Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een schilderij , olie op panneel , een stilleven met bloemen , getekend Van De Walle Piet , 1957 .
Piet Van De Walle
Period: 1905-1980

“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Getekend en gedateerd 1957.

“A still life with flowers”. Oil on panel, signed and dated 1957.
Dim. h 70 x l 60 cm
SKU: 2305230584.
Category: Schilderij.
Auction day: 24 May 2023 19:00
Catalogue #584
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #154
    Albert Rieger
    Period: 1834 - 1905

    “Wildbach bei Gewitterstimmung”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Alb Rieger Pinx”. Getiteld op achterzijde.

    "Wildbach at Gewitterstimmung". A painting, oil on canvas, signed at the bottom "Alb Rieger Pinx". Titled on the back.
    No longer available
    Dim. 88 x 122cm
    Estimate: € 1000 / 1400
  • #469

    “Ekster”. olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd , gedateerd 48 .

    “Magpie” , oil on panel, illegibly signed , dated 48 .
    No longer available
    Dim. h 50 x l 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #224
    V. Waning

    Een maritiem schilderij gesigneerd V. Waning, met boten op het droge .

    A maritime painting signed V. Waning with boats on dry land.
    No longer available
    Dim. h 57 x l 68 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #439

    “Desolaat Landschap met Naakt”. Olieverf op doek. Getekend Mon Gelper ‘79 .

    A painting , oil on canvas , Desolate Landscape with Nude signed Mon Gelper '79 .
    No longer available
    Dim. 58 x 58 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #459
    Rien Van Kol

    Een schilderij , olie op doek getiteld “Ruimtevaart 26-07-1987”, gesigneerd.

    “Space travel 26-07-1987”, oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. h 69 x l 49 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #609

    “Boerderij met molen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigneerd, mogelijk “A. Buls”

    "Farm with mill". Oil on canvas. Signed illegibly at the bottom, possibly “A. Buls”
    No longer available
    Dim. 54 x 74cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #129
    A. Schmidt

    “Boerentafereel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, vermoedelijke reproductie.

    "Peasant scene". A painting, oil on panel. Signed at the bottom, presumed reproduction.
    No longer available
    Dim. 38 x 29cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #582
    Lallemand
    Period: 1809-1892

    Een schilderij , olieverf op paneel getekend en gedateerd 1960 , getiteld “Le Soulard“.

    A painting , oil on panel signed Lallemand 1960 , entitled “Le Soulard” .
    No longer available
    Dim. h 54 x l 45cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #589

    “De Omhelzing”. Oieverf op paneel. Getekend Mon Gelper ‘83 .

    A painting , oil on panel , The Embrace signed Mon Gelper '83 .
    No longer available
    Dim. h 38 x b 43 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #139
    Ignace Kennis
    Period: 1888 - 1973

    “De Communiekantjes”. Olieverf op doek, gesigneerd.

    “The Communicants”. Oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 140 x 89cm
    Estimate: € 325 / 375
  • #144
    Edgard Farasyn

    “Moeder met kind”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Mother with child". Oil on canvas, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 44,5 x 54 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #234
    Fr. Luyckx

    “Landschap bij zonsondergang”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Landscape at Sunset". A painting, oil on panel. Signed on the bottom "Fr. Luyckx”.
    No longer available
    Dim. 14 x 20cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #122
    Jan Leopold Van Leemputten

    Een lot van 2 schilderijen, olieverf op doek, met thema schapen en herders. Onderaan gesigneerd “J.L. van Leemputten”.

    A lot of 2 paintings, oil on canvas, with the theme of sheep and shepherds. Signed at the bottom "JL van Leemputten".
    No longer available
    Dim. 37 x 49cm
    Estimate: € 250 / 500
  • #454

    Een schilderij , olieverf op paneel , “zicht op een boom”, niet gesigneerd .

    A painting, oil on panel, view of a tree, not signed.
    No longer available
    Dim. h 69 x l 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #244
    Peter Olsen

    “Landschap met vijver en visser”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Landscape with pond and fisherman”. A painting, oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 25 x 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #562
    Luc Goossens

    “Stilleven van gebroken glas”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    Still life of broken glass". Oil on panel. Signed on the bottom.
    No longer available
    Dim. 49 x 39cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #572
    Luc Goossens

    “Stilleven van vergiet en houten hoofd”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    “Still life of colander and wooden head”. Oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 48 x 38cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #94

    Een schilderij van een oude hoeve met watermolen getekend Gilain J.

    A painting of an old farm with a windmill signed Gilain J.
    No longer available
    Dim. h 50 b 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #269
    M. Andries

    “Landschap met zonnebloemen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Landscape with Sunflowers". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 48 x 59cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #119
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    Een schilderij , olie op doek met de voorstelling van een interieur .

    A painting , oil on canvas , depicting an interior .
    No longer available
    Dim. h 65 x l 79 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #289
    Declercq

    “Vergezicht over daken met Boerentoren”. Olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd.

    "View over roofs". Oil on canvas. Signedand dated at the bottom.
    No longer available
    Dim. 48 x 38cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #132
    Victor Dolphyn

    Een schilderij getekend Vic Dolphyn 1944 voorstellende een zicht op een boerderij met paardenkar . Olieverf op doek .

    A painting signed Vic Dolphyn 1944 depicting a view of a farm with a horse cart. Oil on canvas .
    No longer available
    Dim. h 70 x l 92 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #104
    Juliaan De Vriendt

    “Dame met boek”. Olieverf op doek, gedateerd 1927, gesigneerd.

    Lady with book. A painting, oil on canvas, dated 1927, signed "Juliaan De Vriendt".
    No longer available
    Dim. 85 x 53cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #134
    Louis Victor Antoine Artan
    Period: 1837 - 1890

    “Zeezicht met vissersbootjes”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Artan”. Restoratie aan achterzijde.

    "Sea view with fishing boats". Oil on canvas, signed "Artan" at the bottom. Restoration at the rear.
    No longer available
    Dim. 34 x 54cm
    Estimate: € 400 / 600

Other lots in this auction

  • #641

    Een lot van 3 kunstboeken.

    A lot of 3 art books.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #457
    Dan

    Een Afrikaans masker van gesculpteerd hout, Dan, Ivoorkust.

    An African mask in carved wood, Dan, Ivory Coast.
    No longer available
    Dim. 37cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #136

    Een eikenhouten gebuikt kabinet, 2 deurs en met onderaan 2 kleine en 2 grote laden. Gesteund op gesculpteerde leeuwenpoten.

    An oak cabinet , 2 doors and with 2 small and 2 large drawers at the bombé bottom. Supported on sculpted lion's feet.
    No longer available
    Dim. 240 x 180 x 65cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #291
    Böhm

    Een zwarte bolhoed, gemerkt Böhm, “Epsom” model.

    A black bowler hat, marked Böhm, “Epsom” model.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #630

    Een lot van 4 gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rug.

    A lot of 4 sculpted wooden armchairs with upholstered seat and back.
    No longer available
    Dim. 90 x 47 x 55cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #669

    Een staande lamp met getorste eiken voet en een melkglas kelk.

    A lamp stand with a turned oak base and a frosted glass shade.
    No longer available
    Dim. 196 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #130

    Een 18 karaats witgouden ring bezet een centrale briljant van +- 0,58 ct en met briljanten en twee diamantbaguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,56 ct.

    An 18 carat white gold ring set with a central brilliant of +- 0.58 ct and with brilliants and two diamond baguettes with a combined weight of +- 0.56 ct.
    No longer available
    Dim. 4,40 g
    Estimate: € 1450 / 1600
  • #216

    Een massief eikenhouten tafel met gesculpteerd onderstel en in de lengte uitschuifbare delen.

    Massif oak table with carved base and with extendable parts.
    No longer available
    Dim. 78 x 125 (232) x 75cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #113
    Pierre-Jules Mène

    “Windhond”. Een bronzen beeld op marmeren voet.

    "Lévrier". A bronze sculpture of a greyhound on a marble base.
    No longer available
    Dim. 37 x 29cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #235

    Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIIIde eeuw.

    A rustic side chair with turned legs with cross connection. XVIIIth century.
    No longer available
    Dim. H.86 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #182

    Een zilveren schaaltje met handvat, Engelse keurmerken gedateerd London 1831 met een wapenschild voorstellende een arm met 3 pijlen in de vuist. Mogelijks het wapenschild van William Brodie. Gewicht bedraagt 105 gram.

    A silver salver with handle, English hallmarks London 1831 with possibly the coat of arms of William Brodie. 105 g.
    No longer available
    Dim. 12 x 16.5 x 9.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #87
    G Klimt

    Een beeld van een roofvogel op marmeren sokkel. Gesigneerd.

    A sculpture of a bird of prey on a marble base, signed G Klimt.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More