Other lots by Vaes
#464Jef VaesEen aquarel met als titel ‘Toujours Elle’, gesigneerd Jef Vaes 1968
#462Jef VaesEen tekening, gemengde techniek, getiteld ’in en uit’ en gesigneerd Jef Vaes.
A watercolor painting titled 'Toujours Elle', signed by Jef Vaes 1968.No longer availableDim. h 12 x b 12 cmEstimate: € 60 / 80