Similar lots by type
-
#663
Een groot dienblad van verzilverd rood koper. De rand versierd met druivenranken in reliëf en het plat met een geëtst floraal decor. Omstreeks 1900.
Grand plateau de service en cuivre rouge argenté (usures à l’argent). Aile décorée de vignes en relief. Le plat aux fleurs gravées. Vers 1900.No longer availableDim. 68 x 48 cmEstimate: € 30 / 40 -
#304Wiskemann
Een vierdelig koffie- en theestel op plateau van verzilverd metaal. We voegen er een tweede verzilverd metalen dienblad van Christofle aan toe.
Garniture à café et à thé quatre pièces sur plateau en métal argenté. Nous ajoutons un plateau supplémentaire de Christofle.No longer availableEstimate: € 100 / 1230 -
#151WMF OrivitPeriod: 1894 - 1914
Een art nouveau siervaas van verzilverd metaal, versierd met twee vrouwen bij bloemenranken. Duits werk.
Vase décoratif art nouveau en métal argenté décoré de deux femmes et de guirlandes de fleurs. Travail allemand.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#258
Twee zilveren pillendoosjes, waarvan één met Duitse keuren. We voegen er twee verzilverde exemplaren aan toe, waarbij één gemerkt van Wiskemann. Gewicht zilver: 73g.
Deux boîtes à pilules en argent dont une aux poinçons allemands. Nous ajoutons deux exemplaires en métal argenté dont un de Wiskemann. Poids de l’argent 73 g.No longer availableEstimate: € 50 / 70
Other lots in this auction
-
#280
Een trumeauspiegel van verguld hout, versierd met acanthusbladeren.
Trumeau en bois doré décoré de feuilles d’acanthe.No longer availableDim. 180 x 90 cmEstimate: € 250 / 300 -
#382
Een karaf en zes glazen van Boheems glas, versierd met een handgeschilderd decor van personages. (1letsel).
Carafe et six verres en verre de Bohème décorés de personnages peints à la main. Un dégât.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#501
Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van draken. Schilfer aan de rand.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de dragons. Eclat.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#201
Een klein schouwklokje van wit marmer en verguld brons, getooid met een engeltje.
Petite pendule en marbre blanc et bronze doré surmontée d’un angelot.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 360 / 400 -
#16
Grenenhouten commode met drie laden.
Commode en sapin ouvrant à trois tiroirs.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#762
Een paar bijzettafeltjes in Regencystijl, bladen bekleed met kalfsleer.
Paire de tables d’appoint de style Regency. Tablette recouvertes de vachette.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#756
Een paar armstoelen van witgelakt hout in Lodewijk XVI-stijl. Omstreeks 1900.
Paire de fauteuils en bois laqué blanc de style Louis XVI. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#425Ethiopie
Een halssnoer bezet met hout, hoorn, hars, koraal en natuurlijk stenen.
Collier en bois, corne, résine, corail et pierres naturelles.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#231
“Viering van de wijnoogst”. Een groep van monochroom wit biscuit. Achteraan gestempeld ‘Niderviller’ en genummerd.
“Fêtes de la Vigne”. groupe en biscuit monochrome blanc. Au verso le cachet “Niderviller” et numéroté.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#506
Een serie van zeven notenhouten stoelen tijdperk Directoire. Mooie gesculpteerde dwarslat in de rug. Recente bekleding. We voegen er een achtste stoel met één poot hersteld aan toe.
Suite de septe chaises en noyer d’époque Directoire. Travers du dossier joliment sculpté. Recouverts récemment. Nous ajoutons une huitième chaise dont un pied est à réparer.No longer availableEstimate: € 600 / 800 -
#785
Een spiegel van verguld hout in Lodewijk XV-stijl.
Miroir en bois doré de style Louis XV.No longer availableDim. H 106 cmEstimate: € 120 / 200 -
#175
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een strikje bezet met diamanten oude slijp en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de noeud serti de diamants de taille ancienne et de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 6,48 ctEstimate: € 800 / 1000