#98
“Jachthond met buit”. Een verguld bronzen beeldje van een hond met haas in bek.
#284Jules Dubois
Een strandzicht, olieverf op paneel. Gesigneerd.
#234
‘Stilleven met bloemen’, een schilderij, olie op doek gesigneerd Y. Willems in vergulde kader. Het doek heeft een herstelling op 2 plaatsen.
#77
Een bronzen tafellamp met vogelornament en plantaardige details.
A bronze table lamp with bird ornament and plant detail.No longer availableDim. 38 x 29cmEstimate: € 80/100 -
#337
Een regulateur in houten frame. Gemerkt G.B. Met sleutel en slinger.
A regulator in a wooden frame. Marked G.B. With key and pendulum.No longer availableDim. H: 70 cmEstimate: € 50/80 -
#232Louis De SaegerPeriod: 1908 - 1988
‘Stilleven’, olie op paneel, getekend De Saeger Louis.
'Still life', oil on panel, signed De Saeger Louis.No longer availableDim. h 40 x b 50 cmEstimate: € 40/60 -
#728
Een West-Afrikaans vruchtbaarheidsbeeld in de vorm van een zwangere vrouw.
#253
Een lot van 7 tafel-en wandklokken.
A lot of 7 table and wall clocks.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#114Massolovski Althoff
Een stilleven met mosselen en kruik, olieverf op paneel. Gesigneerd.
A still life with mussels and jug, oil on panel. Signed.No longer availableDim. 34 x 39 cmEstimate: € 80/120 -
#638
Een houten beeld van een soldaat, eveneens een dienbladhouder.
#697
Een groot stuk Amethyst op staander.
#556Ghoum
Een zijde handgeknoopt tapijt. Gemerkt Ghoum.
A hand-knotted silk carpet. Marked Ghoum.No longer availableDim. 175 x 105cmEstimate: € 200/300