Similar lots by type
-
#678
Japans gelakt juwelenkistje met diverse deurtjes en laden. Rondom versierd met vogels, bloemen en de Fuji Yama in goudlak. XIXde eeuw.
Coffret à bijoux japonais à plusieurs petits portes et tiroirs. Décor d’oiseaux, de fleurs et du Fuji Yama en laque d’or. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#381
Een grote ronde glazen stolp op houten voetstuk.
Grande globe ronde en verre sur base en bois.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 20 / 30 -
#423
Lot diverse beeldjes en voorwerpen uit Zuid-Amerika.
Lot de statuettes et objets divers. Amérique du Sud.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#672
Vijf grafische werken: twee tekeningen door Andor Komives (1993 en 1994), een dubbelzijdige aquarel door A. Cogun, een zeefdruk en een exemplaar van “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”.
Cinq oeuvres graphiques: deux dessins par Andor Komives (1993 et 1994); une double aquarelle par A. Cogun, une sérigraphie et un exemplaire du “Bonheur de ce Monde, Sonnet”.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#755
Een armstoel uit de jaren dertig met een asymmetrische rug. Zitting bekleed met kelim.
Fauteuil des années trente à dossier asymétrique. Siège recouvert de kilim.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#539
Drie ingelijste Mola’s. Textielkunst van de Indianen van het eiland San Blas (Colombia). Bestaande uit diverse lagen stof.
Trois Mola encadrés. Textile d’Art des indiens de l’Ile de San Blas (Colombie). Constitués de différentes couches de textile.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#435
Een barmeubeltje in de vorm van een houten ton met geelkoperen monturen. Met glazen achter een deurtje.
Meuble bar en forme de tonneau en bois aux montures en cuivre jaune. Des verres derrières une petite porte.No longer availableDim. H.57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#510
“Kerstmis” en “De Blijde Intrede”. Twee retabels uit Ayacucho (Peruviaanse Andes), bestaande uit een houten kastje met aardewerken figuren. Alles met de hand geschilderd. Gesigneerd.
“Noël” et “L’entrée joyeuse”. Deux retables d’Ayacucho (Andes péruvien), comprenant un théâtre miniature en bois peint et de nombreux personnages en faïence polychrome. Le tout peint à la main. Signés.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#475
“Fidel en Ché”. Twee marionetten van textiel, leder en geschilderd gips. Geheel met de hand vervaardigd. Zuid-Amerikaans werk.
“Fidel et Ché”. Deux marionnettes en textile, cuir et plâtre peint. Faites entièrement à la main. Travail sud-américain.No longer availableDim. H.45 cmEstimate: € 30 / 50 -
#515
Twee replica’s van precolombiaanse urnen van gekleurd aardewerk.
Deux répliques d’urnes précolombiennes en faïence polychrome.No longer availableDim. H. 33 & 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#328
Een herdenkingsbierpul van het 8e Duitse Infanterieregiment 169 van de reservisten. 1899- 1901. Met een tinnen deksel, versierd met een drinkend soldaat en een Duits wapen.
Chope commémorative de la 8ième Infanterie Allemande 169 des réservistes. 1899-1901. Couvercle en étain décoré d’un soldat allemand et d’une armorie allemande.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#725
“Personages”. Olieverf op doek. Naïef Afrikaans werk.
“Personnages”. Huile sur toile. Travail naïf africain.No longer availableDim. 58 x 90 cmEstimate: € 20 / 30 -
#578
Afrikaans reliekschrijn van gebeeldhouwd hout met diverse deurtjes waarop en waarachter handgeschilderde bijbelse taferelen. Paneeltjes gedecoreerd met laagreliëfs. Ethiopië.
Reliquaire africain en bois sculpté présentant plusieurs petites ports avec des scènes bibliques peintes à la main. Les extérieurs décorés de reliefs. Ethiopie.No longer availableDim. H. 73 cmEstimate: € 100 / 150 -
#1
Een konijn van gebeeldhouwd en gepolijst steen. West-Afrika. Gesigneerd Edward.
Lapin en pierre sculptée et polie. Afrique Occidental. Signée Edward.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#754
Een haardscherm van gedreven koper met voorstelling van personages rond een spinnewiel.
Pare-feu en cuivre repoussé représentant des personnages autour d’un rouet.No longer availableDim. H.102 cmEstimate: € 40 / 60 -
#208
“De apostel Johannes”. Een kleine icoon. Cyprus, XIXde eeuw. Kleine letsels.
“L’Apôtre Jean”. Petit icône. Chypre, XIXe siècle. Petits dégâts.No longer availableDim. 18 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#693
Yoruba tribale kroon van gekleurde kraaltjes versierd met gestileerde dieren. Nigeriaans werk.
Couronne tribale formée par des petites perles colorées et décorée d’animaux stylisés. Yoruba, Nigeria.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 200 / 240 -
#92Etablissements “IXU”
Een elektronisch stralingsapparaat voor medische doeleinden. Jaren ‘20.
Appareil électronique médical des années 20.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#719
Gebeeldhouwde ebbenhouten trom in de vorm van een vrouwenromp met twee benen. Zonder trommelvel. Makonde.
Tambour en ébène sculpté en forme d’un corps féminin sur deux jambes. Makonde.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 100 / 160 -
#728
Drie diverse juwelendoosjes, één bekleed met hoorn, één met rode lak en één Japans met spiegeltje.
Trois boîtes à bijoux diverses, une recouvert de corne, une en laque rouge et une japonaise au miroir intérieur.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#583
Een dubbelzijdige Ethiopische icoon. De buitenpanelen van gesculpteerd exotisch hout. Binnenin diverse religieuze afbeeldingen.
Icône double face. L’extérieur en bois exotique sculpté, l’intérieur aux représentations bibliques diverses. Ethiopie.No longer availableDim. 53 x 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#4
Veertien gekleurde glazen van Val Saint-Lambert. Diverse modellen.
Quatorze verres en cristal de Val Saint-Lambert. Divers Modèles.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#643
Afrikaans masker van gebeeldhouwd en gekleurd hout en met vlechtwerk achteraan. Lwena, Angola en Kongo. Op metalen sokkel.
Masque africain en bois sculpté et peint, cordes tissées vers l’arrière. Lwena, Angola et Congo. Sur socle en métal.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#641
Een ronde tafel van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl. Vier gebogen poten met bronzen monturen.
Table ronde en bois de placage de style Louis XV. Quatre pieds volutes et montures en bronze.No longer availableDim. Ø 120 cmEstimate: € 100 / 150 -
#180
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een centrale saffier met een gewicht van ± 2 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’un saphir central de ± 2 ct.No longer availableDim. 4,66 gEstimate: € 950 / 1150 -
#520Christaulin Aurelias Posivici
“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
“Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableDim. 43 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#799
Een paar levensgrote liggende stenen leeuwen.
Paire de lions couchés en pierre de taille nature.No longer availableDim. H. 77 x L. 152 cmEstimate: € 2000 / 4000 -
#365Swatch Irony
Een roestvrij stalen herenhorloge. Water resistant.
Montre d’homme en acier inoxydable. Imperméable.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#727
Een Afrikaanse taboeret op drie poten van tropisch hout. Ethiopië.
Tabouret africain sur trois pieds en bois exotique. Ethiopie.No longer availableDim. Ø: 41,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#524
“Dorpstafereel”. Oost-Indische inkt. Draagt een handtekening: Filarski.
“Scène de village”. Encre de Chine. Porte une signature: Filarski.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#528
Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Guan Yin assise en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chines.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 150 / 180 -
#314
Een lot zilver, bestaande uit twee suikertangen, twee verschillende sauslepels, een serveerlepel en -vork en een opengewerkte taartschep met ivoren handvat. Overwegend Franse stempels.
Lot d’argent comprenant deux pinces à sucre, deux cuillères à sauce, une cuillère et fourchette de service et une pelle à tarte ajourée à manche en ivoire. Le plupart aux poinçons français.No longer availableDim. +/- 404 g BrutoEstimate: € 120 / 180 -
#600
Een zittende Boeddha van meerkleurig Chinees porselein.
Bouddha assis en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 800 / 900 -
#544Charlo Hasen
“Dagvlinders” en “Schermvogels”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1991.
“Dagvlinders” et “Schermvogels”. Technique mixte sur papier. Signées et datées 1991.No longer availableDim. 64 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#372
Een paard van gebeeldhouwd jade. We voegen er vier Chinese personages van gesculpteerd hout aan toe. ( Eén met beschadiging).
Un cheval en jade sculpté. Nous ajoutons quatre personnages chinois en bis sculpté. Un dégât.No longer availableEstimate: € 120 / 180