Other lots in this auction
-
#696
Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.
Un tapis Kilim en laine noué main.No longer availableDim. 195 x 120 cmEstimate: € 50/80 -
#662Jan Van CampenhoutPeriod: 1907-1972
“De rede van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La rade d’Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 69 cmEstimate: € 240/320 -
#773Von Schierholz
Een siervaas van meerkleurig en verguld porselein, versierd met bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase de décoration en porcelaine polychrome et doré, décoration de fleurs en haut-relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80/100 -
#463
Een Chinese bel in een opengewerkte staander van rood- en goudgepatineerd hout.
Une cloche chinoise sur un montant en bois rouge et doré ajouré.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30/40 -
#652
Een mahoniehouten spiegel, versierd met sfinxen in empirestijl.
Un miroir en acajou, décoration de sphinx, style Empire.No longer availableDim. 160 x 64 cmEstimate: € 100/120 -
#26
Een gefineerd nachtkastje met een deurtje en een lade.
Une table de nuit en bois de placage à une porte et un tiroir.No longer availableDim. 80 x 35 cmEstimate: € 20/25 -
#368
Twee boeken, uitgegeven door het Mercatorfonds:- “Vincent van Gogh”. Twee boeken in een hoes. - “Van Gogh en zijn weg. Het complete werk”. Jan Hulsker. 1985.
Deux livres, éditions Mercatorfonds:- “Vincent van Gogh”. Deux livres sous housse.- “Van Gogh en zijn weg. Het complete werk”. Jan Hulsker. 1985.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#389Félicien Rops
“Slachtoffer van de duivel”. Gravure. Draagt een monogram.
”Victime du diable”. Une gravure. ¨Porte un monogramme.No longer availableDim. 13x 22 cmEstimate: € 100/160 -
#650
Een Régence klapsecretaire van eikenhout met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Enkele losse trekkers en rechter achterpootje iets korter.
Un secrétaire régence en chêne avec deux petits et deux grands tiroirs en dessous de la tablette rabattable. Les pieds arrières sont un peu plus court que les pieds de devant, et quelques anses des tiroirs sont desserrées.No longer availableDim. b: 101 cmEstimate: € 120/200 -
#722Theo Van der HorstPeriod: 1921 - 2003
“De schuldige hongerlijdertjes”. Olieverf op doek. Achteraan gemonogrammeerd en gedateerd ‘94.
”Les affamés coupables”. Huile sur toile. Monogramme au dos et datée ‘94.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#572
“Portret in de stijl van Penck.” Acryl op doek.
”Portrait dans le style de Penck. Acrylique sur toile.No longer availableDim. 50 x 40Estimate: € 100/120 -
#580
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 360 x 252 cmEstimate: € 180/220