#209Een zittende dame van brons.
#558Twee handgeknoopte Pakistaanse Morikarpetjes.
#551Een paar Alpenzichtjes, pen op papier. Dragen een handtekening.
#664Vier boeken m.b.t. Paul Delvaux. Mira Jacob, “Paul Delvaux, Graphic Work”. Ed. Rizzoli, New York 1976 (geen omslag, geen plaat). Jacques Sojcher, “Paul Delvaux ou la passion puérile”. Ed. Cercle d’Art 1991 (geen omslag). Barbara Emerson, “Delvaux”, Ed. Mercator 1985 (Duitse versie). Idem (Franse versie, zonder omslag).
Quatre livres sur Paul Delvaux. Mira Jacob, Paul Delvaux, Graphic Work”. Ed. Rizzoli, New York 1976 (pas de jaquette, pas de planche). Jacques Sojcher, “Paul Delvaux ou la passion puérile”. Ed. Cercle d’Art 1991 (sans jaquette). Barbara Emerson, “Delvaux”, Ed. Mercator 1985 (version allemande). Idem (version françaie sans jaquette).No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#639Een houten reclamebord voor snooker.
#693Een lot doosjes, bestaande uit een naaikistje met speldenkussen, een gesneden doosje met twee schuifdekseltjes en een antiek parfumkistje met messingen inlegwerk en spiegeltje in het deksel.
Un lot de boîtes composé d'une boîte à couture avec pelote à épingles, d'une boîte sculptée avec deux couvercles coulissants et d'une boîte à parfum antique avec incrustation en laiton et miroir dans le couvercle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#665Evert van Uitert e.a. “Vincent van Gogh, schilderijen”. En Johannes van der Wolk e.a. “Vincent van Gogh, tekeningen”. Beide Ed. Mercatorfonds 1990. Twee volumes in één huls. Goede staat.
Evert van Uitert ao Vincent van Gogh, schilderijen”. En Johannes van der Wolk e.a. “Vincent van Gogh, tekeningen”. Les deux Ed. Mercatorfonds 1990. Deux volumes dans une gaine. Bon état.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#476GoumEen handgeknoopt zijde kleedje met decor van vogels.
#238JRO GlobusEen vintage wereldbol op houten voet.
#219“Stilleven met balalaika”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Dave 1995’. We voegen er het afgebeelde instrument aan toe.
#361Paul Van DesselPeriod: 1956-2021“Modum servare, finemque tenere...” (26 x 44 cm) en “Wachten op Amélie (Poulain)” (17 x 30 cm). Twee tekeningen gedateerd 2005 en 2002.
#117Een paraplubak in Japanse stijl, Chinees werk.
Un porte-parapluie de style japonais, travail chinois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 80