#205
#100
Een paar koperen kandelaartjes in de vorm van eekhoorns.
A pair of copper candle holders in the shape of squirrels. -
#10
Een toeristisch Azteekse figuur in groene steen op houten plaat.
A tourist Aztec figure in green stone on a wooden plate. -
#163
Een massief eikenhouten bijzettafeltje met gesculpteerde delen.
#130
Een decoratief metalen doosje met benen decoratie.
A decorative metal box with bone decoration. -
#133
Een vintage camera; Afga Billy Record II in lederen tasje.
A vintage camera; Afga Billy Record II in leather case. -
#95
Een handbeschilderde Chinese Canton vaas in porselein, famille rose.
A hand-painted Chinese Canton vase in porcelain, famille rose. -
#6Perneel
“Geabstraheerd naakt beeld”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Abstract nude sculpture." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#172
“San Vitale Ravenna”. Een schilderij, aquarel op papier.
"San Vitale Ravenna." A painting, watercolor on paper. -
Een houten dienblad met afgeronde metalen hoeken.
#79
Een vintage kristalglazen vaas.
A vintage crystal glass vase. -
#50Ons Volkske
“Ons Volkske”. Een lot van 2 ingebonden uitgaven; 1978-1 & 1978-2.
"Our People." A lot of 2 bound editions; 1978-1 & 1978-2.