Similar lots by type
-
#321
“The young nigger bank”. Een gepolychromeerd metalen spaarpot.
”The young nigger bank”. Une tirelire en métal polychrome.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 50 -
#727
Een paar ruyi’s van wit metaal met voorstellingen van Boeddha.
Une paire de ruyi en métal blanc avec des représentations de Bouddha.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#457
Een lot olifanten, bestaande uit drie verschillende van Afrikaans hout, een Afrikaanse asbak met drie olifantjes, een metalen olifant en een messingen onderlegger in de vorm van een olifant.
Un lot d’éléphants , comprenant trois éléphants en bois Africain, un cendrier avec trois éléphants, un éléphant en métal, et un sous-verre en laiton en forme d’éléphant.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#355
Een smeedijzeren luchter, versierd met bladeren en met een centrale coupe van gesatineerd glas.
Lustre en fer forgé décoré de feuillages et avec une coupe centrale en verre satiné.No longer availableDim. Ø: 64 cmEstimate: € 150 / 200 -
#327
Een toverlantaarn met een set lichtbeelden. We voegen er het boek ‘ camera obscura’ van Hidebrand aan toe.
Une lanterne magique et des images. Nous ajoutons le livre: “Camera Obscura” par Hidebrand.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#303
“Trick dog” & “Leap-frog bank”. Twee spaarpotten van gepolychromeerd gietijzer.
”Trick dog” & “Leap-frog bank”. Deux tirelires en fonte polychrome.No longer availableDim. h: 18 & 12 cmEstimate: € 60 / 100 -
#318
Een spaarpot van gepolychromeerd gietijzer in de vorm van een dienaar.
Une tirelire en fonte polychrome en forme de serveur.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50 / 60 -
#747
Een paar verzilverde kandelaars.
Une paire de chandeliers argentés.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#377
Een tinnen kantelspiegel.
Un miroir tournant en étain.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#783
Twee piëdestals en een vierkant bankje met rieten zit.
Deux piédestaux et une banquette carrée aux sièges cannées.No longer availableDim. h: 45, 70 & 86 cmEstimate: € 50 / 60 -
#651
Een paar gelakte stoelen, bekleed met rood fluweel. Laat XIXe eeuw.
Une paire de chaises laquées avec revêtement en velours rouge. Fin XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#63
Een beeldje van zamak met voorstelling van een jongentje.
Statuette en régule représentant un petit garçon.No longer availableDim. H: 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#36
Een muurschrijn van gesculpteerd eikenhout voor een heiligenbeeld. XIXe eeuw.
Un écrin mural en chêne sculpté pour une statue de Saint. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 40 / 60 -
#506
Eikenhouten koffer. XIXde eeuw.
Un coffre en chêne. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 92 x 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#663
Een Chinees glazen snuffbottle met een handgeschilderd decor van personages in een landschap. Onderaan gemerkt.
Un flacon tabatière chinois avec un décor peint à la main de personnages dans un paysage. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 120 / 140 -
#405
Een paar smeedijzeren wandbevestigingen voor uithangborden, versierd met bladermotieven. Omstreeks 1900.
Une paire d’attaches murales en fonte pour panneaux publicitaires, décoration de feuillage. +- 1900.No longer availableDim. 160 x 95 cmEstimate: € 200 / 240 -
#758
Lot boeken, overwegend m.b.t. W.O. II. Negentien stuks in totaal.
Un lot de livres, en grande partie en relation avec la Guerre Mondiale II. Dix neuf pièces au total.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#661
Een bladvormig schaaltje met handvat van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en planten. Tijdperk Daoguang.
Petit plat en forme de feuille avec anse. Porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et de plantes. Epoque Daoguang.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#435
Een grote glazen presse-papier met een rode ‘swirl’.
Un grand presse papier en verre à tourbillon rouge.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 50 -
#220
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en gecalibreerde smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune serties de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’émeraudes calibrées ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 6,21 gEstimate: € 600 / 700