Other lots in this auction
-
#683
Een art-deco hallustertje met glazen kap.
Un petit lustre de vestibule Art Déco, abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 30 / 50 -
#250
Een 18 karaats roze gouden geweven halssnoer met afneembare hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 4 ct.
Un collier tissé en or rose 18 ct et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 4 ct.No longer availableDim. 22,22 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#665
Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin, comprenant une table et quatre chaises.No longer availableDim. 75 x 170 cm st. 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#522
Een Icoon met Sint-Nicolaas. XIXe siècle.
Icône du XIXe siècle représentant Saint-Nicolas.No longer availableDim. 31 x 37,5 cmEstimate: € 200 / 220 -
#565
Een Afrikaans masker van hout en stro. Op metalen staander.
Un masque africain en bois et paille. Sur support en métal.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#187
“Leeuwinnen”. Een groep van zamak op een sokkel van grijsgeaderd zwartmarmer en albast. Tijdperk art deco.
”Lionnes”. Un groupe en régule sur socle en marbre noir veiné et albâtre. Période Art Déco.No longer availableDim. l: 84 cmEstimate: € 450 / 550 -
#366
Een antieke houten wieg.
Un berceau en bois antique.No longer availableDim. l: 92 cm h: 80 cmEstimate: € 40 / 50 -
#72M. Van de Bempt
“Veenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage de Tourbière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#891
Een sigarettendoos van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout in de vorm van een man met hoge hoed op een ton.
Une boîte à cigarettes en bois sculpté polychrome sous forme d’un homme à haut de forme sur un tonneau.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#841
Een siervaas van deels verguld porselein, versierd met ramskoppen op de zijkanten en een classicistische voorstelling op de buik. XIXe eeuw.
Un vase de décoration en porcelaine partiellement dorée, décorations de têtes de béliers sur les côtés et une représentation classique sur la panse. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#639Fernand LiénauxPeriod: 1897 - 1980
“Zonnig herfstzicht te Bouillon”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘38.
“Automne doré à Bouillon”. Huile sur toile. Signée et datée 1938.No longer availableDim. 120 x 150 cmEstimate: € 200 / 240 -
#313
Een bronzen stier.
Un taureau en bronze.No longer availableDim. l: 25 cmEstimate: € 120 / 180