#777
Een rieten picknickmand met glazen, bordjes en bestek voor twee personen.
#17
#578
Een smeedijzeren fietsje met houten stuur en zadel.
#548
#3
#76
Een bovenkaak van een zaagvis op een metalen voet.
#393
#405
Een lot van 46 oude kerstballen van meerkleurig glas in diverse uitvoeringen.
#726
Een zuil van monochroom wit gips.
#701
Een lot schootsvellen, vlaggen en kragen uit de vrijmetselarij.
#585
Een bolvormig benen pillendoosje met een maritiem thema versierd. Chinees werk.
#436
Een presenteervitrine met ± 38 tropische vlinders.
#394
Twee oude parasols van wit en zwart kant.
#541
Un crâne Iatmul. Patiné et aux petites coquilles et dents de phacochère. Région de Sepik, Papouasie Nouvelle Guinée.No longer availableEstimate: € 1600/2000
#120
#672Maurice Vallet
#43
Vase en porcelaine polychrome et dorée de style Empire à décor de fleurs peintes à la main. Petits éclats. Marque à l’N couronné.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/120 -
#407Val St. Lambert
Een kristallen vaas met een rood gegraveerd decor van gestileerde bloemen. Gemerkt VSL en getekend JS. Omstreeks 1900. De basis beschadigd.
#661
“Vrijend koppel in hurkzit”. Erotische netsuké van gesculpteerd ivoor. Japan, Mei-ji. Onderaan gemerkt.
“Couple accroupi faisant l’amour”. Netsuké érotique en ivoire sculpté. Japon, Mei-ji. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 100/120 -
#282
“Fin d’automne”. Fotogravure naar F.J. Duchatel.
#402
Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.
#540
Een eikenhouten buffetkast in Lodewijk XV-stijl met twee laden boven twee gemoulureerde paneeldeuren. XIXe eeuw.
Buffet en chêne de style Louis XV ouvrant à deux portes en dessous de deux tiroirs. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 161 cmEstimate: € 200/300 -
#448
Vier borden van blauw en wit porselein. XIXde eeuw.
Quatre assiettes en porcelaine bleue et blanche. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#473
#439L. Claus
“Strandjutters”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Déferlants”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 69 cmEstimate: € 30/50 -
#454Hubert De Vries
“Zeilboten op zee”. Lithografie.
“Voilier en pleine mer”. Lithographie.No longer availableDim. 54 x 35 cmEstimate: € 40/60