Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een schaaltje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
Een schaaltje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
Een schaaltje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.

Een schaaltje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.

Un bol en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages. Marqué en bas.
Dim. 22,5 x 28 cm
SKU: 2510220618.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 26 October 2022 19:00
Catalogue #618
Estimate: € 65 / 75
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #539

    Een Chinees tafeltje met rond messingen blad, gedragen door drie drakenkoppen op opplooibare voet.

    Une table chinoise à plateau rond en laiton, soutenue par trois têtes de dragon sur un pied pliant.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm Ø: 53 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #694

    Twee diepe borden van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor. XVIIIe eeuw.

    Deux assiettes creuses en porcelaine de Chine à décor floral bleu sur blanc. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #557

    Een met been bezette vijfdelige toiletset met gegraveerde decors.

    Nécessaire de toilette cinq pièces incrusté d'os aux décors gravés.
    No longer available
    Dim. l: 4 - 25 cm Ø: 6,5 - 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #533

    Een kleine Chinees ijzerhouten salontafel.

    Une petite table basse chinoise en bois de fer.
    No longer available
    Dim. 40 x 52 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #558

    Een antieke zittende Boeddha van gepolychromeerd hout.

    Un ancien bouddha assis en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #537

    Drie verschillende Japanse geishapoppen op houten voetstukken. Japanse volkskunst.

    Trois poupées de geisha japonaises différentes sur des socles en bois. Art populaire japonais.
    No longer available
    Dim. h: 38 & 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #349

    Een porseleinen serviesje met twaalf bordjes, elf kopjes met schoteltjes, zes eierdopjes, koffiepot, suikerpot en melkkannetje. Immortelle de Saxe-decor. Duitse merken.

    Service de vaisselle en porcelaine comprenant douze assiettes, onze tasses avec soucoupes, six coquetiers, une cafetière, un sucrier et un pot à lait. Décor Immortelle de Saxe. Marques allemandes.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #175

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,19 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #695

    Een Japanse houten emmer.

    Un seau japonais en bois.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #396

    Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.

    Une table d'appoint en bois dur chinois.
    No longer available
    Dim. 52 x 44 x 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #659

    Een geglazuurd aardewerken paard in de geest van de Tang.

    Un cheval en terre vernissée dans l'esprit des Tang.
    No longer available
    Dim. h: 32,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #687

    Een dekselvaasvormige lampenvoet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vlinders.

    Pied de lampe en forme de vase en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et de papillons.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #681

    Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.

    Un canard en poterie chinoise émaillée. Fêlure au col.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #546

    Een Aziatisch hardhouten meubel met vier deurtjes en drie laden.

    Un meuble asiatique en bois dur avec quatre portes et trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. 874 x 110 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #674

    Een paar kraanvogels van cloisonné op messing en op houten voetstukjes.

    Une paire de grues cloisonnées sur laiton et sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #310
    Swarovski Lourdes

    “Ghirelli”. Een paternoster en twee tientjes opgebouwd met kristallen van Swarovski en tussenstukken van 925‰ zilver. In originele doosjes en met certificaat.

    "Ghirelli". Un chapelet et deux dizaines composés de cristaux Swarovski et d'entretoises en argent 925‰. Dans les boîtes d'origine et avec certificat.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #548

    Een ronde bronzen voorraadpot op drie pootjes en versierd met symbolen. Chinees werk.

    Pot de provision rond en bronze sur trois pieds et décoré de symboles. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. 40 x 32 cm
    Estimate: € 300 / 360
  • #495

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.

    Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.
    No longer available
    Dim. h: 107 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #553

    Een rechthoekige Chinees ijzerhouten salontafel.

    Une table basse rectangulaire en bois de fer chinois.
    No longer available
    Dim. 40 x 137 x 51 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #185

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,10 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 5,58 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #666

    Een zwartgelakte Chinese klapsecretaire met uitgestoken en gepolychromeerde decors.

    Un secrétaire chinois à abattant laqué noir à décors sculptés et polychromes.
    No longer available
    Dim. 112 x 92 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #531

    Een Taiwanees vaasje met decor van vogels en bloemen, imitatie van rode lak op vergulde achtergrond.

    Vase taïwanais à décor d'oiseaux et de fleurs, imitation de laque rouge sur fond doré.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #675

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van pioenrozen.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de pivoines.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #198

    Een paar antieke porseleinen apothekerspotten met meerkleurige en vergulde decors. Haarscheuren in het glazuur.

    Paire de pots d'apothicaire anciens en porcelaine à décors multicolores et dorés. Cheveux dans la glaçure.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #235

    Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct. en onyx.

    Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,25 ct. Et onyx.
    No longer available
    Dim. 7,87 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #588

    Een zwartgelakt gietijzeren paraplubak.

    Porte-parapluie en fonte laqué noir.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #439
    Frenk Van Heeswijk

    “Twee personages.” Olieverf op doek. Nederlandse school. Draagt handtekening. Gedateerd 1990.

    "Deux personnages." Huile sur toile. Ecole hollandaise. Porte une signature. Datée 1990.
    No longer available
    Dim. 70 x 85 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #369

    “Schimmen”. Olieverf op board. Toeschrijving achteraan.

    "Ombres". Huile sur carton. Attribution au dos.
    No longer available
    Dim. 30x45cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #517

    Een beeldje van een gestyleerde speerpunt van gebeeldhouwd steen, naar de voorbeelden van de Han Dynastie (IIIde eeuw).

    Statue d’un fer de lance en pierre sculpté, d’après les exemples de la Dynastie Han (3e siècle).
    No longer available
    Dim. H. 25,5 - L. 9,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #532

    Een beeldje van een gestyleerde waterbuffel van gebeeldhouwd speksteen, dienstdoend als kannetje met oor en tuit en met een kalfje als dekselknop, naar de voorbeelden van de Tang Dynastie (IIIde eeuw).

    Statue d’un buffle en pierre de lard sculpté, formant théière avec anse et bec verseur avec fretel en forme de veau, d’après les exemples de la Dynastie Tang (7e-9e siècle).
    No longer available
    Dim. H. 14,5 - L. 25,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #521

    “Krijger te paard”. Een West-Afrikaans bronzen beeldje. We voegen er een klein bronzen koetsje aan toe, eveneens West-Afrikaans.

    "Guerrier à cheval". Une statuette en bronze d'Afrique de l'Ouest. On y ajoute un petit carrosse en bronze, également d'Afrique de l'Ouest.
    No longer available
    Dim. h: 24 & 12 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #174
    Van Tier (?)

    “Vissershaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘76. Restauratie in de lucht.

    "Port de pêche". Huile sur toile. Signée et datée '76. Restauration dans les airs.
    No longer available
    Dim. 27 x 40 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #420
    Herodia

    Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden armband.

    Une montre femme en or jaune 18 carats avec bracelet en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 29,68 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #636

    Twee verschillende hallantaarntjes van messing en geslepen glas.

    Deux lanternes de hall différentes en laiton et verre taillé.
    No longer available
    Dim. h: 35 - 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #597

    Een paar art nouveau aardewerken vazen.

    Une paire de vases en faïence Art Nouveau.
    No longer available
    Dim. h: 39,5 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #26

    Een gepolychromeerd gietijzeren staander in drie niveaus met decor van zonnebloemen.

    Un piédestal en fonte polychrome à trois niveaux à décor de tournesols.
    No longer available
    Dim. H:63cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Oktober 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vrijdag 21 & zaterdag 22 oktober van 10.00u tot 17.00u.

25 October 2022 19:00
26 October 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More