#628Drie aardewerken potten met blauw en wit decor.
#648Cloisonné tempel met zuiltjes.
#316Stoel en poef naar een ontwerp van Eames. Melkwit lederen bekleding.
#609Venetiaanse luchter met 6 lichtpunten en geblazen glazen bloemen.
#590Lantaarn van brons en glas.
#545Art Deco hanglamp.
Une lampe art déco.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#601Porseleinen dekselvaas met personages versierd. Chinees werk.
#587Flesvaas met witte draak op blauwe achtergrond.
#618Bronzen koro op losse voet versierd met een bloemmotief.
#187Bronzen olifant op zwart marmeren voet.
#228Zilverkleurig metalen windlicht.
#576Ronde tafel in Empirestijl.
#623Gemberpot versierd met vogels.
#667Olie-en azijnstel met twee karafjes.
#637Bulldog van composiet.
#549Twee gedeeltelijke drankserviezen van kleurloos glas. 44 stuks.
#231Bronzen kikker.
Une grenouille en bronze.No longer availableDim. L. 25 cmEstimate: € 65 / 75 -
#197Bronzen teckel.
Un teckel en bronze.No longer availableDim. L. 42 cmEstimate: € 200 / 220 -
#633Vier gekleurde aardewerken potten.
#525Paar ballonvormige wandkandelaars.
#638Rode Murano vaas.
Un vase Murano, rouge.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50 / 60
#315Een vrouwenbuste van wit composiet, naar de Griekse oudheid.
Buste de femme en composite blanche d’après l’ancienne Grèce.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 60 / 70 -
#135Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale saffier van ± 1,25 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et un saphir central de ± 1,25 ct.No longer availableDim. 4,09 gEstimate: € 750 / 950 -
#816Maes“Het kanaal”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#137Een coupe van Cantonporselein.
Une coupe en porcelaine Canton.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#460Een gesculpteerd eikenhouten rekje met drie schappen en vier haakjes
Etagère en chêne sculpté à trois niveaux et à quatre crochets.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 60 / 100 -
#198Een paar barokke engeltjes. XVIIIde eeuw.
#429Een kunstboek. Nico Vrielink. Getekend door de kunstenaar en genummerd.
Un livre d'art. “Nico Vrielink”. Signé par l'artiste et numéroté.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#551Een polychrome okimono van gebeeldhouwd ivoor van een Guanyin op een paard. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt. Hoofdje ontbreekt.
Un okimono en ivoire sculpté, représentant un Guanyin sur un cheval. Travail japonais, début XXième siècle. Marque sous la base. La tête est manquante.No longer availableDim. H. 6,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#145Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en een centrale robijn van ± 0,40 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,15 et d’un rubis central de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 1,42 gEstimate: € 400 / 500 -
"Vues de paysages, Bali". Huile sur toile. Porte une signature: Yohl.No longer availableDim. 19 x 22 cmEstimate: € 80 / 120