Similar lots by type
-
#647Een paar glazen stolpjes.
Une paire de cloches en verre.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 35 / 40 -
#531Val Saint LambertEen vaas van groen glas met een geëtst decor van distels. Gemerkt.
Vase en verre vert à décor de chardons. Avec marque.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#648Een designvaas van wit en grijs Italiaans glas.
Un vase design en verre italien blanc et gris.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 45 / 50 -
#621Een designvaas van meerkleurig Italiaans glas.
Un vase design en verre italien multicolore.No longer availableDim. h: 25 cm Ø: 18 cmEstimate: € 65 / 80 -
#367Een paar kleine vaasjes van rookgrijs glas met een gegraveerd en verzilverd en verguld decor. Onderaan gemerkt.
Paire de petits vases en verre gris fumé à décor gravé, argenté et doré. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 80 / 100 -
#428Een designvaas van meerkleurig Muranoglas met decor in de stijl van Picasso.
Un vase design en verre de Murano multicolore au décor dans le goût de Picasso.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 85 / 100 -
#68E. ConstantinEen glazen vaas met een met zuur geëtst en gepolychromeerd decor van bloemen en bladeren. Gesigneerd.
Vase en verre à décor gravé à l'acide et polychrome de fleurs et feuillages. Signé.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 35 / 45 -
#398Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
Un vase en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 55 / 65 -
#335Een lot van vier gekleurde Engelse sodaflessen.
Un lot de quatre bouteilles de soda anglaises colorées.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#672Een lot van zes bruinglazen apothekerspotten en -flessen.
Lot de six bocaux et flacons d'apothicaire en verre brun.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#631Een vaas van meerkleurig en iriserend glas.
Un vase de verre multicolore et irisé.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 55 / 65 -
#408Een vaas van paars en wit Italiaans glas.
Un vase en verre italien violet et blanc.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 45 / 60 -
#411Een decoratieve glazen vaas met vierkleurig decor. Belgisch werk.
Vase décoratif en verre à décor quadricolore. Travail belge.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#401Een decoratieve glazen vaas met vierkleurig decor. Belgisch werk.
Vase décoratif en verre à décor quadricolore. Travail belge.No longer availableDim. h: 27,5 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#149Frans Van ImmerseelPeriod: 1909 - 1978Een glas-in-loodraam. Gesigneerd.
Un vitrail. Signé.No longer availableDim. 57 x 45 cm (raam)Estimate: € 120 / 140 -
#59Bernard CharoyPeriod: °1931“Les deux filles”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 20/25 buiten de plaat. Artiestenproef.
« Les deux filles ». Une lithographie. Signé et numéroté 20/25 hors planche, épreuve d'artiste.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#416Een fijn geknoopt Oosters wollen tapijtje met decor van rozen.
Un tapis oriental en laine finement noué au décor de roses.No longer availableDim. 214 x 135 cmEstimate: € 50 / 80 -
#316Serie van vier armstoeltjes in Régencestijl, bekleed met naaldwerk (slijtage).
Série de quatre fauteuils de style Régence, sièges tapissées (usures).No longer availableDim. 59 x 74 x 53 cmEstimate: € 60 / 100 -
#235“Jongen met appel en meisje met bloemen”. Een gegoten en witgepatineerde groep.
“Garçon avec pomme et fille avec des fleurs”. Un groupe en plâtre patiné blanc.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 120 / 200 -
#171Val Saint-LambertGrote coupe op voetstuk en met gegolfde rand van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gegraveerd merk en met label.
Grande coupe sur piédouche et à bord ondulé de cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marque gravée en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 28 cm, Ø 40 cmEstimate: € 700 / 800 -
#633Maria Innocentia HummelVijf kleine beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd, jaren 1980 en ‘90.
Cinq petites figurines en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées, années 1980 et 1990.No longer availableDim. H. 9 cmEstimate: € 35 / 40 -
#518Een paar Chinees porseleinen tuinstoeltjes met blauw op witte decors van personages en vogels in een landschap.
Paire de chaises de jardin en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de personnages et d'oiseaux dans un paysage.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 360 / 400 -
#437Een bronzen kunstwerk op arduinen voetstuk.
Une œuvre d'art en bronze sur un socle en pierre bleue.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#156Een tweedelige notenhouten vitrine met onderaan twee brede laden en vier poten met kruisverbinding , bovenaan een brede beglaasde deur met latwerk, schuine zijden. Holland, XIXde eeuw.
Une vitrine en deux parties en noyer avec deux larges tiroirs et quatre pieds avec connexion croisée en bas, une large porte vitrée avec treillis en haut, coins coupés. Hollande, XIXème siècle.No longer availableDim. 242 x 149 x 29 cmEstimate: € 500 / 900 -
#655Twee handgeknoopte wollen tapijtjes, waarbij een Beloutch en een Pakistaans.
Deux tapis en laine noués à la main, un Beloutch et un Pakistanais.No longer availableDim. 158 x 105 & 198 x 124 cmEstimate: € 50 / 70 -
#615Een paar armstoelen van gebeeldhouwd notenhout. Armleunen en poten in Lodewijk XIII-stijl.
Paire de fauteuils en noyer sculpté. Accoudoirs et pieds de style Louis XIII.No longer availableDim. H. 89 cmEstimate: € 100 / 150


