#118Een oud kortzwaard met bronzen handvat met een afbeelding van een haan op de pommel.
Une vieille épée courte avec poignée en bronze avec une image d'un coq sur le pommeau.No longer availableDim. l: 62,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#600Een rendierenpak. Carnavalskostuum.
#60Een broche 14 K. geel goud met micromosaïek met bloementuil.
#476Een eikenhouten violontafel op gebeeldhouwde voet.
#382“Personage” Een Perzische gouachetekening. XIXe eeuw.
#219Een kleine verguld houten butlerspiegel .
#694Maniokstampende Afrikaanse vrouw met kind.
#38Val-Saint-LambertKratervormige art deco vaas van geslepen en in de massa groen gekleurd kristal. Onderaan gemerkt.
#325Een 18 karaats geelgouden penning Sodico.
#220Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,56 ct. en twee druppelvormige saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1,12 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,56 ct. Et deux saphirs en forme de goutte d'un poids combiné de + - 1,12 ct.No longer availableDim. 3,46 gEstimate: € 900 / 1000