Similar lots by type
-
#437Een dekselvaas van Satsuma-aardewerk.
Un vase à couvercle en poterie de Satsuma.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 35 / 50 -
#493Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit drakendecor.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor d’un dragon bleu et blanc.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 160 / 180 -
#336Een messingen staande lamp met twee olielampen. Gemonteerd op elektriciteit. Met originele glazen. We voegen er een kleine tafel olielamp aan toe.
Un lampadaire en laiton avec deux lampes à huile. Monté électrique. Avec verres d'origine. Nous ajoutons une petite lampe à huile de table.No longer availableDim. h: 180 cmEstimate: € 50 / 60 -
#172Een paar kandelaars van verguld brons, gedragen door meerkleurig porseleinen papegaaien.
Une paire de bougeoirs en bronze doré, portés par des perroquets en porcelaine multicolore.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 320 / 360 -
#168Een schemerlamp met lampenvoet van meerkleurig porselein en verguld brons, versierd met bloemendecor.
Une lampe de table avec pied de lampe en porcelaine multicolore et bronze doré, décorée d'un décor floral.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 220 / 240 -
#531Een grote verchroomde bureaulamp met glazen buisjes in de kap. Art decostijl.
Une grande lampe de bureau chromée avec des tubes en verre dans l'abat-jour. Style Art Déco.No longer availableDim. b: 70 cmEstimate: € 360 / 400 -
#521Een gesculpteerde groep van Chinees jade. Op gesculpteerde houten sokkel.
Un groupe sculpté en jade chinois. Sur un socle en bois sculpté.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#597Een kleine jardinière van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt met zegel.
Une petite jardinière en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin. Marquée d'un cachet en bas.No longer availableDim. Ø: 17 cmEstimate: € 80 / 100 -
#588Een paar Fo-hondjes van Chinees aardewerk met meerkleurig glazuur.
Une paire de chiens Pho en poterie chinoise avec glaçure multicolore.No longer availableDim. h: 13 & 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#87Een bronzen lampenvoet mt kap van glas in lood in de stijl van Tiffany.
Pied de lampe en bronze avec abat-jour dans le style de Tiffany’s.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 100 / 150 -
#473Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor met langlevenstekens op florale achtergrond.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc avec signes de longévité sur fond floral.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 160 / 180 -
#552Ida Bagus Nyoman RaiPeriod: 1915 - 2000“Balinese danseressen”. Een paar schilderijen op doek in traditionele stijl. Gesigneerd.
Danseuses balinaises. Quelques peintures sur toile de style traditionnel. Signées.No longer availableDim. 88 x 30 cmEstimate: € 250 / 350 -
#171Een paar wandkandelaars van verguld brons en meerkleurig porselein, versierd met bloemen en papegaaien.
Paire d'appliques en bronze doré et porcelaine multicolore, à décor de fleurs et de perroquets.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#503Een antiek Keizersbeeld van gepolychromeerd en verguld hout. Enkele beschadigingen.
Une statue impériale antique en bois polychrome et doré. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#468Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en planten.
Une paire de pots-cylindres en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de fleurs et de plantes.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 125 / 140 -
#508Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages in uitsparingen.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages découpés.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 220 / 280 -
#266Een zeshoekige en een balkvormige lampenvoet van messing, versierd met een bloemendecor.
Un pied de lampe hexagonal et un rectangulaire en laiton, décoré d'un décor floral.No longer availableDim. h: 40 & 50 cm (z.k.)Estimate: € 40 / 60 -
#518Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor met langlevenstekens op florale achtergrond.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc avec signes de longévité sur fond floral.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 260 / 280 -
#36Een meerkleurig geglazuurd aardewerken paraplubak met bloemendecor. Twee schilfers aan de basis achteraan.
Un porte-parapluie en faïence émaillée multicolore à motif floral. Deux éclats à la base à l'arrière.No longer availableDim. h: 53 cm Ø: 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#593Een paar kleine vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une paire de petits vases en poterie Satsuma multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#346Een vintage schemerlamp met metalen voet en glazen kap.
Une lampe de table vintage avec base en métal et abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 40 / 60 -
#233Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.
Paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 220 / 240 -
#591Een bronzen Boeddha met glazen steentjes.
Un bouddha en bronze avec des pierres de verre.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 140 -
#6Een grote Belgisch aardewerken jardinière met reliëfdecor van rozen.
Une grande jardinière en faïence belge à décor en relief de roses.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#626Twee handgeknoopte Perzische wollen bidkleedjes.
Deux tapis de prière en laine persane noués à la main.No longer availableDim. 147 x 87 & 140 x 92 cmEstimate: € 40 / 60 -
#457Ceremonieel masker uit Noord-Oost Congo. Op metalen staander.
Masque de cérémonie du Nord-Est du Congo. Sur support métallique.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#700Een zesspakig houten scheepsroer.
Barre de navire à six rayons.No longer availableDim. Ø: 70 cmEstimate: € 80 / 100 -
#35Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,50 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de 0,50 ct.No longer availableDim. 0,98 gEstimate: € 450 / 550 -
#325Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct. en een druppelvormige robijn van +- 3 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,36 ct. et d'un rubis en forme de larme de +- 3 ct.No longer availableEstimate: € 1400 / 1600 -
#452“Dames op een brug”. Een herdruk van een Japanse houtsnede van Utamaro.
“Femmes sur un pont”. Réédition d’une gravure sur bois japonaise par Utamaro.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#528Een handgeknoopt Perzisch wolen karpetje. Slijtage.
Un tapis persan en laine noué à la main. Usures.No longer availableDim. 257 x 128 cmEstimate: € 60 / 80 -
#684Een klein enkelschots slagpingeweer. Antwerpse fabricage.
Un petit buteur à un coup. Fabrication anversoise.No longer availableDim. l: 114 cmEstimate: € 60 / 80 -
#217Een gefineerd rond bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met verguld bronsbeslag en een marmeren blad.
Une table d'appoint ronde de style Louis XV en placage avec des garnitures en bronze doré et une tablette en marbre.No longer availableDim. Ø: 54 cmEstimate: € 320 / 380 -
#476GoumEen handgeknoopt zijde kleedje met decor van vogels.
Une robe en soie nouée à la main avec un décor d'oiseaux.No longer availableDim. 165 x 102 cmEstimate: € 100 / 150 -
#559Inn Decleer“Samsonite”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1994.
“Samsonite”. Aquarelle. Signée et datée 1994.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#677“Het Impressionisme. De kunstenaars en hun werk”. Bernard Denvir. Ed. Zuid Boekproducties. Lisse, 1992.
Impressionnisme. Les artistes et leur travail. Bernard Denvir. Ed. Zuid Boekproducties. Lisse, 1992.No longer availableEstimate: € 30 / 35


