Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een schaaltje van meerkleurig aardewerk. Jaren ‘30. Onderaan gemerkt “Manufactures ceramiques d’Hemixem.
Een schaaltje van meerkleurig aardewerk. Jaren ‘30. Onderaan gemerkt “Manufactures ceramiques d’Hemixem.
Gilliot et Cie.

Een schaaltje van meerkleurig aardewerk. Jaren ‘30. Onderaan gemerkt “Manufactures céramiques d’Hemixem”.

Petit plat en faïence polychrome. Années 30. Marque sous la base: “Manufactures céramiques d’Hemixem”.
SKU: 2510160323.
Category: Aardewerk.
Auction day: 25 October 2016 19:00
Catalogue #323
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #138

    Een vijfdelig kaststel van meerkleurig aardewerk, versierd met een landschapsdecor, bestaande uit een jardinière, een paar grote en een paar kleine vaasjes.

    Garniture cinq pièces en faïence polychrome décorée d’un paysage. Comprenant une jardinière, une paire de grands et une paire de plus petits vases.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #438

    Een paar zeshoekige buikvaasjes van Delfts aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van bloemen en bloemenmanden.

    Paire de vases en faïence de Delft à la panse hexagonale. Décor polychrome de fleurs et de paniers aux fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #71

    Vier Duitse bierkannen van meerkleurig steengoed, waarbij één met een afbeelding van de Dom van Keulen.

    Quatre chopes à bière allemandes en faïence beige et bleue dont une représente la cathédrale de Cologne.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #157

    Een lot steengoed, bestaande uit een bruin geglazuurde kruik, een kan, een pot en een fles.

    Lot de grès. Une cruche brune, une verseuse, un pot et une bouteille.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #547

    Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt. Restauratie aan één van de halzen. Met houten sokkels

    Paire de vases balustres en faïence de Satsuma. Marque sous la base. Restauration à l’un des cols. Socles en bois.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #77

    Een terrine van Doorniks plateel. Omstreeks 1900. In goede staat.

    Terrine en pâte tendre de Tournai. Vers 1900. En bon état.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #67

    Een Duitse baardmankruik van steengoed. Lichte beschadiging.

    Cruche “baardman” en grès allemand. Petit dégât.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #351

    Een kaasstolp van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt ‘Poppy’.

    Cloche à fromage en faïence polychrome décoré de fleurs. Marque sous la base: “Poppy”.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #543

    Een cachepot van meerkleurig Japans aardewerk op drie voetjes met pauwen en bloemen in het decor en met twee Fohondkoppen als handvatten.

    Cache-pot en faïence du Japon polychrome sur trois pieds et décoré de paons et de fleurs. Anses en forme de chiens de Pho.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #80
    Alfred Richard

    “Vrouw met hooischoof”. Terracotta beeld, te gebruiken als vaas. UItgegeven bij Firma Van Hasselt. Gesigneerd.

    “Femme à la gerbe de foin”. Sculpture en terre cuite, pouvant servir comme vase. Ed. Firme Van Hasselt. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #473

    Een lot meerkleurig Perzisch aardewerk, bestaande uit een drie verschillende vazen en een kaarsenhouder.

    Lot de faïence polychrome persane comprenant trois vases et un bougeoir.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #414

    Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een theepot, een visserskoppel, vier Delftse tegels, een schaaltje, een halsvaasje en een vaasje met verzilverd montuurtje.

    Lot de faïences bleues et blanches comprenant une théière, un couple de pêcheurs, quatre carreaux de Delft, un petit plat, un vase à long col et un petit vase à monture en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #183

    Een vaas van meerkleurig aardewerk met een gestileerd bloemendecor. Vermoedelijk Boch. Vorm No. 568.

    Vase en faïence polychrome à décor de fleurs stylisées. Probablement Boch. Forme N° 568.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #163

    Een bierkruik van meerkleurig aardewerk met een tinnen deksel. XVIIIe eeuw.

    Chope à bière en faïence polychrome et au couvercle en étain. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 150
  • #443

    Twee dekselvazen en een een balustervaas van blauw en wit Delfts aardewerk.

    Deux vases couverts et un vase balustre en faïence bleue et blanche de Delft.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #479

    Een balustervaas van Nankingaardewerk met een strijdveld in het decor. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en faïence de Nankin représentant un combat. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #447

    Een lot aardewerk, bestaande uit een grote Delftse schotel, een terrine en een kleine dekselvaas van Bequet en een zwart dekselvaasje van Japans porselein.

    Lot de faïence comprenant un grand plat de Delft, une terrine et un petit vase couvert de Bequet et un petit vase couvert noir en porcelaine du Japon.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #531
    Michel Hereman

    “Post-demonische wezens”. Een groep van terracotta. Gesigneerd.

    “Etres post-démoniques”. Groupe en terre cuite. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #637
    Sarreguemines

    Een vaas van meerkleurig aardewerk in de vorm van een schelp, gedragen door twee barokke dolfijnen. Gemerkt.

    Vase en faïence polychrome en forme de coquille portée par deux dauphins baroques. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #34

    Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit een dekselvaas, een knobbelvaas, een klepkannetje met tinnen deksel en een schotel.

    Lot de faïences de Delft comprenant un vase couvert, un vase de type “knobbelvaas”, une chope à couvercle en étain et un plat.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #208

    “Mercurius”. Een bronzen beeld naar een werk van Jean de Bologne. Op het marmeren voetstuk een bronzen fries met putti die kunsten bedrijven in reliëf.

    “Mercure”. Sculpture en bronze d’après un oeuvre de Jean de Bologne. Base en marbre à la frise aux putti représentant les arts.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 500 / 550
  • #114
    Werner Omer Schietekat
    Period: 1908-1984

    “Castillo de Aro”. Olieverf op doek. Gesigneerd en achteraan gedateerd juli 69.

    “Catillo de Aro”. Huile sur toile. Signée et datée juillet 69 au verso.
    No longer available
    Dim. 45 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #13

    Een Onze-Lieve-Vrouwenbeeld van meerkleurig Brussels porselein onder stolp.

    Statuette de la Sainte-Vierge en porcelaine de Bruxelles sous globe en verre.
    No longer available
    Dim. h; 50 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #141

    “Allegorische kinderfiguren.” Een paar bronzen. Naar Moreau.

    “Enfants allégoriques”. Paire de sculptures en bronze d’après Moreau.
    No longer available
    Dim. h 63, 54 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #19

    Een klein bijzettafeltje met marqueterie in het blad.

    Table d’appoint à tablette en marqueterie.
    No longer available
    Dim. b: 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #218
    Delvaux

    Een handtas van groen leder. Met stofhoes.

    Sac à main en cuir vert. Avec sac de protection.
    No longer available
    Estimate: € 340 / 400
  • #173

    Een paar lampen van zamak met twee lichtpunten in de vorm van bloemenranken, telkens gedragen door een vrouwenfiguur, de eerste met een bloemenmand en de andere met een kruik. Op marmeren voetstukken. Omstreeks 1900.

    Paire de lampes en régule à deux branches de lumières en forme de branches fleuries, chaque fois portée par une jeune femme, la première tenant une corbeilles aux fleurs, l’autre tenant une cruche. Bases en marbre. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #457

    Een waterschaaltje van gesculpteerd jade, versierd met een vleermuis. Op een houten sokkeltje.

    Petit plat à eau en jade sculpté décoré d’une chauve-souris. Sur socle en bois.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #689

    Een violontafeltje van wortelfineer.

    Table violon en ronce de noyer.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #665
    Ecuador

    Een halssnoer van 925 ‰ zilver met bijpassende oorbellen.

    Collier en argent 925‰ aux boucles d’oreilles assorties.
    No longer available
    Dim. 67,26 g
    Estimate: € 60 / 100
  • #48

    Drie ronde miniatuurgravures in lijstjes van schildpad.

    Trois gravures miniatures rondes dans leurs petits cadres en écaille.
    No longer available
    Estimate: € 90 / 120
  • #89

    “Les Sabots.” Naar een origineel van François Boucher. Ets op papier.

    “Les Sabots”. D’après un original par François Boucher. Eau-forte.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 oktober 2016

Deze veiling is volledig - 810 loten.

25 October 2016 19:00
26 October 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More