Similar lots by type
-
#51
Een bokaal en een karaf van kleurloos glas met tinnen monturen. De eerste met een geslepen decor van een gems in het bos.
Un pot et une carafe en verre incolore aux montures en étain. Le premier à décor taillé d’un chamois dans un bois.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#98
Een schaaltje van meerkleurig glaspasta in de vorm van een schelp.
Petit plat en pâte de verre polychrome en forme de coquille.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#757
Een paardenhoofd van groen en kleurloos Muranoglas.
Tête de cheval en verre de Murano vert et incolore.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#331
Een kommetje en een mandje van meerkleurig glas met een reliëfdecor van vegetatie.
Bol et corbeille en verre polychrome à décor en relief de végétation.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#401
Twee pauwen van meerkleurig glaspasta van Murano.
Deux paons en pâte de verre polychrome de Murano.No longer availableDim. h: 17 & 23 cmEstimate: € 40/50 -
#347
Een lot van drie glazen presse-papiers met inclusies.
Lot de trois presse-papiers en verre à inclusions.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#249
Een zwarte glazen vaas in Art Deco stijl.
Vase en verre noir de style Art Déco.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 35/45 -
#725
Een art deco glazen vaas met een versiering van vlakken en een verguld decor van een vrouwelijk naakt.
Vase art déco en verre décoré géométriquement et avec un nu doré.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80 -
#397
Een Boomse vaas van kleurloos en verguld glas. Midden van de XXste eeuw.
Vase en verre de Boom incolore à décoration dorée. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40/50 -
#277
“Jezus met de doornkroon”. Een reliëf van glas. Begin XXe eeuw. Gemonogrammeerd ‘AW. N (?).
“Jésus avec la couronne d’épines”. Relief en verre. Début du XXe siècle. Monogrammé AW.N (?).No longer availableDim. h: 8,5 cmEstimate: € 35/50 -
#407de Vianne
Een paar glazen lampenvoeten met een geëtst bloemendecor. Gesigneerd. Kappen manco en beschadigd bovenaan.
Paire de pieds de lampes en verre à décor de fleurs à l’eau forte. Signés. Abat-jour manquent et accident vers le haut.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#231
Een lot van drie verschillende oude kanten parasolletjes.
Lot de trois ombrelles en dentelle ancienne.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#394Louis Icart
“Dame met kaarten”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Dame aux cartes”. Lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 35 x 46 cmEstimate: € 80/120 -
#297
Een asbak, versierd met een gesculpteerde panter.
Cendrier décoré d’une panthère sculpté.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#266
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 291 x 201 cmEstimate: € 80/120 -
#20
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge.
Montre de dame en or jaune 18 ct.No longer availableDim. Bruto: 19,15 gEstimate: € 150/200 -
#541
Twee ceremoniesabels, waarvan één voor een Franse infanterieofficier uit 1918 van Chatellerault en het andere uit 1897.
Deux sabres de cérémonie dont un d’officier de l’infanterie française de 1918 par Chatellerault. L’autre de 1897.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#442
“Boerenpaard”. Zeefdruk naar Ost. Niet gesigneerd.
“Cheval de trait”. Sérigraphie d’après Alfred Ost. Non signée.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 20/30 -
#424
Een oude Japanse houtsnede. Gesigneerd. Slijtage.
Gravure sur bois japonaise. Signée. Usures.No longer availableDim. 28,5 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#843
Een lot van drie verschillende mahoniehouten armstoelen in Regencystijl.
Lot de trois différents fauteuils de style Regency.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#227
Een avondtasje van zilveren maliën. Binnenin een bijpassend zilveren geldbeursje. 830‰.
Sac de soir aux maillons en argent. A l’intérieur une petite bourse en argent 830‰.No longer availableDim. 295,24 gr zilverEstimate: € 80/100 -
#623
Een Chinees porseleinen theepot met metaalbeslag.
Théière en porcelaine de Chine au montures en métal.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 65/80 -
#363Klein de Walsche
Een schouwpendule van zwart marmer met een sober gegraveerd decor en een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers.
Pendule en marbre noir à décor sobrement gravé, cadran émaillé aux chiffres romains.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50/100