Similar lots by type
-
#123Een sigarettendoos en een asbak van zilver. 800‰. Duitse keuren.
Un porte-cigarettes et un cendrier en argent. 800‰. poinçons allemands.No longer availableDim. 282,54 gEstimate: € 100 / 120 -
#117Een lot zilveren bestek, bestaande uit 23 lepels en 23 vorken. Verschillende keuren, waaronder Delheid.
Un lot de couverts en argent, comprenant 23 cuillères et 23 fourchettes. Différents poinçons, entre autres Delheid.No longer availableDim. 2350 gramEstimate: € 300 / 400 -
#138Een lot Londens tafelgerei - waaronder een driedelige parfum set. Gemerkt.
Un lot d’objets de table, dont un ensemble à parfum en trois pièces.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#93Een paar zilveren blakers in barokke stijl. 830‰. Zweedse keuren, na 1912. 328,6 gram.
Une paire de bougeoirs en argent, style Baroque. 830 ‰. Poinçons suédois. Après 1912. 328,6 gr.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#232“Golgotha”. Olieverf op paneel. Begin negentiende eeuw.
”Mont du Calvaire”. Huile sur panneau. Début XIXième siècle.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 200 / 300 -
#221Twee verschillende gietijzeren vuurbokken. XVIIe eeuw.
Deux chenets en fonte. XVIIe siècle.No longer availableDim. h: 55 & 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#755Een lot speelgoed bestaande uit twee gietijzeren kacheltjes met toebehoren en blikken speelgoed bestaande uit een locomotief en 4 wagons met sporen (verroest), twee speelgoedpistooltjes (KB Paris) en een muzikale draaimolen.
Un lot de jouets comprenant deux petits réchauds en fonte avec accessoires et des jouets en fer blanc comprenant une locomotive et quatre wagons ainsi que des rails (rouillés), deux pistolets de jeu (KB Paris) et un manège musical.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#292Gaston Wallaert“Klaprozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pavots”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 49 cmEstimate: € 50 / 80 -
#667Tinnen fontein met dito vergaarbak en messingen kraantje. Keuren uit de XIXde eeuw. Gemonteerd op een recent onderstel.
Fontaine et bassin en étain à robinet en laiton. Marques du XIXe siècle. Monté sur une tablette en bois récente.No longer availableDim. H. tot. 102 cm cmEstimate: € 80 / 120 -
#383Een lot tin, bestaande uit een voorraadpot, een klepkan, een theepot, vier diverse schotels, twee asbakken, een diepe schaal en twee kommetjes. We voegen er een messingen waterketeltje aan toe.
Un lot d’étain, comprenant un pot à provisions, une verseuse à couvercle, une théière, quatre plats, deux cendriers, un plat profond et deux bols. Nous ajoutons une bouilloire en laiton.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#607“Aphrodite”. Een sculptuur van ivoor. Begin XXe eeuw.
”Aphrodite”. Une sculpture en ivoire. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 260 / 280 -
#571Een pompoenvormig theepotje van agaat. Chinees werk.
Une théière en agate en forme de potiron.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 260 / 280 -
#281Hornu.Een handboog voor het schieten op de staande wip. Omstreeks 1940. Opgebouwd in zes latten. We voegen er een koker met pijlen aan toe.
Un arc de tir pour papegai debout. +- 1940. Construction en six lattes. Nous ajoutons un étui à flèches avec flèches.No longer availableDim. l: 200 cmEstimate: € 50 / 80 -
#174“Landschap naar de XVIIde eeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage d’après le XVIIième siècle”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 140 cmEstimate: € 280 / 340 -
#124Alfred Van Neste“Binnenschip te Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Péniche à Bruges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#373Een bestek van verzilverd metaal, bestaande uit vorken, messen, lepels en koffielepels voor twaalf personen, evenals een pollepel, een groentelepel en een vleesvork.
Un service à couverts en métal argenté, comprenant fourchettes, couteaux, cuillères et cuillères à café, une louche, une cuillère à légumes et une fourchette à viande. Pour douze convives.No longer availableEstimate: € 100 / 120

