Similar lots by type
-
#750Christofle.
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal. Op dienblad. Gemerkt.
Un service à café et thé en quatre pièces, métal argenté. Sur un plateau. Avec marques.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#747
Een paar verzilverde kandelaars.
Une paire de chandeliers argentés.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 20/30 -
#127
Een bol wierookbrandertje van verzilverd metaal met een opengewerkt decor van bladeren en vogels en met een gyroscopisch recipiënt.
Un brûle-parfum rond en métal argenté avec un décor de feuillage et oiseaux ajouré et un récipient gyroscopique.No longer availableDim. Ø: 5 cmEstimate: € 160/200 -
#399Wiskemann
Een bestek van verzilverd metaal, bestaande uit 2 keer zeven grote messen, zeven vismessen, zeven grote vorken, veertien kleine vorken, zeven grote lepels, zeven kleine lepels, elf koffielepels, vijf ijslepels, twaalf dessertvorkjes en een pollepel. We voegen er een serveerbestek met benen handvatten aan toe.
Un service à couverts en métal argenté, comprenant 2 fois sept grands couteaux, sept couteaux à poisson, sept grandes fourchettes, quatorze petites fourchettes, sept grandes cuillères, sept petites cuillères, onze cuillères à café, cinq cuillères à glace, douze fourchettes à dessert et une louche. Nous ajoutons un couvert de service aux manches en os.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#223Fontenille - Pataud
Een volledig bestek van hoorn en verzilverd metaal voor twaalf personen in bestekkoffer.
Un service à couverts complet pour douze personnes en métal argenté et corne, le tout dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#643Val Saint Lambert
Een coupe van geslepen groen kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal taillé colorée verte dans la masse. Avec marque et étiquette.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 100/180 -
#121
Een zamakken ree op een sokkel van arduin en onyx. Tijdperk art deco.
Une statue en régule sur socle en onyx et pierre de taille représentant un chevreuil. Art Déco.No longer availableDim. l: 34 cmEstimate: € 60/100 -
#429
Een paar Chinese snuffbottles van handbeschilderd glas met decors van vrouwen.
Paire de flacons à parfum chinois en verre peint à la main de longues élises.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 40/60 -
#110
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 10,78 gEstimate: € 1200/1400 -
#180
Een parelsnoer van azuriet en malachiet.
Collier de perles d’azurite et de malachite.No longer availableEstimate: € 250/300 -
#528
Een grote kom van Chinees porselein met een famille-noire decor van pioenen. Onderaan gemerkt. Met houten sokkeltje.
Un grand plat en porcelaine de Chine avec un décor famille-noire et pivoines. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 120/200 -
#589
Een cylinderbureau in mahoniehoutfineer met onderaan negen laden, bovenaan een grote en twee kleine laden boven het rolluik. XIXe eeuw, twee poten gerestaureerd en schade aan het fineer.
Bureau à cylindre en placage d’acajou. Le bas ouvrant à neuf tiroirs, le dessus à un grand et deux petits tiroir au dessus du volet. XIXe siècle. Deux pieds restaurés et dégâts au placage.No longer availableDim. b: 136 cmEstimate: € 300/500 -
#702
Twee Kamasutraprenten. Gouache op zijde.
Deux images du Kamasutra. Gouache sur soie.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 60/100 -
#455
Porseleinen eetservies met polychroom bloemenmotief. Onderaan gemerkt.
Un service à dîner en porcelaine au décor polychrome de fleurs. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#557
Een Chinees theepotje van gesculpteerd agaat in de vorm van een pompoen, versierd met bladeren en het handvat in de vorm van een tak.
Une théière chinoise en agate sculptée en forme de potiron, décoration de feuilles et poignée en forme de branche.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 320/380 -
#394
Een reeks van zes sobere eikenhouten stoelen, bekleed met rood fluweel.
Paire de chaises de style Renaissance en chêne, recouvertes de velours rouge.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#737
Cloisonné vaas met houten voet. Kleine letsels.
Vase en cloisonné sur pied en bois. Petits dégâts.No longer availableDim. H.27 cmEstimate: € 80/100