Similar lots by type
-
#43Een oude pop met porseleinen hoofd en handjes en met muziekdoos.
Une poupée ancienne à tête et mains en porcelaine, et boîte à musique.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#354Een lot van vier teddyberen.
Un lot de quatre ours en peluche.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#429Chuco StudioEen opwindbaar racewagentje. Model no. 1050 Mercedes-Benz. 1936. Zonder sleuteltje.
Une petite voiture de course remontable. Modèle n° 1050 Mercedes-Benz. 1936. Sans clé.No longer availableDim. l: 14,5 cmEstimate: € 25 / 30 -
#104A.D. Richter & Co., RudolstadtAnker steenbouwdozen. Een lot van zes oude dozen met bouwsets.
Un lot de six boîtes de construction.No longer availableEstimate: € 180 / 240
Other lots in this auction
-
#139Een devotienaaldwerk. XIXe eeuw.
Une broderie de dévotion. XIXème siècle.No longer availableDim. 76 x 68 (met kader)Estimate: € 50 / 80 -
#599Een paar grote Chinese dekselvazen van blauw en wit porselein met een decor van draken en bloesems.
Une paire de vases à couvercle chinois en porcelaine bleue et blanche, décor de dragons et floraisons.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#29“Sloepen op het strand”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd ‘60.
”Chaloupes sur la plage”. Aquarelle sur papier. Signature illisible.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
#445Een vaas van Italiaans glaspasta met een mirafioridecor.
Un vase en pâte de verre italien au décor millefleurs.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 65 / 80 -
#150Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. en tanzaniet met een gezamenlijk gewicht van ± 2,60 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de diamants ayant un poids total de 0,10 ct et une tanzanite ayant un poids total de 0,10 ct.No longer availableDim. 5,75 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#180Een parelhalssnoer bezet met 14 karaats wit gouden tussenstukken en hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 2,90 ct.
Un collier de perles serti d’entre-pièces en or jaune et blanc 14 ct, et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et saphirs ayant un poids total de ± 2,90 ct.No longer availableEstimate: € 1000 / 1200 -
#581“Wijze met draak”. Een beeld van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor”.
”Sage et dragon”. Une statue en ivoire sculptée et polychrome.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200 / 240 -
#134“Bron aan de rand van het bos”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Geen signatuur. Toegeschreven aan Isidore Meyers.
“Source à l’orée du bois”. Huile sur toile marouflée. Sans signature, attribuée à Isidore Meyers.No longer availableDim. 62 x 89 cmEstimate: € 100 / 160 -
#436Een vijfhoekige Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
Un piédestal pentagonal en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.No longer availableDim. Ø: 27 cm h: 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#742Een boekomslag van gedreven leder met toernooiscènes in reliëf. Met bronzen monturen. Omstreeks 1900.
Une couverture de livre en cuir repoussé, scènes de tournoie en relief et montures en bronze. +- 1900.No longer availableDim. 42 x 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#304Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Knoks landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1947 achteraan.
”Paysage de Knokke”. Huile sur toile. Signée et datée 1947 au dos.No longer availableDim. 27 x 37 cmEstimate: € 250 / 400 -
#656Een paar armstoelen in Lodewijk XVI-stijl met meerkleurig patina.
Une paire de fauteuils style Louis XVI, patine polychrome.”No longer availableEstimate: € 80 / 100

