kristal. Deels in de massa groen gekleurd Onderaan gemerkt. Eén beschadiging aan de binnenkant.

    Trois cendriers en cristal taillé. Partiellement coloré vert dans la masse Marqué en bas. Un dégât à un intérieur.
    No longer available
    Dim. Ø 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #271
    Val Saint-Lambert

    Vier diverse kleine vazen van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Twee met rond voetstuk. Onderaan gemerkt en met label.

    Quatre petits vases divers en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Deux avec socle rond. Marqué en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 22 à 14,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #261
    Val Saint-Lambert

    Een kleine ronde drageoir met deksel van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt, genummerd en P.U..

    Un petit drageoir rond à couvercle en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué, numéroté et PU sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 1 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #317
    Val Saint-Lambert

    Grote ronde asbak van geslepen kristal, in de massa deels sepia gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Grand cendrier rond en cristal taillé, en partie sépia dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #281
    Val Saint-Lambert

    Een fruitschaal met rond voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd. En met label.

    Coupe à fruits à base ronde en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marquée et numérotée sous la base. Et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 16 cm, Ø 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #291
    Val Saint-Lambert

    Een vaas met schouder van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt, genummerd en P.U. En met label.

    Vase à épaule en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas, numéroté et PU et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #77
    Val Saint-Lambert

    Een ronde slakom van geslepen kristal, in de massa deels blauw gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Un saladier rond en cristal taillé, en partie coloré bleu dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #7
    Val Saint-Lambert

    Een driedelig toiletstel en een kandelaar van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt, twee met label.

    Garniture de toilette trois pièces et bougeoir en cristal taillé incolore. Marqués en bas, deux avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H: 9-25cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #67
    Val Saint-Lambert

    Vaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd en met label.

    Vase en cristal taillé, en partie coloré rouge dans la masse. Marqué et numéroté sous la base et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #57
    Val Saint-Lambert

    Vaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt, gesigneerd H. Lega en genummerd en met label.

    Vase en cristal taillé, en partie coloré rouge dans la masse. Marqué en bas, signé H. Lega et numéroté et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #21
    Val Saint-Lambert

    Een wijwatervat van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Achteraan gemerkt. Kleine schilfer.

    Un bénitier en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué au dos. Petit eclat.
    No longer available
    Dim. H. 15 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #51
    Val Saint-Lambert

    Drie diverse kleine vazen van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Eén cilindrisch met vergulde fries. Twee onderaan gemerkt en met label.

    Trois petits vases divers en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Un cylindrique avec frise dorée. Deux marqués en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 19 à 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #41
    Val Saint-Lambert

    Drie diverse kleine vazen van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en met label.

    Trois petits vases divers en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 19 à 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #47
    Val Saint-Lambert

    Een fruitschaal van geslepen kristal, in de massa deels sepia gekleurd. Gemerkt met label.

    Coupe à fruits en cristal taillé, en partie teinté sépia dans la masse. Marquée avec étiquette.
    No longer available
    Dim. Ø 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #37
    Val Saint-Lambert

    Een fruitschaal van geslepen kristal, in de massa deels groen gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Coupe à fruits en cristal taillé, en partie teinté vert dans la masse. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #27
    Val Saint-Lambert

    Een getorste lampenvoet van geslepen kristal, in de massa deels lichtgroen gekleurd. Onderaan gemerkt. Hoogte zonder montuur.

    Un pied de lampe torsadé en cristal taillé, en partie coloré vert clair dans la masse. Marqué en bas. Hauteur sans monture.
    No longer available
    Dim. H. 27,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #251
    Val Saint-Lambert

    Een coupe op voetstuk van geslepen kristal, in de massa deels paars gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Une coupe sur socle en cristal taillé, en partie teinté violet dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #221
    Val Saint-Lambert

    Een coupe op voetstuk van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Une coupe sur socle en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm, Ø 22 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #191
    Val Saint-Lambert

    Een paar kleine vazen met vierkante voetstukken van geslepen kristal, in de massa deels blauw gekleurd en met een vergulde en gegivreerde fries op de buik. Gemerkt onderaan en met label.

    Une paire de petits vases à bases carrées en cristal taillé en partie bleu dans la masse et présentant une frise dorée et dorée sur la panse. Marqué en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H 23 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #231
    Val Saint-Lambert

    Een langwerpige karaf met dop van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Une carafe allongée à bouchon en cristal taillé, en partie colorée rouge dans la masse. Marqué sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #241
    Val Saint-Lambert

    Een langwerpige karaf met dop van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Une carafe allongée à bouchon en cristal taillé, en partie colorée rouge dans la masse. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #171
    Val Saint-Lambert

    Grote coupe op voetstuk en met gegolfde rand van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gegraveerd merk en met label.

    Grande coupe sur piédouche et à bord ondulé de cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marque gravée en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm, Ø 40 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #181
    Val Saint-Lambert

    Een grote ronde kom van geslepen kristal, in de massa deels groen gekleurd. Onderaan gemerkt, genummerd en “Pièce Unique”. En met label.

    Un grand bol rond en cristal taillé, en partie coloré vert dans la masse. Marqué en bas, numéroté et « Pièce Unique ». Et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. Ø 38 cm, H. 18 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #161
    Val Saint-Lambert

    Grote kelkvormige vaas op voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa licht purperrood gekleurd. Onderaan gegraveerd merk en met label.

    Grand vase de forme calice sur piédouche en cristal taillé, en partie teinté rouge violacé dans la masse. Marque gravée en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 55 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #211
    Val Saint-Lambert

    Een kratervaas van geslepen kristal, in de massa deels wijnrood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Un vase cratère en cristal taillé, en partie bordeaux dans la masse. Marqué et numéroté en bas.
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #131
    Val Saint-Lambert

    Grote bolle coupe op voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa licht rood gekleurd. Onderaan gegraveerd merk.

    Grande coupe bombée sur piédouche en cristal taillé, en partie teinté rouge clair dans la masse. Marque gravée sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 37 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #201
    Val Saint-Lambert

    Een kratervaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Un vase cratère en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué et numéroté en bas.
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #141
    Val Saint-Lambert

    Grote kelkvormige vaas op voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa licht purperrood gekleurd. Onderaan gegraveerd merk en met label.

    Grand vase de forme calice sur piédouche en cristal taillé, en partie teinté rouge violacé dans la masse. Marque gravée en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 45,5 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #151
    Val Saint-Lambert

    Een grote ronde kom op vierkante voet van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt. En met label.

    Un grand bol rond sur un pied carré de cristal taillé incolore. Marqué en bas. Et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. Ø 37 cm, H. 28 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #31
    Val Saint-Lambert

    Een sierglas van geblazen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt, gesigneerd Etienne Devert 1984 en genummerd.

    Verre décoratif en cristal soufflé, partiellement coloré rouge dans la masse. Marqué en bas, signé Etienne Devert 1984 et numéroté.
    No longer available
    Dim. H. 28,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #71
    Val Saint-Lambert

    Kratervaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Vase cratère en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #81
    Val Saint-Lambert

    Een kratervaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Un vase cratère en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #111
    Val Saint-Lambert

    Een vaas met brede voet van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Vase à large base en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #121
    Val Saint-Lambert

    Een kratervaas van geslepen kristal, in de massa deels paars gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Un vase cratère en cristal taillé, en partie teinté violet dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #101
    Val Saint-Lambert

    Een hoge vaas met ronde voet van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt, gesigneerd H. Lega. En met label.

    Vase haut à pied rond en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué sous la base, signé H. Lega. Et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 33 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #61
    Val Saint-Lambert

    Een conische vaas met vierkant voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa lichtblauw gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Vase conique à base carrée en cristal taillé, partiellement coloré bleu clair dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 47,5 cm
    Estimate: € 200 / 300

Similar lots by type

  • #75
    Val Saint Lambert

    Een veertienhoekige vaas van geslepen en deels blauw gekleurd kristal. Gemerkt met label en gegraveerd onderaan.

    Un vase à quatorze faces en cristal taillé et en partie bleu. Marqué d'une étiquette et gravé sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm Ø: 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #327
    Val Saint Lambert

    Een karafje en een parfumverstuiver van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Une carafe et un vaporisateur de parfum en cristal taillé incolore. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #255
    Val Saint Lambert

    Een vaas van groen kristal. Jaren ‘50. Gemerkt onderaan en met label. Gebruikssporen onderaan.

    Un vase de cristal vert. années 1950. Marqué en bas et avec étiquette. Signes d'utilisation en bas.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #107
    Val Saint Lambert

    Een vaas van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Vase en cristal doublé bleu et taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #312
    Val Saint Lambert

    Een lampvoet van deels blauw gekleurd kristal. Gemerkt.

    Un pied de lampe en cristal partiellement coloré bleu dans la masse. Marqué.
    No longer available
    Dim. h:
    Estimate: € 40 / 60
  • #547

    Een lot geslepen kristallen glazen, model Val Saint Lambert, bestaande uit 12 borrelglaasjes, 11 wittewijngazen, 11 wittewijnglazen met groene kelk, 8 rodewijnglazen, en drie champagneglazen.

    Lot de verres en cristal taillé, modèle Val Saint Lambert, composé de 12 verres à liqueur, 11 verres à vin blanc, 11 verres à vin blanc avec calice vert, 8 verres à vin rouge, et trois verres à champagne.
    No longer available
    Dim. H: 11-19cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #55

    Twee vazen van geslepen en rood gedubbeld kristal. Zonder merken.

    Deux vases en cristal taillé et doublé rouge. Sans marques.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 & 26 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #247
    Val Saint Lambert

    Een drageoir van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt met label en onderaan gegraveerd.

    Un drageoir de cristal taillé et doublé rouge. Marqué avec étiquette et gravé sur le fond.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #167
    Val Saint Lambert

    Een grote siervaas op voet van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.

    Un grand vase décoratif sur pied en cristal taillé et doublé rouge. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #65
    Val Saint Lambert

    Een bolle vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal. Ontwerp van Xavier Crespo. Gemerkt en genummerd ‘Pièce Unique’, 94/679.

    Vase sphérique en cristal taillé etdoublé rouge. Conception par Xavier Crespo. Marqué et numéroté 'Pièce Unique', 94/679.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #135
    Val Saint Lambert

    Een coupe van geslepen en deels gesatineerd blauw gedubbeld kristal met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.

    Coupe en cristal taillée partiellement satinée, doublée bleue avec détails dorés. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 26 cm
    Estimate: € 240 / 320
  • #207
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd MPV 85/6034.

    Vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué et numéroté MPV 85/6034 en bas.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #147
    Val Saint Lambert

    Een grote schaal van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt. Gaaf.

    Une grande coupe en cristal taillé et doublé rouge. marqué. Intacte.
    No longer available
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #237

    Een karaf van geslepen en rood gedubbeld kristal versierd met gegraveerd bloemendecor en vergulde rand.

    Carafe en cristal doublé rouge et taillé ornée d'un motif floral gravé et bord doré.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #197
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 75/150. Zeer kleine schilfer aan de bovenrand.

    Vase en cristal doublé mauve et taillé. Marqué et numéroté en bas 75/150. Très petit éclat sur le bord supérieur.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #217
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt, genummerd 11/125 en gedateerd 1995.

    Vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué en bas, numéroté 11/125 et daté 1995.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #187
    Val Saint Lambert

    Een vaas op voet van geslepen en groen gedubbel kristal. Onderaan gemerkt, gesigneerd ‘J. P. Kunnen’ en genummerd ‘Pièce unique 98/305.

    Vase sur pied en cristal taillé doublé vert. Marqué en bas, signé 'JP Kan' et numéroté 'Pièce unique 98/305.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #105
    Val Saint Lambert

    Een brede vaas van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 80/178. Kleine schilfer aan de binnenrand.

    Un large vase en cristal incolore taillé. Marqué et numéroté en bas 80/178. Petit éclat sur le bord intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm Ø: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #97
    Val Saint Lambert

    Een vaas van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Vase en cristal doublé bleu et taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #185
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen en bruinrood gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 83/150, Mod. 1925.

    Vase en cristal taillé et doublé brun-rouge. Marqué et numéroté en bas 83/150, Mod. 1925.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #158
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen en groen gedubbeld kristal, versierd met een deels gesatineerde fries met geëtst en verguld decor van geisha’s in een landschap. Gemerkt onderaan.

    Vase en cristal taillé et doublé vert, orné d'une frise en partie satinée à décor gravé et doré de geishas dans un paysage. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #85
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt, genummerd 4/175 en gedateerd 1995.

    Vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué en bas, numéroté 4/175 et daté 1995.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #35
    Val Saint Lambert

    Een kleine vaas van geslepen kleurloos en mauve kristal. Onderaan gemerkt. Designer H. Lega en genummerd 95/150.

    Petit vase en cristal taillé incolore et mauve. Marqué en bas. Designer H. Lega et numéroté 95/150.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #45
    Val Saint Lambert

    Een vaasje van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Onderaan gegraveerd. Gaaf.

    Vase en cristal bleu doublé et taillé. Gravé en bas. Intact.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 60

Other lots in this auction

  • #544
    Maria Innocentia Hummel

    “Birthday Serenade”. Een schemerlampje met twee kindjes bij een boom. Ed. Goebel. Gesigneerd en genummerd 231. Hoogte zonder montuur.

    "Sérénade d'anniversaire". Une lampe crépusculaire avec deux enfants près d'un arbre. Éd. Goebel. Signée et numérotée 231. Hauteur sans monture.
    No longer available
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #26

    Een houten poppenbankje met gedraaide spijltjes, uitgestoken bloemenmotieven en geschilderde profieltjes in de rug.

    Banc de poupée en bois à barreaux torsadés, motifs floraux sculptés et profils peints à l'arrière.
    No longer available
    Dim. 78 x 68 x 42 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #283

    Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen, bestaande uit grote en kleine messen, grote en kleine lepels, koffielepeltjes, grote en kleine vorken, dessertvorkjes, bestekleggers en serveerbestek. We voegen er enkele niet-bijbehorende stuks, alsook twee zilveren servetringen aan toe.

    Couverts en métal argenté pour douze personnes, composés de grands et petits couteaux, grandes et petites cuillères, cuillères à café, grandes et petites fourchettes, fourchettes à dessert, repose-couverts et couverts de service. Nous ajoutons quelques pièces non correspondantes, ainsi que deux ronds de serviette en argent.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #309

    Een uitgebreid verzilverd metalen bestek voor twaalf personen (visbestek 6 personen) Met serveerbestekken en twee ronde boterpotjes.

    Couverts élaborés en métal argenté pour douze personnes (couverts à poisson pour 6 personnes) Avec couverts de service et deux beurriers ronds.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #318
    Richard Ginori, Italy

    Een porseleinen terinne met meerkleurig decor van vruchten en bloemen. Onderaan gemerkt.

    Soupière en porcelaine à décor multicolore de fruits et de fleurs. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #127
    M. Leducq
    Period: 1879 - 1955

    “Vliegende meeuw”. Een gepatineerd zamakken beeld op marmeren voetstuk. Gesigneerd.

    "Mouette volante". Sculpture en régule patiné sur socle en marbre. Signée.
    No longer available
    Dim. 87 x 30 x 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #574
    Alicia Rymowicz
    Period: Kazan, 1907 - 1992

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Nature morte florale". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
  • #212

    Een antieke wandspiegel in houten lijst in barokke stijl.

    Un miroir mural ancien dans un cadre en bois de style baroque.
    No longer available
    Dim. 97 x 75 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #475

    Een barmeubel in Chinese stijl met gesculpteerde paneeltjes met personages in landschappen. Onder het openklapbaar blad bovenaan een flessenrek, glazenhouders en neerklapbare spiegel. Onderaan flessenleggers achter deurtjes, glazenhouders in de hoeken en kastjes met legplanken op de flanken.

    Un meuble de bar de style chinois avec des panneaux sculptés représentant des personnages dans des paysages. Sous le plateau rabattable en haut, un porte-bouteilles, des porte-verres et un miroir rabattable. Porte-bouteilles en bas derrière les portes, porte-verres dans les angles et placards avec étagères sur les côtés.
    No longer available
    Dim. 106 x 112 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #548

    “Twee dames”. Een groepje van meerkleurig Meissenporselein. Gemerkt met gekruiste degens.

    "Deux dames". Un groupe de porcelaine multicolore de Meissen. Marqué aux épées croisées.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #259
    Marc Soens

    “Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.

    "Nu féminin". Technique mixte sur papier. Signé et daté 1989.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #140

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,25 ct.
    No longer available
    Dim. 5,83 g
    Estimate: € 550 / 600
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More