Other lots in this auction
-
#21Een vaas, een vaas op voet en een schaal van geslepen kleurloos kristal, waarbij de laatste met messingen montuur. Allen gemerkt. Onderaan. De eerste met minieme randschilfer.
Un vase, un vase sur pied et un bol en cristal incolore taillé, ce dernier avec des montures en laiton. Tous marqués. En bas. Le premier avec un petit éclat.No longer availableDim. h: 23 & 26 cm Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#13Val St. LambertEen zeshoekige kandelaar en asbak van geslepen kleurloos kristal. Beide gemerkt.
Un chandelier hexagonal et un cendrier en cristal incolore taillé. Tous deux marqués.No longer availableDim. h: 5,5 & 24,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#61Een diamantzaag van messing, gietijzer en staal.
Scie à diamant en laiton, fonte et acier.No longer availableDim. L. 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#659Rutten airguns, HerstalEen ‘Airstar’ luchtbuks met elektrisch pompmechanisme. Compleet en met originele doos.
Une carabine à air comprimé Airstar avec mécanisme de pompe électrique. Complète et avec boîte d'origine.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 40 / 60 -
#433Personage met los hoofd. Aardewerk. Toegeschreven aan Johan Lewi.
Personnage à la tête amovible. Poterie. Attribué à Johan Lewi.No longer availableDim. H. 34,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#323“Sint Martens Latem”. Paul Haesaerts. Ed. Arcade, 1976. In stofhoes.
Sint Martens Latem . Paul Haesaerts. Ed. Arcade, 1976. Dans la housse de protection.No longer availableDim. 32 x 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#401“Tortelduiven” & “Labrador”. Twee porseleinen beeldjes, waarbij het eerste gemerkt van Lladro.
Tourterelles & Labrador . Deux figurines en porcelaine, la première marquée de Lladro.No longer availableDim. h: 12 - 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#455Een parelhalssnoer met verzilverd slot.
Un collier de perles avec un fermoir plaqué argent.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#83Een lot Naams aardewerk, bestaande uit twee koffiekannen, waarbij één met zilveren montuur, twee kannetjes, waarbij één met deksel en een kommetje. Zeer lichte randbeschadigingen hier en daar, één koffiekan met grotere beschadiging. XIXe eeuw.
Un lot de poterie de Namur, composée de deux pichets à café, un avec monture en argent, deux pichets, un avec couvercle et un bol. Très léger dommage de bord ici et là, une cafetière avec plus de dégâts. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 7 - 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#376Twee kleine oude schoolbankjes.
Deux petits bancs d’école anciens.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#608Een dekselvaas van Imari-porselein met een Fo-hond op het deksel. Omstreeks 18OO.
Un vase en porcelaine Imari à couvercle avec un chien Fo sur le couvercle. Vers 1800.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120 / 160 -
#614“Waterval”. Een Japanse houtsnede. Niet gesigneerd. XIXe eeuw.
Cascade . Une gravure sur bois japonaise. Non signée. XIXème siècle.No longer availableDim. 14 x 21,7 cmEstimate: € 120 / 200

