Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#746
Een eikenhouten hallbank.
Banc de vestibule en chêne.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#324L. Van Langendonck
“Romantisch landschap met vier badende dames”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1877. Kleine beschadigingen.
“Paysage romantique aux quatre baigneuses”. Huile sur toile. Signée et datée 1877. Petits accidents.No longer availableDim. 80 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#791
Twee boeken:- “In de ban van Mercurius...”. Greta Devos en Ilja Van Damme. Ed. Lannoo 2002.“Grandes demeures”. Nigel Nicolson. Ed. Hachette.
Deux livres:- “In de ban van Mercurius...”. Greta Devos et Ilja Van Damme. Ed. Lannoo 2002.“Grandes demeures”. Nigel Nicolson. Ed. Hachette.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#837
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw. Bekleding te vervangen.
Fauteuil en chêne sculpté. XIXe siècle. Couverture à remplacer.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#736
Een commode van mahoniehoutfineer in Georgian stijl met drie grote en twee kleine laden met koperen trekkers.
Commode en placage d’acajou de style Georgian ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs aux anses en cuivre.No longer availableDim. b: 103 cmEstimate: € 240 / 360 -
#457
“Man op schildpad”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor op houten sokkeltje. Onderaan gesigneerd. We voegen er een tweede netsuke van gesculpteerd hout in de vorm van een draak aan toe.
“Homme à la tortue”. Netsuké en ivoire sculpté sur socle en bois. Marque sous la base. Nous ajoutons un second exemplaire en bois sculpté en forme de dragon.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#242
Drie verschillende geestelijken van groengepatineerd plaaster.
Trois religieux en plâtre à patine verte.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#500
Twee verschillende dozen van malachiet met stalen van halfedelstenen.
Deux boîtes différentes en malachite contenant des échantillon de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 29 x 21 en 26 x 17 cmEstimate: € 200 / 300 -
#6
Een bijzetmeubel van donkergelakt hout in vier niveaus op wieltjes.
Meuble d’appoint en bois noirci à quatre niveaux. Sur roulettes.No longer availableDim. h: 126 cmEstimate: € 200 / 240 -
#795
Een lot meerkleurig aardewerk bestaande uit een zigeunerkoppel, drie vissers en een vissersvrouw en een tabakspot in de vorm van een hoofd.
Lot de faïences polychromes comprenant un couple de tziganes, trois pêcheurs et une femme de pêcheur et un pot à tabac en forme de tête humaine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#523
Een paar platte vazen van Cantonporselein met klasscènes in het decor. Onderaan gemerkt.
Paire de vases aplatis en porcelaine de Canton décorés de scènes de classe. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60 / 100 -
#772Willem Dolphyn
“De Oude Eik. Kinderen onder een eik”. Gesigneerd, genummerd 36/100 en gedateerd 1997 buiten de plaat.
“Le vieux chêne”. Eau forte. Signée, numérotée 36/100 et datée 1997 hors planche.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 100 / 130