Similar lots by type
-
#361Een lot van drie presse-papiers van Muranoglas in oplopende groottes.
Un lot de trois presse-papiers en verre Murano de taille différentes.No longer availableDim. h: 7, 8 & 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#699Twee verschillende glas-in-loodramen van omstreeks 1900.
Deux vitraux différents, vers 1900.No longer availableDim. 98 x 52 & 69 x 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#383Val St. LambertEen vaas van mauve en kleurloos geslepen kristal en een andere van paars glas. Beide gemerkt.
Un vase en cristal mauve et incolore taillé, et un autre vase en verre mauve. Tout deux marques.No longer availableDim. h: 14 & 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#288Een grote coupe op voet van geblazen en gecraqueleerd glas. Bijgevoegd dezelfde, kleinere coupe.
Grande coupe sur pied en verre craquelé soufflé. Jointe la même coupe en petites dimensions.No longer availableDim. h: 24 &14,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#607Muller frères, LunnevilleEen smeedijzeren luchter met centrale coupe en met drie kappen van meerkleurig glas. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
Un lustre en fer forgé à coupe centrale et trois abat-jour en verre polychrome. Signé. Début XXième siècle.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 400 / 420 -
#201Daum, NancyEen grote glazen vaas met een met het wiel gegraveerd landschapsdecor op een oranjebruine achtergrond, eindigend in een donkere voet. Voluit gemerkt en met het kruis van Lotharingen. Begin XXe eeuw.
Un grand vase en verre, décor gravé à la roue de paysage sur fond orange brun, se terminant en pied brun. Avec marque et une croix de Lotharingen. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#397Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een mauve geslepen vaas van Bohemen, twaalf kleurloze glazen schoteltjes van Val St. Lambert en een kommetje van Baccarat.
Un lot de cristal et de verre, comprenant un vase Bohème mauve taillé, douze petits plats en verre incolore de Val St. Lambert et une coupelle en Baccarat.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#371Een bolle vaas van Booms glas, versierd met rode en vergulde motieven.
Un vase sphérique en verre de Boom, décorations de motifs rouges et dorés.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#778Twee paar glazen vazen, versierd met een tinnen decor van bloemen en druiven.
Deux paires de vases en verre, décor en étain de fleurs et raisins.No longer availableDim. h: 20 & 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#435Een paar kleine stolpen met Vieux-Bruxelles vazen met gouden sierboeketten.
Une paire de cloches et vases Vieux Bruxelles, décor de bouquets dorés.No longer availableDim. 50 cmEstimate: € 140 / 150 -
#73Een luchter met glazen coupe, versierd met romantische scènes.
Lustre avec coupe en verre décorée de scènes romantiques.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#51Een lot amberkleurig glaswerk, bestaande uit een fruitschaal met onderschotel en een vaas naar ontwerp van Henri Heemskerk. Belgisch werk, de laatste Scailmont. Tijdperk Art deco.
Lot de verrerie de couleur ambre comprenant une coupe à fruits avec présentoir et un vase d’après Henri Heemskerk. Travail belge, le dernier par Scailmont. Epoque art déco.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#743Een designvaas van rood Muranoglas.
Un vase design en verre Murano rouge.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 55 / 65 -
#757Een vintage schaal uit glaspasta in orange en witte tinten.
Un plat en pâte de verre dans les tons oranges et blancs.No longer availableDim. diam. 26 cmEstimate: € 32 / 40 -
#754Een reeks van zes mondgeblazen glazen met swirls in de voet.
Une série de six verres soufflés sur pied.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 50 / 60 -
#415Twee paar herinneringsglazen met handvat van kleurloos glas, met gegraveerde namen. Omstreeks 1900.
Deux paires de verres souvenirs avec manche en verre incolore et noms gravés. +- 1900.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#207Een paar grote stolpen met Vieux-Bruxelles vazen met gouden sierboeketten.
Une paire de cloches avec des vases Vieux Bruxelles, bouquets dorés.No longer availableDim. H: 70 cmEstimate: € 320 / 380 -
#78Een geribde schenkkan van kleurloos glas met zilveren handvat, montuur en voet. Makersmerk Roussel. Omstreeks 1900.
Une verseuse côtelée en verre incolore aux montures, manche et pied en argent. Orfèvre Roussel. +- 1900.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#739Een met goud versierd Booms glazen likeurstelletje, bestaande uit een bolle karaf en vier glaasjes.
Un service à liqueur en verre de Boom doré, comprenant une carafe sphérique et quatre petits verres.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 25 / 35 -
#425Een zevendelig toiletstelletje van geribd amber glas. Eén met beschadigde rand en een dekseltje manco. Jaren ‘20.
Une garniture de toilette en sept pièces en verre côtelé ambre. Une pièce avec le rebord endommagé et un couvercle manquant. Années ‘20.No longer availableDim. h: 8 - 18 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#695Een tweedeurskastje van gebeeldhouwd eikenhout met een compartiment bovenaan.
Petit meuble à deux portes en dessous d’un étagère en chêne sculpté.No longer availableDim. 137 x 87 x 43 cmEstimate: € 50 / 80 -
#767“ Tour de France 100 jaar: 1903 - 2003 “ . Fotoalbum over de ronde van frankrijk.
”Tour de France 100 jaar : 1903 -2003”. Un album photo du Tour de France.No longer availableEstimate: € 22 / 24 -
#726Een paar handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
Une paire de carpettes d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 133 x 95 & 182 x 105 cmEstimate: € 40 / 60 -
#248Een eikenhouten servieskast met onderaan twee deuren.
Un vaisselier en chêne à deux portes en bas.No longer availableDim. 200 x 160 x 45 cmEstimate: € 50 / 60 -
#690Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde houten wijzerplaat met bloemendecor. XIXe eeuw.
Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le cadran en bois au décor fleuri peint à la main.No longer availableDim. 150 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#771Les bleus de LouvièreEen art deco vrouwenbuste van gecraqueleerd aardewerk, versierd met bloemenmotieven. Onderaan gemerkt. Model 499-F.
Un buste féminin en faïence craquelée, Art Déco, décoration de motifs à fleurs. Marque sous la base. Modèle 499-F.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#88Val St. LambertEen coupe van geslepen groen en kleurloos kristal. We voegen er een groene asbak aan toe. (randschilfers). Beide onderaan gemerkt.
Une coupe en cristal vert et cristal incolore taillé. Nous ajoutons un cendrier vert ( éclats au bord). Tout deux avec marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 30 & 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#159De Neiye“Winterlandschap met hoeve.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage hivernal et fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 88 x 58 cmEstimate: € 80 / 100 -
#629Jef Van TuerenhoutPeriod: 1926-2006“Een gipsen sierschotel met verguld profiel”. Achteraan gesigneerd en genummerd 5/20
Un plat de décoration en plâtre et profil doré. Signé au dos, numéroté 5/20.No longer availableDim. Ø 48 cmEstimate: € 150 / 250 -
#626Een buffet met opzet in Louis-Philippestijl. Onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan een opzet in twee niveaus met gebeeldhouwde versieringen.
Un buffet à deux corps, style Louis Philippe. La partie du bas à deux portes et deux tiroirs, la partie du haut en deux niveaux et décorations sculptées.No longer availableDim. 215 x 135 cmEstimate: € 200 / 260 -
#453Drie trofeeën bestaande uit tanden van wrattenzwijnen. Namibië, 1986 en 1988.
Trois trophées en dents de phacochères. Namibie, 1986 et 1988.No longer availableDim. Ø 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#106Een broodkastje met gedraaide spijltjes, een gesculpteerd fronton en één deurtje. XIXe eeuw.
Une panetière à lattes tournées et au fronton sculpté , à une porte. XIXème siècle.No longer availableDim. 70 x 95 cmEstimate: € 100 / 120

