Similar lots by type
-
#648Een luchter van brons met pendeloques van mauve en kleurloos kristal.
Lustre en bronze aux pendeloques en cristal mauve et incolore.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 200 / 300 -
#380Een grote industriële lamp.
Grande lampe industrielle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 180 / 220 -
#764Een sac-à-perles van brons en kristal met twaalf lichtpunten.
Sac à perle en bronze et cristal à douze lumières.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#619Een paar bronzen girandoles met acht lichtpunten in twee niveaus en met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à huit lumières sur deux niveaux, ornés de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 280 / 300 -
#788Twee paar messingen appliques met telkens twee lichtpunten.
Deux paires d’appliques à deux points lumineux en laiton.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#778Een bronzen kandelaar met zes lichtpunten, versierd met fazanten, eikenbladeren en eikels en bovenaan getooid met twee vechtende vogels, maar beschadigd.
Un chandelier en bronze à six points lumineux, décoré de faisants, feuillage et glands. Le haut est décoré de deux oiseaux qui se battent. Quelques dégats.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 100 / 120 -
#779Lodewijk Van BoeckelEen smeedijzeren luchter met drie bloemvormige lichtpunten en één lichtpunt in het midden en versierd met rozenranken.
Lustre en fer forgé à trois lumières en forme de fleurs et une lumière centrale. Décor de guirlandes de roses.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#637Een zeshoekige halllantaarn van messing en glas.
Lanterne de vestibule hexagonale en laiton et verre.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#787Een paar staande olielampen van geel koper. Gemonteerd op elektriciteit. Eén voet beschadigd.
Deux lampes à huile en cuivre jaune, montées à l’électricité, Un pied endommagé.No longer availableDim. h: 179 cmEstimate: € 60 / 100 -
#283Een lampenvoet van bruingepatineerd zamak met een kap van glas in lood in de stijl van Tiffany’s.
Un pied de lampe en régule à abat-jour vitrail de style Tiffany’s.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#589Een zeshoekige halllantaarn van messing en glas, versierd met bloemenguirlandes.
Lanterne de vestibule hexagonale en laiton et verre, décorée de guirlandes de fleurs.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#771Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120 / 200 -
#780Een luchter van verzilverd metaal met zes lichtpunten en kristallen pendeloques.
Lustre en métal argenté à six lumières au pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 180 / 220 -
#792Een Vlaamse kroon van messing met twaalf lichtpunten.
Lustre dite couronne flamande en laiton à douze lumières.No longer availableDim. h; 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#767Twee paar appliques van messing met drie lichtpunten.
Deux paires d’appliques à trois points lumineux en laiton.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 50 / 70 -
#611Een halllantaarn van brons en glas, versierd met strikken en gebladerte.
Lanterne de vestibule en bronze et verre décorée de noeuds et de feuillages.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 600 / 700 -
#638Een Vlaamse kroon van geel koper.
Lustre dite couronne flamande en cuivre jaune.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#144“Stilleven met fruit en flessen”. Gesigneerd David De Noter. Lijst met glas uit het einde van de XIXde eeuw.
“Nature morte aux fruits et aux bouteilles”. Signée David De Noter. Cadre avec vitre de la fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 100 / 150 -
#782Een grote smeedijzeren kandelaar met vijf lichtpunten. Gemonteerd op elektriciteit. We voegen er een afwijkend exemplaar aan toe.
Grand chandelier en fer forgé à cinq lumières. Monté à l’électricité. Et un autre.No longer availableDim. h: 155 cmEstimate: € 50 / 70 -
#757Een koperen luchter met zes lichtpunten en twee bijbehorende appliques.
Lustre en cuivre à six lumières accompagné de deux appliques assorties.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#668Een lamp met een bloemenvormig kapje, gedragen door een geisha van zamak en ivoirine op een voetstuk van meersoortig marmer.
Une lampe avec abat jour en forme de fleur portée par une geisha en régule et ivoirine sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#621Een grote halllantaarn van brons en glas.
Grande lanterne de vestibule en bronze et verre.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 300 / 400 -
#237Een lampenvoet in de vorm van een putto van brons op een voetstuk van rood marmer. Naar een werk van Moreau.
Un pied de lampe en forme de putto en bronze sur piédestal en marbre rouge. D’après une oeuvre de Moreau.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 150 / 200 -
#640een bronzen luchter met zes lichtpunten in de vorm van zwaantjes met een centrale glazen coupe en glazen kapjes.
Un lustre en cuivre à six bras en forme de cygnes, une base centrale en verre et abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#164Adrianus Cornelis Van NoortPeriod: 1914 - 2003“Urk te Nederland”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Urk, Pays Bas”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#351Val St. LambertTwee pique-fleurs van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Eén gemerkt, maar zonder montuur.
Deux pique-fleurs en cristal taillé, couleur mauve dans la masse, dont un sans monture avec marqué à la base.No longer availableDim. h: 11 & 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#428Een lot van vier verschillende blikken speelgoedauto’s.
Un lot de quatre voitures miniatures en tôle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#607Een grenenhouten slaapkamer, bestaande uit twee eenpersoonsbedden, een garderobe en twee nachtkastjes.
Chambre à coucher en sapin comprenant deux lits simples, une garde-robe et deux tables de chevet.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#6Een kleine piëdestal van gesculpteerd eikenhout.
Un petit piédestal en chêne sculpté.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 25 / 30 -
#765Vier stoelen met rieten zit.
Quatre chaises avec sièges cannés.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#699Hiroshige“53 stations of the Tokaido road”. Prent No. 48, Seki. Een Japanse houtsnede. Eind jaren ‘30 van de XIXe eeuw. Gesigneerd.
“53 stations of the Tokaido road”. Image No. 48, Seki. Gravure sur bois japonaise. Fin des années ‘30. Signée.No longer availableDim. 15 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#677Een vaasje van Booms glas met een tinnen bloemendecor.
Un vase en verre de Boom avec décor fleuri en étain.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#517Een Chinese juwelendoos van zwartgelakt hout, versierd met figuren van ivoor en verschillende soorten gesteente.
Un coffret à bijoux en bois laqué noir, ivoire incrusté et pierres.No longer availableDim. 32 x 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#716MeshkinPerzische wollen loper. Handgeknoopt.
Un couloir persan en laine. Fait main.No longer availableDim. 347 x 108 cmEstimate: € 40 / 60 -
#108Een schouwpendule van rood marmer en bronsbeslag, bovenaan getooid met een waterdraagster van bruingepatineerd zamak.
Une pendule en marbre rouge et bronze, représentant une porteuse d’eau, en régule.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#284Felix Eyskens“Zicht op de rede van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue sur la rade d’Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 200 / 300

