#354
Een lot van vier teddyberen.
Un lot de quatre ours en peluche.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#43
Een oude pop met porseleinen hoofd en handjes en met muziekdoos.
#104A.D. Richter & Co., Rudolstadt
Un lot de six boîtes de construction.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#429Chuco Studio
Une petite voiture de course remontable. Modèle n° 1050 Mercedes-Benz. 1936. Sans clé.No longer availableDim. l: 14,5 cmEstimate: € 25 / 30
#170
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,20 ct, de diamants princesses ayant un poids total de ± 0,30 ct , un saphir et rubis baguettes et cabochons ayant un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 10,14 gEstimate: € 400 / 500 -
#797
Een messingen hangluchter met gesatineerde glazen kap.
#3Royal Vienna
”Jeune fille avec une cruche auprès d’un arbre”. Une petite jardinière de décoration en biscuit polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#68
“Spaanse mandolinespeler.” Beeldje uit zamak gemonteerd als lamp.
#219
#358L & V Ceram
Een windhond van crackleware-aardewerk. Onderaan gemerkt.
#721
Tibetaanse gebedsmolen.
Un moulin de prières. Tibet.No longer availableDim. L. 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#490
“Wijze met scroll”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gesigneerd.
”Sage et rouleau”. Un netsuke en ivoire sculpté. Premier quart du XXème siècle. Signature à la base.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#204
Een vergulde trumeauspiegel, versierd met acanthusbladeren.
#366
Een Kaukasisch wollen tapijt.
#49Harry Elliot
“Stilleven met appelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#452Jozef W. CornelisPeriod: °1941
”Personnages”. Une eau-forte. Epreuve d’artiste, signée hors planche.No longer availableDim. 26,5 x 24 cmEstimate: € 40 / 60