Other lots in this auction
-
#674Gaston Noelanders
“Stilleven met gevogelte”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte à la volaille . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 200/300 -
#404
Een wandconsole met smeedijzeren voet en met halfrond glazen blad.
Un support mural avec base en fer forgé et plateau en verre semi-circulaire.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 80/100 -
#228
Drie gedreven kommetjes van groene jade en zilver.
Trois bols repoussés en jade vert et argent.No longer availableDim. h: 5 cm Ø 10 cm en 4 cm Ø 7,5 cmEstimate: € 50/80 -
#702E.B.
“Portret van een kale man”. Olieverf op doek. Achteraan geannoteerd “propriété de l’auteur EB”. Slijtage.
Portrait d'un homme chauve . Huile sur toile. Annotée “propriété de l'auteur EB” au dos. Usure.No longer availableDim. 36,5 x 27,5 cmEstimate: € 80/100 -
#247
Een tafelschuier en blik in de vorm van een schelp. Zwart hout ingelegd met parelmoer en versierd met vergulde personages. Chinees werk.
Pépite de table et étain en forme de coquille. Bois noir incrusté de nacre et décoré de caractères dorés. Travail chinois.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 35/50 -
#149
“La Divina Comedia”. Een zeefdruk. Salvador Dali. Draagt handtekening binnen de plaat.
La Divina Comedia . Sérigraphie. Salvador Dali. Porte la signature dans l'assiette.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 160/200 -
#254Alfred Schenk
“Tegenlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1936.
Backlight . Huile sur toile. Signée et datée 1936 au revers.No longer availableDim. 57 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#10Vira Géneve
Een 18 karaats geel gouden horloge .
Une montre en or jaune 18 carats.No longer availableDim. bruto: 18,98 gEstimate: € 200/300 -
#238
Twee gedreven zilver vaasjes met bloemenmotief. Gemerkt.
Deux vases en argent avec motif floral. Marqué.No longer availableDim. h: 10 cm 234,13 gEstimate: € 50/80 -
#72Pol Van SuetendaelPeriod: 1908 - 1986
“Franse Riviera”. Een krijttekening op papier. Gesigneerd.
Côte d'Azur . Un dessin à la craie sur papier. Signé.No longer availableDim. 30,5 x 23 cmEstimate: € 60/100 -
#60
Een paar 18 karaats wit gouden hartvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en forme de coeur en or blanc 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de ± 0,12 ct.No longer availableDim. 1,54 gEstimate: € 200/250 -
#628
Een gedreven messingen Ottomaanse gordeldoos. Tweede helft 19de eeuw.
Boîte de ceinture à cartouches ottomane en laiton repoussé. Deuxième moitié du 19e siècle.No longer availableDim. 13 x 11 cmEstimate: € 150/200