Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een schemerlampje van gietijzer, versierd met een bloem. De kap^van meerkleurig glaspasta. Gemerkt.
Muller frères, Lunéville

Een schemerlampje van gietijzer, versierd met een bloem. De kap van meerkleurig glaspasta. Gemerkt.

Lampadaire en fer forgé décoré d’une fleur. Abat-jour en pâte de verre polychrome. Avec marque.
Dim. h: 26 cm
SKU: 1904160347.
Category: Verlichting.
Auction day: 19 April 2016 19:00
Catalogue #347
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #407

    Een luchtertje van geel koper met zes lichtpunten en versierd met bladeren en porseleinen bloempjes.

    Petit lustre en cuivre jaune à six lumières et décoré de feuilles et de fleurs en porcelaine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #526

    Een luchter in drie niveaus van messing en kleurloos geslepen kristal.

    Lustre à trois niveaux en laiton et cristal taillé incolore.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #128

    Een hallamp van messing en geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.

    Lampe de vestibule à abat-jour en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Monture en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #554

    Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.

    Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #2

    Een sac-à-perles in Lodewijk XV van geel koper en mauve en kleurloos glas.

    Sac-à-perles de style Louis XV en laiton et verre mauve et incolore.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #798

    Een luchter van geel koper met kristallen pendeloques in vier niveaus.

    Lustre en cuivre jaune aux pendeloques en cristal sur quatre niveaux.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #799

    Een paar hallantaarns van koper en glas in Empirestijl.

    Paire de lanternes de vestibule en cuivre et verre de style Empire.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #337

    Een tafellamp op bronzen voet met florale motieven en met een kap van glas in lood, versierd met een pauwendecor.

    Lampadaire en bronze décoré de plantes stylisées. Abat-jour dans le goût de Tiffany’s présentant une queue de paon stylisée.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #727

    Twee verschillende lampenvoeten, waarvan één van olijfgroen crackleware en één van wit aardewerk.

    Deux différents pieds de lampe dont un en crackleware vert olive et un en faïence blanche.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #418

    Een paar lampen van meerkleurig aardewerk op twee zuilen.

    Paire de lampes en faïence polychrome sur deux colonnes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #797

    Een kristallen luchter met acht lichtpunten in Régencestijl.

    Lustre en cristal à huit lumières. Style Régence.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #421

    Een lot van vier lampenvoeten in diverse uitvoeringen, bestaande uit twee houten en twee koperen. We voegen er een koperen olielamp en een bureaulamp aan toe.

    Lot de quatre pieds de lampe différents, deux en cuivre et deux en bois. Nous ajoutons une lampe de bureau et une lampe à huile en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #717

    Twee kristallen wandlichten in Régencestijl. We voegen er een afwijkend model van koper aan toe.

    Deux appliques en cristal de style Régence. Nous ajoutons un autre modèle en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #607

    Een kristallen luchter met acht lichtpunten in Régencestijl.

    Lustre en cristal à huit lumières. Style Régence.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #433

    Vier verschillende zuilvormige lampenvoeten, waarvan één olielamp van graniet en koper, één van koper, één van zamak en één met leder bekleed.

    Quatre pieds de lampes différents en forme de colonnes dont une lampe à huile en cuivre et granite, une en cuivre, une en régule et une recouverte de cuir.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #298

    Een balustervaas van celadonporselein, versierd met twee olifantjes in reliëf, gemonteerd als lampenvoet.

    Vase balustre en porcelaine céladon. Anses en forme de têtes d’éléphant. Monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #411

    Drie rode en twee groene metalen lampenvoeten in empirestijl.

    Trois pieds de lampes rouges et deux verts de style Empire.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #796

    Een luchter van geel koper met kristallen pendeloques in zes niveaus.

    Lustre en cuivre jaune aux pendeloques en cristal sur six niveaux.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #404

    Een luchter van geel koper met zes lichtpunten en versierd met bladeren en porseleinen bloempjes.

    Lustre en cuivre jaune à six lumières décoré de feuilles et de fleurs en porcelaine.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #246

    Een luchter van brons met geslepen kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.

    Lustre en bronze aux pendeloques en cristal taillé. Style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 460 / 480
  • #428

    Een grote art deco luchter van brons, met acht lichtpunten, een centrale coupe van albast en cinq glazen kapjes.

    Grand lustre art déco en bronze. Huit lumières avec coupe centrale en albâtre et cinq abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. Ø: 95 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #758

    Twee lampen met twee lichtpunten van goudgepatineerd metaal in de vorm van bloemen met glazen kapjes en versierd met een putto op waterlelies. We voegen er een lamp in empirestijl aan toe.

    Deux lampes à deux lumières en métal doré en forme de fleurs aux abat-jour en verre et décorées d’un putto sur des nénuphars. Nous ajoutons une lampe de style Empire.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #397

    Een z.g. “Marie-Thérèse”-luchter van koper en geslepen kristal met vijf lichtpunten.

    Lustre de style Marie-Thérèse en cuivre et cristal taillé à cinq lumières.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #373
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Vase en cristal taille coloré rouge dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Dim. H 26,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #539
    H. Bernier

    “Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage boisé”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 39 x 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #193
    Carrier - Belleuse

    “Liseuse”. Een beeldje van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Liseuse”. Statuette en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #426

    Een handgeknoopt Oosterse wollen loper met een floraal decor.

    Couloir d’Orient en laine à décor floral. Noué main.
    No longer available
    Dim. 295 x 102 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #521
    Fendi

    Een meerkleurige zijden sjaal. Gemerkt.

    Châle en soie multicolore. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #39
    A. Dubois

    Een art deco vaas van aardewerk versierd met reigers.

    Vase art déco en faïence à décor de hérons.
    No longer available
    Dim. H: 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #24

    Een serie van zes wijnglazen van geslepen kristal met een kleurloze voet en een groene kelk en versierd met druivenranken. Vermoedelijk Val St. Lambert.

    Suite de six verres à vin en cristal taillé aux pieds incolores et calices vertes décorées de vignes. Probablement Val St-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #665

    Twee kleine zilveren niello gegraveerde zakhorloges remontoirs dubbele kast. 800 ‰. Genummerd.

    Deux remontoirs en argent niellé à double boîtier. Numéroté. 800‰.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 120
  • #624
    Fred Bervoets
    Period: °1942

    Zonder titel. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 67/70 buiten de plaat.

    Sans titre. Lithographie. Signée et numérotée 67/70 hors planche.
    No longer available
    Dim. 47,5 x 38,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #69
    P. Mossay

    “Hooischoven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Meules de foin”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 58 x 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #654
    J. Galle

    Een bronzen bas-reliëf met een portret van een man en een vrouw in profiel. Gesigneerd en gedateerd 1932.

    Relief en bronze représentant le portrait d’un homme et d’une femme en profil. Signé et daté 1932.
    No longer available
    Dim. 40 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #258

    Een oude revolver met dubbele loop. Type “Lefaucheux”. Belgische makelij. Omstreeks 1850.

    Revolver ancien au double canon. Type Lefaucheux. Fabrication belge vers 1850.
    No longer available
    Dim. L 23 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 April 2016

De veiling is volledig. 800 loten - .pdf en .xls download verkrijgbaar.

19 April 2016 19:00
20 April 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More