Similar lots by type
-
#21
Een broodmandje van gekleurd porselein, kobaltblauw en wit met een polychroom bloemenmotief. Zonder merk.
A bread basket in colored porcelain, cobalt blue and white with a polychrome floral motif. Without brand.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. L. 37,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#181Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
"Dancing Couple". A group of polychrome terracotta. Signed. Hand restored.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#290
Een Vlaams aardewerken kruikje met een vredesduif in reliëf op de buik en met een kruisje op de stop.
Verseuse en faïence flamande avec une colombe de la paix en relief sur la panse et une croix sur le bouchon.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#294
Drie verschillende vaasjes van Nanking-aardewerk,waarbij een dekselvaasje en een lampenvoet. Deksel gerestaureerd.
Trois vases différents en faïence de Nankin, dont un vase à couvercle et un pied de lampe. Couvercle restauré.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 38 - 26,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#188
Een vaas van witgeglazuurd aardewerk met getorste ribben. Gemonteerd als lampenvoet.
A white-glazed earthenware vase with twisted ribs. Mounted as a lamp base.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cm (vaas)Estimate: € 60 / 100 -
#16
Een meerkleurig aardewerken zeepbakje in de vorm van een pierrot. Lichte glazuurschade. Onderaan gemerkt “Ylang Ylang”.
A multicolored earthenware soap dish in the shape of a pierrot. Light glaze damage. Marked at the bottom "Ylang Ylang".No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 22 cmEstimate: € 10 / 15 -
#96
Lot van 2 aardewerken bloempotje in de vorm van varkentjes.
Lot of 2 earthenware flower pot in the shape of pigs.No longer availableOnline onlyDim. h 17 m x 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#12
Een geisha van meerkleurig porselein. Gebarsten in het midden.
A geisha of multicolored porcelain. Cracked in the middle.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 10 / 15 -
#29
Een Chinees porseleinen gemberpot met meerkleurig en verguld cantondecor. Op houten sokkel. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain ginger jar with multi-coloured and gilded canton decor. On wooden base. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 26 + 5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#23A. Camos, Valauris
Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een vis. Haarscheur.
An earthenware decorative dish with a multi-coloured decor of a fish. Hairline crack.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#11
Twee borden van meerkleurig Chinees porselein.
Two plates of multi-coloured Chinese porcelain.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 26 cmEstimate: € 20 / 25 -
#286
Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.
A duck of glazed Chinese pottery. Crack in the neck.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#70
Een Duits gepolychromeerde, aardewerken schenkkan.
A German polychrome earthenware jug.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 25 x Ø 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#297
Een grote en een kleine pot van Duits steengoed met een blauw decor. Een van de twee oren van de grote pot is eraf.
large and a small pot of German stoneware with a blue decor. One of the two ears of the large pot has come off.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20 / 25 -
#18
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain baluster vase with a multi-coloured decoration of characters. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h: 45 cmEstimate: € 20 / 35 -
#28
Een gemberpot van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
A ginger jar of multi-coloured and gilded Chinese porcelain. Marked at the bottom. With wooden base.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 25 + 4 cmEstimate: € 40 / 50 -
#226
Een lot Engels aardewerk met old-willowdecor, bestaande uit een terrine, negen platte borden, vier diepe borden en een ronde schotel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 25 cm Ø: 25 cm -
#251
Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
Rumtopf en faïence brune. Barvaux.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#143
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
A Satsuma earthenware vase. Hole in the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 10 / 15 -
#279Santucci Deruta
Een dekselpot en een fruitschaal van Italiaans majolica. Onderaan gemerkt.
Un pot à couvercle et un bol de fruits en majolique italienne. Marqués en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 36 cm Ø: 36 cmEstimate: € 25 / 30 -
#36
Een wit aardewerken vaas op piedouche.
A white earthenware vase on a pie douche.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 15 / 25
Other lots in this auction
-
#55
Een strombusschelp gemonteerd als lamp.
A strombus shell mounted as a lamp.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h 23 cmEstimate: € 45 / 60 -
#288
Een mooi vormgegeven kruik van steengoed met bruin zoutglazuur en een kleiner exemplaar van ongeglazuurd steengoed. De kleinste met lichte slijtagesporen.
Une cruche en grès magnifiquement conçue avec une glaçure au sel brun et un plus petit exemple de grès non émaillé. Le plus petit avec de légers signes d'usure.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H. 21 & 14 cmEstimate: € 50 / 70 -
#74
Een vintage vaasje uit gekleurd glas.
A vintage vase made of colored glass.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 14 x Ø 10 cmEstimate: € 25 / 35 -
#121
Een lot van uit glas gesculpteerd flesje en gietkan.
A lot of glass sculpted bottle and pouring jug.No longer availableOnline onlyDim. 28cmEstimate: € 40 / 45 -
#22
Een bronzen vide-poche/ asbak met reliëfdecor van een ree in het bos en erond een jachtgeweer en -hoorn.
A bronze vide-poche/ashtray with relief decoration of a deer in the woods and a shotgun and horn around it.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 15 cmEstimate: € 36 / 40 -
#128Bizarre Models
“Green Monster”. Een modelauto op schaal 1:43.
Green Monster. A 1:43 scale model car.No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Estimate: € 20 / 30 -
#59
Een lot boeken m.b.t. Expo 58. Met ABC, Match en Post. Met een stoppentrekker en een kleine versie van een affiche.
Book a ticket for Expo 58. With ABC, Match and Post. With a plug puller and a small version of a poster.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Estimate: € 35 / 50 -
#64
Twee erotische boeken. “Erotic Art”. en D. Ph. Van Vloten Elderinck. “Sexueele Zeden in Woord en Beeld”.
Two erotic books. Erotic art. and D.Ph. Van Vloten Elderinck. “Sexual Mores in Words and Pictures”.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 20 / 30 -
#41
Een lot bestaande uit drie kommen in blauw en wit porselein gemerkt Bernardaud Limoges, Frankrijk en twee schalen gemerkt Tancrede, Maastricht.
A lot consisting of three bowls in blue and white porcelain marked Bernardaud Limoges, France and two bowls marked Tancrede, Maastricht.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. Ø 19 cm - 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#206
Een paar engeltjes van verguld plaaster. Eén vleugel kapot. We voegen er een kleine wandconsole aan toe.
No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cm -
#154
Een vintage porseleinen klokje met jongen en meisje versierd.
A vintage porcelain clock decorated with boy and girl.No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Dim. 15,5 cmEstimate: € 45 / 55 -
#62
Een Liebigalbum, compleet met 300 diverse chromo’s.
A Liebig album, complete with 300 various chromos.No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Estimate: € 25 / 35