Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een schommelstoel in Engelse stijl.

Een schommelstoel in Engelse stijl.

Une chaise berçante de style anglais.
SKU: 1512200296.
Auction day: 15 December 2020 19:00
Catalogue #296
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #116

    Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.

    Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 176 x 104 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #454
    Moriya Shotei
    Period: 1890 - 1972

    “De regenbui”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd.

    ”L’averse de pluie”. Une gravure sur bois japonaise. Signée.
    No longer available
    Dim. 37 x 17 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #598
    Auguste Henri Carli
    Period: 1868-1930

    “Christus Heilig Hart”. Een gebeeldhouwd albasten buste. gesigneerd.

    Sacré-Cœur du Christ . Un buste en albâtre sculpté. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #579

    “New York”. Een print op doek.

    New York . Une estampe sur toile.
    No longer available
    Dim. 90 x 130 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #479
    Guillaume Corneille
    Period: 1922 - 2010

    “Eté II”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd 2002 buiten de plaat. Artiestenproef.

    Eté II . Une lithographie. Signée et datée 2002 à l'extérieur de la planche. Test d'artiste.
    No longer available
    Dim. 40 x 29 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #269

    Een vergulde houten spiegel in barokke stijl.

    Un miroir en bois doré de style baroque.
    No longer available
    Dim. 80 x 46 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #244

    Een naar boven spits toelopende spiegel van goudgepatineerd hout.

    Un miroir en forme d’arcade en bois patiné doré.
    No longer available
    Dim. 114 x 83 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #207

    “Viola”. Een bronzen beeld naar een werk van Flora. Op grijs marmeren sokkel

    Viola . Une statue en bronze d'après une œuvre de Flora. Sur un socle en marbre gris
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #594
    Jan De Bondt

    “Freudiaans naakt”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1968.

    Nu Freudien . Huile sur toile. Signée au dos et datée 1968.
    No longer available
    Dim. 120 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #28

    Een ambachtelijk geblazen vaasje van rookglas en een geslepen kleurloos kristallen drageoir.

    Un vase en verre fumé soufflé artisanalement et un drageoir en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #477

    Een paar Chinees porseleinen dekselpotjes met meerkleurige decors en het deksel getooid met een perzik.

    Une paire de bocaux en porcelaine chinoise avec des décorations multicolores et le couvercle surmonté d'une pêche.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #4

    Een lot oude glazen kerstversieringen in de vorm van druiventrossen, bestaande uit acht grote en zes kleine.

    Lot de vieilles décorations de Noël en verre en forme de grappes de raisin, composées de huit grandes et six petites.
    No longer available
    Dim. h: 11 & 8 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More