Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een schemerlampje van smeedijzer met een oranje glaspasta lampenkap in de vorm van een roos. Op marmeren basis. Evenals een smeedijzeren rozentak, eveneens op marmeren basis.
Een schemerlampje van smeedijzer met een oranje glaspasta lampenkap in de vorm van een roos. Op marmeren basis. Evenals een smeedijzeren rozentak, eveneens op marmeren basis.
Een schemerlampje van smeedijzer met een oranje glaspasta lampenkap in de vorm van een roos. Op marmeren basis. Evenals een smeedijzeren rozentak, eveneens op marmeren basis.

Een schemerlampje van smeedijzer met een oranje glaspasta lampenkap in de vorm van een roos. Op marmeren basis. Evenals een smeedijzeren rozentak, eveneens op marmeren basis.

Une lampe de table en fer forgé avec un abat-jour en pâte de verre orange en forme de rose. Sur un socle en marbre. Ainsi qu'une branche de rose en fer forgé, également sur un socle en marbre.
Dim. H.39 cm
SKU: 2306200323.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #323
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #807
    Mori Bokhara

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.

    Tapis Mori en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 370 x 275 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #383

    Tour de France 100 jaar, Rik Van Steenbergen en 75 jaar koersinzicht. Een lot van drie sportboeken.

    100 ans du Tour de France, Rik Van Steenbergen et 75 ans d'expérience de la course. Lot de trois livres de sport.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #659

    Een poster met een werk van David Hockney.

    Une affiche avec une œuvre de David Hockney.
    No longer available
    Dim. 69 x 82 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #282
    Kristin De Poorter

    “Het Schaap, de Koe, de Geit en de leeuw”. Drie potloodtekeningen op papier. Allen gesigneerd en gedateerd ‘94.

    “Le Mouton, la Vache, La chèvre et le Lion”. Trois dessins en crayon sur papier. Signés et datés ‘94.
    No longer available
    Dim. 54 x 42 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #725

    Een sobere grenenhouten schildersezel. We voegen er een heidezicht op board aan toe.

    Un chevalet en pin sobre. Nous ajouterons une vue bruyère à bord.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #332
    Jaak Van Dijck

    “Landschap met bomen, getiteld De Poort”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Paysage aux arbres intitulé De Poort. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #4
    Thomas Roman
    Period: 1923 - ?

    “Sluispoort” & “Kerk”. Twee etsen. Gesigneerd en resp. 10/50 & 13/99 buiten de plaat. Met begeleidend boek over de kunstenaar.

    Sluispoort & Kerk . Deux gravures. Signées et 10/50 & 13/99 respectivement à l'extérieur de la planche. Avec livre d'accompagnement sur l'artiste.
    No longer available
    Dim. 33 x 22,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #454
    De Conick

    “Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘D.C’.

    Composition abstraite . Huile sur toile. Monogramme D.C .
    No longer available
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #657
    Belcanto

    Een tafelklok in houten kast, het slagwerk in de vorm van een personage dat tegen een bel slaat.

    Une horloge de table dans un coffret en bois, le mécanisme de sonnerie en forme de personnage frappant une cloche.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #656

    Een klein gefineerd bijzetkastje met drie laden en een marmeren blad.

    Petite armoire d’appoint plaquée avec trois tiroirs et un dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #489
    Benny Want

    “De componist”; “De anatomie”; “Verdwaald” & “Oboe d’Amore”. Een reeks van vier olieverfschilderijen op paneel. Allen gesigneerd en gedateerd ‘84 & ‘86.

    Le Compositeur ; L'anatomie ; Perdu & Hautbois d'Amore . Une série de quatre peintures à l'huile sur panneau. Toutes signées et datées '84 & '86.
    No longer available
    Dim. 59 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #548

    Een paar Chinese porseleinen gemberpotten.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine chinoise.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 140 / 160
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More