Similar lots by type
-
#57
Een paar messingen appliques met telkens twee lichtpunten.
Une paire d’appliques en laiton à deux points lumineux.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#217
Een bronzen luchter met zes lichtpunten.
Un lustre en bronze à six points lumineux.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 600 / 650 -
#313
Een vintage lamp van steengoed. West-Duitsland. Jaren ‘60.
Une lampe ‘vintage’ en faïence. Allemagne de l’Est. Années ‘60.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 20 / 30 -
#41
Een paar messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
Une paire de candélabres d’église en laiton, style Baroque.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 30 / 40 -
#198
Een tafellamp met glazen kap, gedragen door een bronzen cobra op zwart marmeren sokkel.
Une lampe avec abat-jour en verre, porté par un cobra en bronze sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 560 / 600 -
#629
Een paar zeshoekige Chinese lantaarns van hout en glas, waarbij één met een decor van personages en één met vogels op bloeiende takken.
Paire de lanternes chinoise en bois et verre, l’une à décor de geisha, l’autre aux oiseaux sur des branches fleuries.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 120 / 160 -
#267
Een paar verstelbare metalen wandlampen.
Une paire de lampes murales en métal réglable.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 50 / 70 -
#226
Een grote Venetiaanse luchter
Un grand lustre vénitien.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 200 / 220 -
#618
Een geborsteld stalen moderne tafellamp.
Une lampe moderne en acier brossé.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 30 / 40 -
#389Val Saint- Lambert
Een lampenvoet van blauw kristal.
Un pied de lampe en cristal bleu.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 25 / 40 -
#237
Een verguld koperen halllantaarn met gesatineerd glazen kap, versierd met guirlandes.
Lanterne de vestibule en cuivre doré à abat-jour en verre satiné décoré” de guirlandes.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#473
Een zittende Boeddha van brons. Op lampenvoet.
Un Bouddha assis en bronze sur un pied de lampe.No longer availableDim. h: 31 cm (Boeddha)Estimate: € 80 / 100 -
#361
Een hallantaarn van koper en geslepen glas, versierd met guirlandes en ramskoppen.
Une lanterne de vestibule en cuivre et verre taillé, décoration de guirlandes et têtes de béliers.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 80 / 100 -
#17
Een paar messingen lampenvoeten in empirestijl.
Deux pieds de lampe en laiton, style Empire.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 50 / 80 -
#18
Een paar koperen processielampen. We voegen er vier glazen lampenkappen aan toe.
Deux lampes de procession en cuivre. Nous ajoutons quatre abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#441
Een bolle vintage hanglamp van rood glas. Jaren ‘70.
Une lampe à pendre en forme de boule en verre rouge. Années ‘70.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#416
Een slagtand in messingen montuur in barokke stijl en gemonteerd als lamp. XIXe eeuw.
Une défense dans une monture en laiton, style Baroque et montée en lampe. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#800
Een Venetiaanse luchter met tien lichtpunten en kristallen pendeloques.
Un lustre vénitien à dix points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#754
Een art deco koffieservies met motieven van bladeren en bloemen. Tsjecho-Slowakije
Service à café art déco aux motifs de fleurs et de feuilles. Travail tchèque.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#368
Lot verzilverd metaal met diverse schotels, een ovenschaal met onderschotel en vuurvast glas. Diverse kleinere schaaltjes en onderzetters.
Un lot de métal argenté dont divers plats, un plat allant au four avec sous-plat et verre réfractaire. Divers petits plats et sous-plats.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#12P. Maudet
“Zich op de Isère te Grenoble”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur l’Isère à Grenoble”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#690
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een centraal motief.
Une carpette persan en laine nouée main avec un motif central.No longer availableDim. 201 x 147 cmEstimate: € 80 / 100 -
#626
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
Un tapis de Perse en laine noué main, décor d’arbres.No longer availableDim. 310 x 206 cmEstimate: € 120 / 200 -
#4
Drie kadertjes:- “Le fortune pour 1 Franc”. Jean De Bast. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.- “Boerin bij koeien”. Gustaaf de Bruyne. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.- Een houtskoolschetsje, toegeschreven aan Jacob Smits.
Trois cadres:- “La fortune pour 1 Franc”. Jean De Bast. Une eau-forte. Signée dans la planche.- “Fermière auprès des vaches”. Gustaaf de Bruyne. Une eau-forte. Signée hors planche.- Une esquisse au fusain, attribuée à Jacob Smits.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#203
Een paar cassolettes van wit marmer, versierd met bronzen monturen in de vorm van ramskoppen en bloemenguirlandes.
Une paire de cassolettes en marbre blanc, décoration de montures en bronze en forme de têtes de bélier et guirlandes fleuries.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 580 / 650 -
#32Firmin BaesPeriod: 1874 - 1945
“Vissersboot op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en met dedicatie.
”Bateau de pêche sur la plage”. Huile sur panneau. Signé et dédicacé.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#533
Een gesculpteerde slagtand in de vorm van een rij olifantjes. Afrikaans werk, begin XXe eeuw. Beschadiging.
Une défense sculptée en forme de file d’éléphants. Travail africain, début XXième siècle. Dégâts.No longer availableDim. l: 92 cmEstimate: € 120 / 200 -
#545Hy Dognon à Saujon
Een comtoiseklok van gedreven geel koper met geëmailleerde wijzerplaat.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé et cadran émaillé.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#562
“Oriëntalistisch portret”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Deckers, Alger.
”Portrait”. Huile sur panneau. Porte une signature: Deckers, Alger.No longer availableDim. 43 x 34 cmEstimate: € 300 / 350 -
#710Fleischmann
Een lot modeltreinen en toebehoren voor spoortype HO, bestaande uit twee elektrische locomotieven van de Duitse spoorwegen, een transformator, een 30-tal sporen en een aantal catalogi en handboeken. We voegen er een locomotief van het merk Kleinbahn aan toe.
Un lot de trains modèles et accessoires pour rails de type HO comprenant deux locomotives électriques des chemins de fer allemands, un transformateur, des rails (+- 30 pièces) et des catalogues et manuels. Nous ajoutons une locomotive de la marque Kleinbahn.No longer availableEstimate: € 80 / 120