Other lots in this auction
-
#54Smits
“Beukendreef in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1933(?).
"Drève aux hêtres en automne". Huile sur toile. Signée et datée 1933(?).No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 75 / 100 -
#659
Een lot van een twintigtal antieke olielampjes in diverse uitvoeringen.
Lot d'une vingtaine de lampes à huile anciennes aux décors variés.No longer availableDim. H:10-15cmEstimate: € 40 / 60 -
#411Albert PoelsPeriod: 1903-1984
“Moeder met kind”. Een terracottakleurig plaasteren wandgroepje. Gesigneerd.
Mère et enfant . Ensemble mural en plâtre couleur terre cuite. Signé.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#543
“Vier personages op een paard”. Een Afrikaans bronzen groep.
"Quatre personnages sur un cheval". Un groupe africain en bronze.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 200 / 240 -
#356
Een houten voetstoofje in twee niveaus. Met aardewerken kolentest. Omstreeks 1900.
Un chauffe-pieds en bois à deux niveaux. Avec récipient à charbon en terre cuite. Vers 1900.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#402
“Stilleven met viool.” Olieverf op gemaroufleerd doek.
"Nature morte au violon." Huile sur toile marouflée.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#84M. Catelein
“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#671Christofle, Paris
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een ronde en een ovale schotel, een kleine terrine en een kom. Onderaan gemerkt.
Lot en métal argenté, composé d'un plat rond et d'un ovale, d'une petite soupière et d'un bol. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#274
Een smalle spiegel met gebeeldhouwd eikenhouten lijst, de kuif versierd met een bloemenmand.
Un miroir étroit avec cadre en chêne sculpté, la coiffe décorée d'un panier de fleurs.No longer availableDim. 127 x 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#618
Een vaas van aardewerk uit Vallauris met decor van Louis Giraud. Zonder glazuur. Gemerkt en Gesigneerd. Met punchlepel.
Vase en faïence de Vallauris à décor de Louis Giraud. Sans glaçure. Marqué et signé. Avec cuillère à punch.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 75 / 100 -
#125
Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.
Lanterne hexagonale en bronze aux vitres concaves.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 250 / 300 -
#202
Een gefineerd buffet met twee paneeldeuren en twee laden, versierd met bronzen beslag en met groen marmeren blad.
Buffet en placage à deux portes à panneaux et deux tiroirs, orné de garnitures en bronze et d'un dessus en marbre vert.No longer availableDim. 98 x 108 x 48 cmEstimate: € 200 / 300