Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een schaal van rood gedubbeld en geslepen kristal. Onderaan gemerkt.
Val St. Lambert

Een schaal van rood gedubbeld en geslepen kristal. Onderaan gemerkt.

Plat en cristal taillé doublé rouge. Marque sous la base.
Dim. Ø: 20 cm
SKU: 1003200367.
Category: Kristal.
Auction day: 10 March 2020 19:00
Catalogue #367
Estimate: € 100 / 160
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val St. Lambert

  • #811
    Val St. Lambert

    Een bonbonnière van bruin en wit geslepen glas.

    Bonbonnière en verre taillé brun et blanc.
    No longer available
    Dim. 14 x 18 vm
    Estimate: € 50 / 80
  • #749
    Val St. Lambert

    Een set van 5 gekleurde geslepen kristallen glazen. Gemerkt.

    Suite de 5 verres en cristal taillé colorés. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #761
    Val St. Lambert

    Een asbak en een pique-fleurs van geslepen kristal, resp. roze en blauw gedubbeld. Kleine schilfers aan de asbak.

    Cendrier et pique-fleurs en cristal taillé respectivement doublés en rose et en bleu. Petits éclats au cendrier.
    No longer available
    Dim. Ø: 15 & 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #183
    Val St. Lambert

    Een vaas van meerkleurig glaspasta. Gemerkt en gemonogrammeerd LL & SJH voor Louis Leloup & Samuel Herman.

    Vase en pâte de verre polychrome. Marque et monogramme LL & SJH pour Louis Leloup & Samuel Herman.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 340 / 400
  • #311
    Val St. Lambert

    Een paar zeshoekige kandelaars van kleurloos kristal. Gemerkt.

    Paire de candélabres hexagonaux en cristal incolore. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #513
    Val St. Lambert

    Een siervaas van geslepen rood en kleurloos kristal op voet.

    Vase sur piédouche en cristal taillé coloré rouge dans la masse.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #749
    Val St. Lambert

    Een set van 5 gekleurde geslepen kristallen glazen. Gemerkt.

    Suite de 5 verres en cristal taillé colorés. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #749
    Val St. Lambert

    Een set van 5 gekleurde geslepen kristallen glazen. Gemerkt.

    Suite de 5 verres en cristal taillé colorés. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #749
    Val St. Lambert

    Een set van 5 gekleurde geslepen kristallen glazen. Gemerkt.

    Suite de 5 verres en cristal taillé colorés. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #749
    Val St. Lambert

    Een set van 5 gekleurde geslepen kristallen glazen. Gemerkt.

    Suite de 5 verres en cristal taillé colorés. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #749
    Val St. Lambert

    Een set van 5 gekleurde geslepen kristallen glazen. Gemerkt.

    Suite de 5 verres en cristal taillé colorés. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #749
    Val St. Lambert

    Een set van 5 gekleurde geslepen kristallen glazen. Gemerkt.

    Suite de 5 verres en cristal taillé colorés. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #749
    Val St. Lambert

    Een set van 5 gekleurde geslepen kristallen glazen. Gemerkt.

    Suite de 5 verres en cristal taillé colorés. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #749
    Val St. Lambert

    Een set van 5 gekleurde geslepen kristallen glazen. Gemerkt.

    Suite de 5 verres en cristal taillé colorés. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #749
    Val St. Lambert

    Een set van 5 gekleurde geslepen kristallen glazen. Gemerkt.

    Suite de 5 verres en cristal taillé colorés. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #749
    Val St. Lambert

    Een set van 5 gekleurde geslepen kristallen glazen. Gemerkt.

    Suite de 5 verres en cristal taillé colorés. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #749
    Val St. Lambert

    Een set van 5 gekleurde geslepen kristallen glazen. Gemerkt.

    Suite de 5 verres en cristal taillé colorés. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #749
    Val St. Lambert

    Een set van 5 gekleurde geslepen kristallen glazen. Gemerkt.

    Suite de 5 verres en cristal taillé colorés. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More