#644Maurits Bilcke
“Lino C”. Een linosnede, gesigneerd en gedateerd 1935.
#436
Een rondvormig Art Deco tafeltje uit gefineerd walnoten hout.
#352
lot van 4 blauw witte tegels, met dierlijke figuren afgebeeld, geschat 18e-19e eeuws
#508Koro
Een grote Chinees bronzen koro. Wierookvat met grote draak op deksel en diverse zeedieren afgebeeld. Op houten sokkel en gesteund door 3 visvormige poten. 19/20e eeuw. Kleine barst onderin ketel door verweer.
#585
Een fijn geknoopt Oosters wollen tapijtje met decor van rozen.
#328
Houten klokje.
Wooden clock.No longer availableDim. h35cm b23cmEstimate: € 35/45 -
#376Karadja
Een wollen lopertje. Handgeknoopt.
Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruikjes, vermoedelijk 16e eeuws replica.
#701
Fauteuil à la reine, gebeeldhouwd in Régencestijl.
#122Frans Bakker
“Man op kruiwagen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1948.
#81
Een paar zilveren presenteerschaaltjes op vier poten. 800‰.
#192
“Landschappen met koeien”. Een paar XIXe eeuwse schilderijen, olieverf op paneel.
"Landscapes with cows". A pair of XIXth century paintings, oil on panel.No longer availableDim. 28 x 36 cmEstimate: € 250/350