Other lots in this auction
-
#500Een paar 14 K geelgouden oorbellen bezet met twee kleine briljantjes.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 14 carats serties de deux petits diamants.No longer availableDim. 5,04 gEstimate: € 400 / 450 -
#332“Vissershaven”. Een paar olieverfschilderijtjes op paneel. Medio XIXe eeuw.
"Port de pêche". Une paire de peintures à l'huile sur panneau. Milieu du XIXème siècle.No longer availableDim. 22 cm x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#244Bernard De Bruyn“Antiek interieur met brandende haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur ancien avec foyer brûlant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#619Mia GoovaertsPeriod: °1937“Grootstad”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 15/25 buiten de plaat.
"Grande ville". Une gravure. Signé et numéroté 15/25 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 49 x 46,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#162Een ovale spiegel van goudgepatineerd hout met een acanthusblad in de kuif.
Miroir ovale en bois patiné or avec une feuille d'acanthe dans le cimier.No longer availableDim. 130 x 95 cmEstimate: € 180 / 220 -
#424Een paar zittende naakten, papier op paneel.
Une paire de nus assis, papier sur panneau.No longer availableDim. 58 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#366FeraghanEen handgeknoopt Indisch wollen kleedje.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 145 x 69 cmEstimate: € 40 / 60 -
#584D. Hermann“Daldalgeheim”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1994.
"Secret daldal". Aquarelle sur papier. Signé et daté 1994.No longer availableDim. 56 cm x 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#26Een gesculpteerd notenhouten cabrioletfauteuil.
Un fauteuil cabriolet en noyer sculpté.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#186Een gebeeldhouwd eikenhouten tweedeursgarderobe, rijkelijk versierd met barokke motieven van putti, fruit, engelen en vogels. Omstreeks 1900.
Une armoire à deux portes en chêne sculpté, richement décorée de motifs baroques de putti, de fruits, d'anges et d'oiseaux. Vers 1900.No longer availableDim. 218 x 184 x 73 cmEstimate: € 200 / 300 -
#131Prada MilanoEen cognac en malvakleurige documenthouder van leder met rits. In originele doos en met certificaat.
Porte-documents en cuir couleur cognac et malva avec fermeture éclair. Dans la boîte d'origine et avec certificat.No longer availableDim. 9 x 18 cmEstimate: € 200 / 300 -
#25Karel De BauwPeriod: 1909-2002“De molen van O.L.V.-Lombeek”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1962.
"Le moulin d'O.LV.-Lombeek". Un dessin à l'encre sur papier. Signé et daté 1962.No longer availableDim. 30 cm x 26 cmEstimate: € 30 / 40

