Other lots in this auction
-
#52Alfons Van Beurden
“Landweg aan de dorpsrand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘96.
“Chemin de campagne au bord d’un village”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘96.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#103
Een muziekdoos in gefineerde houten kast, versierd met inlegwerk. (schade aan het deksel). Mechanisme in werkende staat, maar te reviseren. Keuze uit acht liedjes. Zwitserland, omstreeks 1880.
Une boîte à musique dans une boîte en bois de placage, décoration d’incrustations (dégât au couvercle). Mécanisme en état de marche, mais à faire réviser. Choix entre huit chansons. Suisse, +- 1880.No longer availableDim. b: 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#180
Een 18 karaats geel gouden Amerikaanse trouwring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,08 ct.
Une alliance américaine en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,08 ct.No longer availableDim. 2,38 gEstimate: € 600 / 700 -
#625
Een brede houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois. Large.No longer availableDim. 87 x 197 cmEstimate: € 200 / 220 -
#721
Vier verschillende glazen stolpen op houten sokkels, waarbij één met een hoornvaasje en één met een beeltenis van St. Antonius van Brussels porselein.
Quatre cloches en verre différentes sur socles en bois, dont une avec une corne, et une avec une représentation de St. Antoine en porcelaine de Bruxelles.No longer availableDim. h: 22 - 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#522
Een Icoon met Sint-Nicolaas. XIXe siècle.
Icône du XIXe siècle représentant Saint-Nicolas.No longer availableDim. 31 x 37,5 cmEstimate: € 200 / 220 -
#609Van der Elst
“Zicht op de Semois te Herbeumont”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1973.
“Vue du Semois à Herbeumont”. Huile sur toile. Signée et datée 1973.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#565
Een Afrikaans masker van hout en stro. Op metalen staander.
Un masque africain en bois et paille. Sur support en métal.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#839
“Alte Deutsche Landkarten und Städteansichten”. Een map met 52 heruitgaven van oude Duitse landkaarten. Genummerde uitgave.
”Alte Deutsche Landkarten und Städteansichten”. Une farde de 52 rééditions d’anciennes cartes allemandes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#608
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met personages in het decor.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine, décor de personnages.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 180 / 220 -
#244Just Campagne
Een rode lederen handtas.
Un sac à main en cuir rouge.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#833
Drie laat XIXe eeuwse sierschotels met handgeschilderde decors en vergulde randen, waarbij er twee een paar vormen. Het enkele gesigneerd ‘Dubois’.
Trois plats du XIXème siècle tardif, décors peint à la main et rebords dorés, dont deux formant une paire. L’autre signée ‘Dubois’.No longer availableDim. Ø: 31 & 34 cmEstimate: € 30 / 50