#422Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Modern”. Gemengde techniek op paneel. Gemonogrameerd en gedateerd ‘02.
Moderne . Technique mixte sur panneau. Monogrammé et daté 02.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 1209 / 200 -
#696KartellEen ‘Componibili’ rond bergmeubeltje van oranje kunststof. Ontwerp van Anna Castelli. 1975 - 2000. Gebruikssporen.
#310Drie verschillende herdenkingsmunten van zilver 925‰. Waaronder Koning Boudewijn 1976 - 1996. 18,75 g. Mathilde en Filip 18,75 g. En levenslijn 1991. 22,95 g.
#204Een verguld houten trumeau in Louis-Philippestijl.
#158“Romeins centurion”. Een bronzen beeld naar een werk van A. Carrier.
#331Een paar gietijzeren vuurbokken met vrouwenhoofden.
#453“Moeder Gods van allen die lijden”. Reisicoontje.
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 4 ct.No longer availableDim. 39,37 gEstimate: € 3000 / 3300